23:22

Λήξη αναμέτρησης, ήττα με 3-0 για τον Παναθηναϊκό.

23:19

23:17

88': Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Πέτριτς, αποκρούει ο Μπρουζές.

23:14

Θέλει δύο γκολ ο Παναθηναϊκός πλέον και δεν δείχνει να μπορεί να κάνει ούτε φάση. Έχει καταρρεύσει.

23:11

Ο Κουλς βγάζει συρτή πάσα προς το σημείο του πέναλτι, ο Ουλαρέ μπαίνει πρώτος στη φάση, πλασάρει ωραία κι εκτελεί τον Κοτσόλη.

23:10

82': ΓΚΟΛ για την ΜΠΡΙΖ!

23:05

77': Βγαίνει για την Μπριζ ο Ντε Σουτέρ, στη θέση του ο Ουλαρέ.

23:04

76': Εντελώς άστοχο το φάουλ του Πράνιτς.

23:01

73': Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, εκτός Νίνης και Καρέλης, μέσα Λουντ και Κλωναρίδης.

22:58

70': Πονηρό σουτ αν και αδύναμο από τον Ντε Σουτέρ, λίγο έξω από την εστία του Κοτσόλη η μπάλα.

22:55

67': Μπαίνει ο Μπολί στη θέση του Ντιερκς,

22:54

66': Κίτρινη στον Ταυλαρίδη.

22:52

64': Κίτρινη στον Ντιαμπί.

22:51

63': Σουτάρει ο Ντε Σουτέρ με δύναμη, πέφτει και διώχνει ο Κοτσόλης.

22:51

62': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό. Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Καρέλης παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα χτυπάει την εξωτερική πλευρά του οριζόντιου δοκαριού.

22:49

61': Πέτριτς αντί Κουτρουμπή για τον Παναθηναϊκό, που ρισκάρει πολύ.

22:47

59': Κακό σουτ του Κουλς, η μπάλα φεύγει εκτός.

22:46

Ο Βάθκεθ εκτελεί απευθείας φάουλ, η μπάλα βρίσκει στην πλάτη του Βέμερ και καταλήγει στη γωνία του Κοτσόλη.

22:46

57': ΓΚΟΛ για την ΜΠΡΙΖ!

22:42

Πολύ καλή σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Κουλς νικάει στον αέρα τον Ζέκα και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Κοτσόλη.

22:42

53': ΓΚΟΛ για την ΜΠΡΙΖ!

22:39

51': Κόρνερ εκτελεί ο Πράνιτς, ο Ταυλαρίδης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:38

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, ο Μπεργκ στρώνει στον Λαγό, εκείνος κάνει παράλληλη μπαλιά και ο Σουηδός δεν μπορεί για λίγα εκατοστά να μπει στην πορεία της μπάλας.

22:37

49': Κάνει το σουτ ο Βάσκεθ και η μπάλα φεύγει άουτ.

22:35

47': Από τις κόντρες η μπάλα σταματάει στον Καρέλη, εκείνος κάνει το σουτ και ο Μπρουζές μπλοκάρει έχοντας κλείσει τη γωνιά του.

22:34

22:33

22:19

Από τη στιγμή που κράτησε το μηδέν στα μετόπισθεν, το ημίχρονο έχει πάει καλά για τον Παναθηναϊκό.

22:18

22:17

45'+2: Κίτρινη στον Βέμερ.

22:17

45'+2: Καλό σουτ του Νίνη προς την απέναντι γωνία από μέσα αριστερά, πέφτει και αποκρούει ο Μπρουζές.

22:16

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:15

45': Κεφαλιά χωρίς δύναμη από τον Μπεργκ, αποκρούει ο Μπρουζές και ο Καρέλης από κοντά δεν μπορεί να μπει στη φάση.

22:12

42': Κίτρινη στον Ζέκα.

22:11

Στο έδαφος τώρα ο στόπερ του Παναθηναϊκού, προσωρινή διακοπή στο ματς.

22:10

Πρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει ο Τριανταφυλλόπουλος.

22:09

39': Σωστή απόφαση του βοηθού, σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Καρέλης κι ενώ έφευγε μόνος του.

22:06

36': Για σέντρα πήγαινε ο Κουλ, η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά και ο Κοτσόλης έδιωξε σε κόρνερ. Αυτό πέρασε ανεκμετάλλευτο.

22:03

33': Δεν απομακρύνει η άμυνα της Μπριζ, κακό όμως και το τελευταίο σουτ του Λαγού, ψηλά φεύγει η μπάλα.

22:02

32': Κίτρινη στον Ντουάρτε.

21:58

Έχει ματώσει ο Ντε Μποκ και πηγαίνει στον πάγκο για να του προσφερθούν οι πρώτες βοήθειες.

21:56

26': Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Ντε Σούτερ παίρνει την κεφαλιά προ του Βέμερ και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:52

22': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.