1
20:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:57

Μέτρια εμφάνιση από τον Παναθηναϊκό που έχει ακόμα... δουλειά, κυρίως στην άμυνα. Πιο έτοιμη η Μπριζ.

20:57

Λήξη του ματς! 2-1.

20:54

90'+1: Κόρνερ για τη Μπριζ. Εκτελεί ο Μπρόντις από τα αριστερά, η μπάλα καταλήγει στα χέρια του Αναγνωστόπουλου.

20:52

89': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό, αλλά ο Μπεργκ δεν πιάνει την μπάλα όπως θα ήθελε, στέλνοντάς την ψηλά.

20:51

89': Αστοχεί εξ επαφής ο Ντε Σούτερ, στέλνοντας την μπάλα πάνω από την εστία του Αναγνωστόπουλου.

20:48

83': Ο Σίμονς κάνει το δυνατό σουτ λίγο έξω από την περιοχή, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

20:47

Έχει πέσει αισθητά ο ρυθμός όσο πλησιάζουμε προς το φινάλε του αγώνα.

20:39

75': Εκτελείται το κόρνερ της Μπριζ από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:38

75': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ανεπίσημο ντεμπούτο για τον Θελάντερ που αντικαθιστά τον Τριανταφυλλόπουλο.

20:37

75': Κόρνερ για τη Μπριζ.

20:35

72': Επιχειρεί το σουτ με το δεξί από το ύψος της περιοχής ο Ντεφό, αλλά το σουτ του είναι κακό και περνά άουτ.

20:34

71': Κάνει το σουτ με το αριστερό ο Νίνης, πολύ άουτ.

20:30

67': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αγγελόπουλος στη θέση του Καλτσά.

20:28

65': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νίνης από τα αριστερά, μαζεύει εύκολα ο τερματοφύλακας της Μπριζ.

20:26

63': Κίτρινη κάρτα στον Καλτσά.

20:26

Μικρή διακοπή με τον Καλτσά να δέχεται τις πρώτες βοήθειες. Θα συνεχίσει κανονικά.

20:23

60': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Λουντ από τα δεξιά, ο Ταυλαρίδης προσπαθεί να πιάσει την κεφαλιά, αλλά οι αμυντικοί απομακρύνουν.

20:20

57': ΔΟΚΑΡΙ για τη Μπριζ. Ο Αναγνωστόπουλος διώχνει με τη βοήθεια του δοκαριού την μπάλα έπειτα από εκτέλεση φάουλ, ο Ντε Σούτερ πιάνει το διαγώνιο σουτ από τα δεξιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

20:15

52': Σουτ του Νίνη έξω από την περιοχή, η μπάλα περνά αρκετά άουτ.

20:11

Ξανά πρόβλημα την άμυνα του Παναθηναϊκού, ο Τριανταφυλλόπουλος δεν διώχνει όπως θα ήθελε, η μπάλα φτάνει στον Ντεφό κι εκείνος με ωραίου, ευθύβολο σουτ κάνει το 2-1.

20:11

48': ΓΚΟΛ για τη ΜΠΡΙΖ!

20:10

48': Εκτελείται το κόρνερ, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

20:10

47': Σουτ του Ντε Σούτερ, διώχνει σε κόρνερ ο Αναγνωστόπουλος.

20:08

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

20:07

Στον αγώνα περνούν οι Αναγνωστόπουλος, Μαρινάκης, Ταυλαρίδης, Λαγός, Νίνης, Λουντ, Πράνιτς και Μπεργκ.