22:20

Λήξη αναμέτρησης, πρεμιέρα με νίκη για την Ελλάδα.

22:16

22:15

89': Βέργος αντί Κουλούρη για την Ελλάδα.

22:12

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Κουλούρης.

22:10

Προσπαθεί, αλλά δεν μπορεί να βρει γκολ η Ουκρανία για να ξαναμπεί στο παιχνίδι.

22:05

80': Μεγάλη ευκαιρία για την Ουκρανία, ο Κοβαλένκο αστοχεί.

22:02

Ο Καραχάλιος από ασίστ του Ορφανίδη δίνει αέρα δύο τερμάτων στη χώρα μας.

22:01

76': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:01

74': Ο Τσιγκάνκοφ προσπαθεί να νικήσει τον Κότσαρη και αστοχεί.

21:56

70': Διπλή αλλαγή για την Ουκρανία, Ζούμπκοφ και Τσιγκάνκοφ μπαίνουν, Κλοτς και Λούτσκεβιτς βγαίνουν.

21:52

67': Άστοχο σουτ από τον Τσιμίκα.

21:49

Το άλλο παιχνίδι του ομίλου είναι στο ημίχρονο και η Γαλλία νικάει με 1-0.

21:45

59': Νέα επέμβαση του Κοτσαρίδη, αυτή τη φορά σε προσπάθεια του Κοβαλένκο.

21:43

57': Ο Κοβαλένκο προσπαθεί να νικήσει τον Κότσαρη, αλλά ο τελευταίος αντιδράει σωστά.

21:42

56': Κόρνερ για την Ουκρανία, ο Κοβαλένκο το εκτελεί αλλά ο κίνδυνος περνάει.

21:38

51': Η Ελλάδα κερδίζει κόρνερ, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:34

48': Άστοχος ο Κουλούρης στην προσπάθειά του να νικήσει τον Σολντατένκο.

21:32

46': Αλλαγή για την Ουκρανία, Αρέντναρουκ αντί Μπόριατσουκ.

21:32

46': Διπλή αλλαγή για την Ελλάδα, Τσιμίκας και Μαρκοπουλιότης αντί Κυνηγόπουλου και Πόζογλου.

21:31

21:16

21:15

21:13

Η Εθνική μας στα τελευταία λεπτά αμύνεται για να διαφυλάξει το προβάδισμά της.

21:08

38': Κόρνερ κερδίζει η Ουκρανία, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:06

Πολλές οι άστοχες προσπάθειες και για τις δύο ομάδες.

21:03

32': Δοκιμάζει το πόδι του ο Στάικος και αστοχεί.

21:01

30': Ο Καβαλένκο δοκιμάσει να νικήσει τον Κότσαρη και αστοχεί.

20:57

27': Νέο άστοχο σουτ για τους Ουκρανούς, αυτή τη φορά από τον Μπόριατσουκ.

20:55

25': Ο Ματβιγιένκο εκτελεί φάουλ και ο Μπεσέντιν αστοχεί.

20:51

Ο Ορφανίδης σκοράρει ύστερα από την πάσα του Κουλούρη κι έτσι ανοίγουμε το σκορ κόντρα στη ροή του ματς.

20:50

20': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

20:47

17': Ο Κοβαλένκο προσπαθεί να νικήσει τον Κότσαρη, αλλά εκείνος αποκρούει.

20:43

13': Μεγάλη ευκαιρία για την Ουκρανία, ο Μπόριατσουκ δεν βρίσκει στόχο εντός περιοχής.

20:42

12': Δύο κόρνερ σερί κερδίζει η Ουκρανία. Στο δεύτερο ο Ζιντσένκο το πάει απευθείας και ο Κότσαρης μπλοκάρει την μπάλα.

20:39

10': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μπεσέντιν και αστοχεί.

20:36

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά του ματς.

20:32

2': Από εκτέλεση φάουλ ο Καραχάλιος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:30

20:25

Υπενθυμίζεται ότι στον όμιλό μας έχουμε ακόμα τις Αυστρία και Γαλλία.

20:20

ΜΕ το συγκεκριμένο ματς γίνεται η πρεμιέρα της διοργάνωσης, την οποία φιλοξενεί η Ελλάδα.

20:15

Καλησπέρα σας, ο αγώνας της Ελλάδας με την Ουκρανία για το Euro Κ19 ξεκινάει σε περίπου 15 λετπά.