2
-
1
24:58

Αν το ματς λήξει έτσι, τότε η Βραζιλία θα αντιμετωπίσει την Παραγουάη και Κολομβία πέφτει στην Αργεντινή.

24:54

24': Η μπάλα φτάνει στον Φελίπε Λουίς, εκείνος κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και ο Μπαρόχα παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

24:53

Η Βραζιλία κυκλοφορεί την μπάλα, αλλά με παράλληλες πάσες.

24:49

19': Δοκιμάζει από μακριά το πόδι του ο Βάργκας και στέλνει την μπάλα ψηλά.

24:47

17': Καλό σουτ εκτός περιοχής, λίγο έξω φεύγει η μπάλα.

24:44

Προσπαθεί να ανεβεί η Βενεζουέλα μετά την κάκιστη εκκίνησή της.

24:42

Από τη Βραζιλία εξαρτάται το αν θα προκριθεί η Κολομβία. Να δούμε τι θα κάνει η "σελεσάο" μετά και την ένταση που υπήρχε στο μεταξύ τους ματς.

24:40

Ο Ρομπίνιο εκτελεί κόρνερ και ο Τιάγκο Σιλβα από το ύψος του πέναλτι πιάνει μονοκόμματο σουτ στην κίνηση και εκτελεί τον Μπαρόχα.

24:39

9': ΓΚΟΛ για τη ΒΡΑΖΙΛΙΑ!

24:36

6': Ο Σιτσέρο παίρνει την κεφαλιά και δεν βρίσκει στόχο.

24:34

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά με λάθη και για τις δύο ομάδες.

24:31

24:30

Υπενθυμίζεται πως δεν παίζει ο Νεϊμάρ, ο οποίος τιμωρήθηκε και χάνει το υπόλοιπο της διοργάνωσης.

24:29

Ακούστηκαν οι εθνικοί ύμνοι των δύο ομάδων.

24:25

24:21

Με το συγκεκριμένο ματς ολοκληρώνεται η φάση των ομίλων και μαθαίνουμε οριστικά τα ζευγάρια των προημιτελικών.

24:15

Καλημέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει ο αγώνας ανάμεσα στη Βραζιλία και τη Βενεζουέλα.

02:25

Ευχαριστούμε πολύ, καλό ξημέρωμα.

02:25

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Βραζιλία με 2-1. Αποκλείεται η Βενεζουέλα.

02:24

Πιέζει η Βενεζουέλα, αλλά ο χρόνος είναι αντίπαλός της.

02:21

02:21

90': Μακρινό σουτ από τον Ντάνι Άλβες, αρκετά μέτρα έξω η μπάλα.

02:19

Ένα γκολ ψάχνει πλέον η Βενεζουέλα για να πάρει την πρόκριση.

02:17

87': Κόρνερ κερδίζει η Βενεζουέλα, εύκολα μπλοκάρει ο Τζέφερσον από την εκτέλεσή του.

02:15

Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ από τον Αράνγκο, ο Τζέφερσον αποκρούει, η μπάλα πάει και στο δοκάρι και στη συνέχεια από κοντά ο Φεντόρ μειώνει.

02:15

85': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ!

02:13

83': Κίτρινη στον Τιάγκο Σίλβα

02:12

82': Εντυπωσιακό ψαλιδάκι από τον Νταβίντ Λουίζ, αλλά η μπάλα πάει πάνω στον Μπαρόχα.

02:09

79': Μακρινό σουτ του Ντάνι Άλβες, μπλοκάρει ο Μπαρόχα.

02:09

79': Κόρνερ για τη Βενεζουέλα. Κακή η εκτέλεση στο πρώτο δοκάρι, απομακρύνεται εύκολα η μπάλα.

02:07

77': Δυνατό σουτ από τον Γκονσάλες, η μπάλα φεύγει εκτός εστίας.

02:06

76': Αλλαγή για τη Βραζιλία, Μαρκίνιος αντί Ρομπίνιο.

02:02

72': Αλλαγή για τη Βενεζουέλα, στη θέση του Γκουέρα ο Φεντορ.