2
19:48

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Καλλιθέα 0-2.

19:46

90'+2: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Αθανασίου, αποβάλλεται ο παίκτης του Αχαρναϊκού.

19:45

Κίνηση Αρναρέλλη μέσα από την περιοχή, δυνατό ευθύβολο σουτ, η μπάλα στα δίχτυα για το 0-2.

19:45

90'+1: ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

19:44

19:42

90': Ο Φράγκος μπήκε από τα αριστερά στην περιοχή, σούταρε δυνατά, έπεσε στη δεξιά του γωνιά και έσωσε σωτήρια ο Παγούδης.

19:39

87': ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ. Ο Αρναρέλλης μπήκε στην περιοχή από τα δεξιά, έπιασε το δυνατό διαγώνιο σουτ, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

19:37

85': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Νίκος Παντελής. Ο Τσίγκας αντί του Ντουρμισάι.

19:31

79': Σέντρα-σουτ Ιωαννίδη, μάζεψε ο Κατσούλης.

19:29

77': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασίου.

19:26

74': Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα αριστερά με τον Μασάδο. Διώχνει με τις γροθιές ο Παγούδης.

19:25

73': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Αθανασίου από τα αριστερά. Περνά ανεκμετάλλευτο.

19:24

72': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Γιώργος Βαζάκας. Ο Σκαθαρούδης αντί του Τσιάμη.

19:20

68': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Γέσιτς από τα δεξιά. Διώχνει με τις γροθιές ο Κατσούλης.

19:16

64': Κίτρινη κάρτα στον Ρουσάκη.

19:14

62': Μακρινό σουτ Αθανασίου από τα δεξιά, η μπάλα μόλις πάνω από την εστία του Κατσούλη.

19:12

Σέντρα Μασάδο και ο Ντουρμισάι με πλασέ μέσα από την περιοχή και αριστερά ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους.

19:12

60': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

19:11

59': Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα δεξιά με τον Μασάδο. Η μπάλα απομακρύνεται προσωρινά, σουτ Φράγκου, άουτ.

19:09

57': Σέντρα Καλογερόπουλου από τα δεξιά, πλασέ Ταμπάκη μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:08

56': Σουτ Φράγκου από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

19:06

54': Αναγκαστική αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Παπατόλιος αντί του Ίλιεφ.

19:06

54': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Φράγκος αντί του Μιχαλόπουλου.

19:05

53': ΤΡΙΤΟ ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ. Ο Αρναρέλλης πιάνει το δυνατό σουτ από τα αριστερά, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

19:03

51': Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα αριστερά με τον Μασάδο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

19:02

50': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Τσιάμης αντί του Εμέκα.

19:02

50': ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ. Σέντρα Παγώνη από τα αριστερά, σουτ Μασάδο από το ύψος του πέναλτι, οριζόντιο δοκάρι και έξω.

18:59

47': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό. Εκτελείται πλασαριστά από τον Γέσιτς, μπερδεύονται οι γηπεδούχοι, χάνεται η ευκαιρία.

18:58

46': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μασάδο αντί του Μπέλη.

18:58

Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:46

Λήξη α' ημιχρόνου. Ο χρόνος στο πρώτο μέρος μετριέται σχετικά, απλά για να ολοκληρωθεί και να ηρεμήσουν τα πνεύματα.

18:45

45'+3: Κίτρινη στον Ιωαννίδη για θέατρο.

18:42

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:41

39': Κίτρινη κάρτα στον Ζώνα.

18:40

38': Καλή στιγμή για την Καλλιθέα. Διαγώνιο σουτ Ντουρμισάι από θέση μέσα δεξιά, διώχνει δύσκολα ο Παγούδης.

18:37

35': Απευθείας εκτέλεση φάουλ για την Καλλιθέα με τον Μπέλη από τα 30 μέτρα και δεξιά, η μπάλα φεύγει άουτ.

18:35

33': Σέντρα Λεβέντη, κεφαλιά Αρναρέλλη, η μπάλα άουτ.

18:33

31': Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα δεξιά με τον Μπέλη. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:29

Το παιχνίδι ξεκίνησε ξανά, ύστερα από διακοπή 27 λεπτών και ενώ το ματς ήταν στο 27ο λεπτό.

18:26

Οι διαιτητές βγαίνουν ξανά στον αγωνιστικό χώρο, τελευταίες διαβουλεύσεις με τους ανθρώπους του Αχαρναϊκού.