0
19:57

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή 2-0.

19:56

90'+3: Σουτ Πατινιώτη έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:54

19:51

88': Δυνατό σουτ Χούσα από θέση έξω δεξιά, η μπάλα πάνω από την εστία του Ταΐρη.

19:50

87': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Πινέιρο από τα 30 μέτρα και αριστερά, η μπάλα στην αγκαλιά του Ταΐρη.

19:45

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Δημήτρης Σπανός. Ο Πατινιώτης αντί του Χαρτσιά.

19:44

Ο Σουάνης άνοιξε για τον Ανγκούλο, που έπιασε το δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής και στο ημικύκλιο και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για να γράψει το 2-0.

19:44

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:42

79': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Αλέκος Βοσνιάδης. Ο Φουκαράς αντί του Βάντερσον.

19:40

77': Σέντρα Βάντερσον από τα δεξιά, κεφαλιά Χατζή, άουτ.

19:37

74': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Χούσα αντί του Στεργίδη.

19:34

71': Κίτρινη κάρτα στον Κοντοχρήστο.

19:26

Απευθείας εκτέλεση φάουλ για τους γηπεδούχους από τα 25 μέτρα και δεξιά με τον Άρσιτς, δίπλα από τη γραμμή του άουτ, η μπάλα σκάει στο ύψος της μικρής περιοχής, ξεγελά τον Παπαδόπουλο και καταλήγει στη δεξιά γωνιά της εστίας του για να γίνει το 1-0.

19:26

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:24

61': Κίτρινη κάρτα στον Τρίγκα.

19:23

60': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τα αριστερά με τον Μπουντόπουλο. Κακή εκτέλεση, εύκολα στην αγκαλιά του Ταΐρη.

19:19

56': Εκτέλεση φάουλ από τα αριστερά με τον Κοντοχρήστο, κεφαλιά Κάργα, πάνω από την εστία του Ταΐρη.

19:18

55': Κίτρινη κάρτα στον Πινέιρο.

19:11

48': Τεράστια ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Γέμισμα Πινέιρο από το κέντρο, ο Ανγκούλο μπήκε μόνος από τα δεξιά στην περιοχή της Παναχαϊκής, έπιασε το δυνατό σουτ, αλλά ο Παπαδόπουλος τον νίκησε στο τετ α τετ, έδιωξε σε κόρνερ και κράτησε το μηδέν για την εστία του. Το κόρνερ πέρασε ανεκμετάλλευτο.

19:08

Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:57

Πατούσε καλύτερα η Παναχαϊκή στο πρώτο 45λεπτο, σε ένα γενικά μέτριο έως κακό παιχνίδι... Ασύνδετος και με πάρα πολλά προβλήματα στη μεσαία γραμμή ο Απόλλων.

18:54

Λήξη α' ημιχρόνου.

18:53

45'+5: Αναγκαστική και η δεύτερη αλλαγή του Απόλλωνα. Ο Άρσιτς αντί του Μπαμ Μπαμ.

18:51

45'+3: Αδύναμο σουτ Στεργίδη από θέση έξω δεξιά, εύκολα ο Ταΐρης.

18:51

Δεν μπορεί να συνεχίσει ούτε ο Μπαμ Μπαμ.

18:49

Το ματς ξεκίνησε, με δέκα προσωρινά ο Απόλλων.

18:48

Πέντε τα λεπτά του έξτρα χρόνου.

18:47

Νέα διακοπή στο ματς, τραυματισμένος ο Μπαμ Μπαμ, ο οποίος σφαδάζει.

18:45

42': Το κόρνερ εκτελεί από τα αριστερά ο Κοντοχρήστος, κεφαλιά Κάργα, άουτ.

18:44

41': Διαγώνιο σουτ Μπουντόπουλου από τα αριστερά και έξω από την περιοχή, η μπάλα φέυγει από τα χέρια του Ταΐρη και καταλήγει κόρνερ.

18:43

40': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τα δεξιά με τον Κοντοχρήστο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:42

39': Μακρινό σουτ Κοντοχρήστου από τα 40 μέτρα, η μπάλα περνά δυο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι του Ταΐρη.

18:40

37': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τα αριστερά με τον Μπουντόπουλο, διώχνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.