0
-
2
19:50

90+2': Τέλος του αγώνα.

19:48

90': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:42

85': Ο Καλφούτζος στη θέση του Πασά. Τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Μόλις 16 ετών είναι ο Καλφούτζος.

19:40

83': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:38

81': Ξεκίνησε εκ νέου το ματς.

19:36

79': Διακοπή στον αγώνα, καθώς μερικοί φίλοι της ΑΕΛ έχουν μπει στον αγωνιστικό χώρο. Έχουν αποχωρήσει, αλλά παραμένουν στον περιβάλλοντα χώρο. Συνθήματα κατά του Βαγγέλη Πλεξίδα από τους οπαδούς.

19:34

77': Δεν μπορεί να συνεχίσει τελικά. Ο Σταθάκης στη θέση του Δεληζήση. Έκλεισαν οι αλλαγές της ΑΕΛ.

19:33

75': Στο έδαφος ο Δεληζήσης, χτύπησε σε διεκδίκηση.

19:29

72': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Σέντρα του Ελιομάρ, κεφαλιά του Πινδώνη, απογειώνεται και αποκρούει ο Γιαννίκογλου.

19:25

68': Δεύτερη κίνηση του Νίκου Παπαδόπουλου. Ο Στεφανίδης στη θέση του Τόσκα.

19:23

66': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Ελιομάρ στο δεύτερο δοκάρι, αμαρκάριστος ο Πινδώνης, λίγο άουτ η κεφαλιά του.

19:22

65': Ο Τσότρας στη θέση του Καρασαλίδη. Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή και ντεμπούτο για τον νεαρό επιθετικό.

19:19

61': Ο Ηρακλής κάνει ρήγμα πάλι από δεξιά, το σουτ του Λουκίνα φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

19:15

57': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Ο Κάσσος πάτησε περιοχή από δεξιά, έκανε το σουτ από πλάγια θέση, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

19:14

57': Καλό μακρινό σουτ του Πινδώνη, πέφτει στη γωνία του και αποκρούει ο Γιαννίκογλου.

19:12

55': Άστοχο σουτ του Λουκίνα, πολλά μέτρα άουτ.

19:09

52': Μικρή διακοπή για τραυματισμό του Μπόγιοβιτς, Συνεχίζεται κανονικά το ματς, δεν έχει κάτι ο επιθετικός της ΑΕΛ.

19:07

50': Ίδια η εικόνα, με την ΑΕΛ να έχει κατοχή, αλλά να μην είναι δημιουργική.

19:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:02

Αλλαγές για τον Σούλη Παπαδόπουλο. Μουλόπουλος και Λύρας στη θέση των Σερτζίνιο και Κουρτεσιώτη.