1
-
0
19:57

Οι έφηβοι του Ολυμπιακού κέρδισαν 1-0 και είναι οι πρωταθλητές για την Σούπερ Λίγκα Κ17 για τη σεζόν 2014-15.

19:57

90+5': Τέλος του αγώνα.

19:56

90+4': Ο Θυμιανός στη θέση του Λάμπρου. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Ολυμπιακός.

19:55

90+3': Δεύτερη κίτρινη και αποολή για τον Πασπαλά.

19:54

90+3': Κίτρινη ο Γαβαλάς.

19:52

90+1': Ο Κολτσίδας στη θέση του Βάρκα. Τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

19:52

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:50

88': Κίτρινη ο Πασπαλάς.

19:46

84': Ο Κουτούσης στη θέση του Ευθυμίου. Κλείνει τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ.

19:43

Ο Χρήστου βρήκε χώρο στον άξονα, προχωράει μερικά μέτρα και με μακρινό σουτ στέλνει την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του Σιαμπάνη, που δεν κατάφερε να αντιδράσει. 1-0 οι ερυθρόλευκοι οκτώ λεπτά πριν το τέλος.

19:43

82': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

19:41

80': Ο Ξενιτίδης στη θέση του Κηπουρού. Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

19:41

79': Ο Πασπαλάς στη θέση του Δημητρίου, τέταρτη αλλαγη για τον ΠΑΟΚ.

19:37

76': Επικίνδυνη σέντρα σουτ του Κουγιού, λίγο δίπλα από το κάθετο δοκάρι του Σιαμπάνη.

19:32

71': Ο Κηπουρός γεμίζει, η κεφαλιά του Λάμπρου φεύγει άουτ.

19:31

70': Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε καλή θέση, δύο μέτρα έξω από την περιοχή, αλλά σε πλάγια θέση.

19:27

65': Ο Παπαθανασίου στη θέση του Χαραλαμπίδη. Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

19:26

65': Ο Κηπουρός γεμίζει στην περιοχή, άουτ η κεφαλιά του Νικολάου.

19:21

60': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Διώχνει με γροθιές ο Σιαμπάνης την εκτέλεση του Κηπουρού.

19:20

59': Ο Καπρέτσος στη θέση του Αργυρίου. Δεύτερη αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ.

19:20

58': Ο Κούγιος στη θέση του Κιρτσιαλίδη. Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

19:17

56': Μακρινό σουτ του Χρήστου, αρκετά μέτρα άουτ.

19:16

55': Ο Τσιλίκης στη θέση του Τζουμάκη. Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

19:14

53': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αργυρίου, περίπου δέκα μέτρα έξω από την περιοχή, άουτ.

19:13

52': Σουτ του Κηπουρού από τον άξονα, μερικά μέτρα έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια.

19:12

50': Σουτ του Βάρκα υπό πίεση έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άουτ.

19:07

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:05

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

18:50

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

18:48

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

18:47

44': Ο Κηπουρός ελίσσεται πολύ ωραία στην περιοχή, είναι αδύναμο το σουτ του και ο Σιαμπάνης αποκρούει. Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό.

18:45

43': Σουτ του Κυριλλίδη από μακριά, δεν ανησυχεί ο Γαβαλάς, που μπλοκάρει.

18:40

38': Κίτρινη για τον Λιάπτση.

18:37

35': Ο Τζουμάκης εκμεταλλεύεται τις κόντρες και σουτάρει εντός περιοχής, αλλά από πλάγια θέση, άουτ.

18:34

32': Ωραία ατομική ενέργεια του Βάρκα, που όμως ανοίγει την μπάλα και ο Σιαμπάνης βγαίνει και μπλοκάρει.

18:31

29': Διαγώνιο σουτ του Ματθαίου μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Γαβαλάς. Καλή επίθεση από τον ΠΑΟΚ.