19:08

19:08

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

19:08

90'+3: Ο Ούμπιντες με πλασέ στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ.

19:05

19:05

90': Αδύναμο σουτ από τον Τσάβες, εύκολα ο Γκορμπούνοφ.

19:04

89': Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ απευθείας και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

19:02

87': Άστοχο διαγώνιο σουτ από τον Παπάζογλου.

18:59

85': Ο Καράσκο κάνει νέο μακρινό σουτ και ο Βελλίδης παραχωρεί κόρνερ.

18:59

Με απίστευτο σουτ από μακριά ο Πιτου Γκαρσία νικάει τον Βελλίδη και ισοφαρίζει σε 1-1.

18:58

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:57

Όσο μπορεί ροκανίζει τον χρόνο ο ΠΑΣ Γιάννινα.

18:54

79': Στη θέση του Ναπολεόνι ο Καράσκο για τον Ατρόμητο.

18:54

79': Στη θέση του Χαρίση ο Γιάκος για τον ΠΑΣ.

18:52

77': Αδύναμο σουτ από τον Ούμπιντες, εύκολα μπλοκάρει ο Βελλίδης.

18:51

77': Κίτρινη στον Ίλιτς.

18:46

Σταθερά καλύτερος ο Ατρόμητος, πιέζει αλλά τίποτα περισσότερο.

18:42

68': Συρτό σουτ από τον Ναπολεόνι, άουτ φεύγει η μπάλα.

18:40

65': Σαπαλίδης αντί Μανιά για τον ΠΑΣ.

18:38

64': Δοκάρι για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Ίλιτς από μέσα δεξιά κάνει σουτ στην κλειστή γωνία και η μπάλα σταματάει στο αριστερό δοκάρι του Γκορμπούνοφ.

18:38

63': Στη θέση του Μαρσελίνιο ο Μπρίτο για τον Ατρόμητο.

18:35

61': Καλό μακρινό σουτ από τον Κατσουράνη, λίγο άουτ φεύγει η μπάλα.

18:34

Το μόνο που κάνει ο ΠΑΣ είναι να αμύνεται από την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

18:30

56': Ο Ναπολεόνι στρώνει στον Ούμπιντες και το σουτ του τελευταίου φεύγει ψηλά.

18:28

53': Μπέριος αντί Κοροβέση για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:25

Έχει μπει πολύ καλά ο Ατρόμητος, ο οποίος πιέζει από το ξεκίνημα.

18:22

48': Κίτρινη στον Φυτανίδη.

18:21

47': Ο Μαρσελίνιο βγάζει σέντρα απο αριστερά, ο Ναπολεόνι κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

18:20

46': Παπάζογλου αντί Δημούτσου για τον Ατρόμητο.

18:20

18:17

18:05

18:04

45'+2: Κίτρινη στον Ναδάλες.

18:02

Πολλά προβλήματα στην άμυνα του Ατρομήτου έχει δημιουργήσει ο Τσάβες. Δεν βγαίνει το μαρκάρισμα για τον Κούρο, ο οποίος δύσκολα σταματάει τον Αργεντινό.

17:58

Στο έδαφος ο Ίλιτς, προσωρινή διακοπή.

17:56

39': Κάκιστο σουτ από τον Μαρσελίνιο, πολλά μέτρα εκτός φεύγει η μπάλα.

17:55

38': Καλή προσπάθεια από τον Χαρίση, κάνει μέτρα με την μπάλα, αλλά το σουτ του είναι άστοχο.

17:54

37': Συγκλίνει προς τα μέσα ο Ναπολεόνι, κάνει κι ένα συρτό σουτ και ο Βελλίδης μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

17:52

Δεν έχουν ψυχολογία οι Περιστεριώτες, πολλά τα λάθη και ανορθόδοξος τρόπος παιχνιδιού.

17:49

32': Πολύ ωραία προσπάθεια από τον Τσάβες, παίζει το 1-2 με τον Μανιά και στη συνέχεια κάνει το πλασέ. Με τα πόδια ο Γκορμπούνοφ.

17:47

30': Ατομική προσπάθεια από τον Δημούτσο, κακό το τελείωμά του, άουτ η μπάλα.

17:44

27': Αδύναμο και άστοχο το σουτ του Τσάβες που είχε χώρο.

17:43

26': Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

17:42

25': O Κοροβέσης κάνει μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Ατρομήτου, ο Μανιάς πιάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:39

22': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Τζημόπουλος παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα πάει λίγο έξω από την εστία.

17:38

Προσπαθεί να συνέλθει ο Ατρόμητος μετά το γκολ, αλλά ως τώρα αρκείται απλώς στο να κρατάει την μπάλα.