0
-
2
18:23

90+3': Τέλος του αγώνα.

18:20

90': Ευκαιρία η Θύελλα, η πρώτη στο ματς με τον Φυσέκη να αποκρούει το σουτ του Μαρκόπουλου.

18:12

86': Ο Φερνάντες στη θέση του Σουνά.

18:09

83': Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Καπνίδη.

18:09

83': Κίτρινη ο Μπάμπαρης.

18:05

79': Ο Καραπέτρος στη θέση του Ζαρογιάννη. Αναγκαστική η αλλαγή. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Παπανώτας.

18:03

78': Ο Καπνίδης σουτάρει μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Στεργιάκης.

17:59

74': Ο Νάκας στη θέση του Πόι.

17:59

73': Ο Ζαρογιάννης γεμίζει στην περιοχή, κεφαλιά άουτ από τον Κλάζογλου.

17:55

70': Έχει κατεβάσει ταχύτητα ο Άρης, που όμως δεν απειλείται.

17:48

62': Ο Βλαδίκας στη θέση του Σιδηρόπουλου.

17:46

60': Ελέγχει απόλυτα το παιχνίδι ο Άρης, που κρατάει δίχως πρόβλημα το 0-2.

17:38

52': Κόρνερ για τη Θύελλα. Εκτελεί ο Ζαρογιάννης, διώχνουν οι του Άρη.

17:37

51': Καλή προσπάθεια και σουτ του Μαρκόπουλου έξω από την περιοχή, δεν ανησυχεί ο Φυσέκης, φεύγει άουτ η μπάλα.

17:35

49': Ο Πόι κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

17:32

46': Ο Ανδρεάδης στη θέση του Μισαηλίδη.

17:32

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

17:31

17:15

45': Τέλος ημιχρόνου.

17:12

43': Κόρνερ για τη Θύελλα, το πρώτο στο ματς. Εκτελεί ο Ζαρογιάννης, διώχνουν οι αμυντικοί, η μπάλα φτάνει στον Σιδηρόπουλο, που κάνει ένα παντελώς άστοχο σουτ έξω από την περιοχή.

17:10

40': Ο Άρης έχει φέρει το ματς στα μέτρα του και πλησιάζοντας το φινάλε του α' μέρος δείχνει να κάνει διαχείριση για να κρατήσει το 2-0.

17:06

36': Μακρινό σουτ του Μπάμπαρη, κανένα πρόβλημα για τον Φυσέκη, που μπλοκάρει.

17:05

35': Κίτρινη για τον Γεωργιάδη.

17:04

34': Καλή στιγμή για τη Θύελλα, η πρώτη στο ματς. Ο Ζαρογιάννης σούταρε έξω από την περιοχή, λίγο πάνω από τα δοκάρια, άουτ.

17:02

Ο Πόι δίνει στον Σουνά, που κάνει το γύρισμα από δεξιά, ο Καπνίδης δεν μπορεί, αλλά ο Ν' Λουντούλου με μονοκόμματο σουτ από το ύψος του πέναλτι νικάει τον Στεργιάκη και γράφει το 0-2.

17:02

33': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

17:02

32': Εκτελούν με κομπίνα οι κίτρινοι, αλλά ο Στεργιάκης βγαίνει και μπλοκάρει.

17:01

31': Κίτρινη ο Μαρκόπουλος.

17:01

31': Φάουλ για τον Άρη σε καλό σημείο, μερικά μέτρα έξω από την περιοχή και στον άξονα.

16:58

28': Ο Ν' Λουντούλου δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, πολλά μέτρα άουτ.