0
-
1
17:59

90+10': Τέλος του αγώνα.

17:58

90+9': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Μενικάλι.

17:56

90+8': Συνέχεια στο ματς.

17:55

90+7': Νέα διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Κωνσταντινίδη και λογομαχία μεταξύ του Σαλεπή με τον Καλαϊτζίδη.

17:51

90+3': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Νάκας πλασαριστά στον Σταυρόπουλο, διώχνουν οι αμυντικοί.

17:49

90+1': Σέντρα σουτ του Φερνάντεζ, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

17:48

90': Ο Σταυρόπουλος στη θέση του Ν' Λουντούλου.

17:44

Οι παίκτες του Απόλλωνα διαμαρτυρήθηκαν για επιθετικό φάουλ, ενώ το ματς διεκόπη για λίγο εκ νέου για τραυματισμό του Σαμαρά στην ίδια φάση.

17:43

Ο Σαμαράς από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα μετά από σέντρα του Νάκα και μονομαχίες στο δεύτερο δοκάρι.

17:42

84': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

17:41

83': Νέο κόρνερ για τον Άρη, που προσπαθεί να πιέσει. Εκτελεί ο Νάκας, νέο κόρνερ.

17:40

82': Κόρνερ ο Άρης. Περνάει αναξιοποίητο.

17:39

81': Ξεκινάει το ματς μετά από διακοπή περίπου τεσσάρων λεπτών.

17:38

Διαβουλεύσεις επί διαβουλεύσεων με τους Λεπιτσά και Καλαϊτζίδη να ζητούν να συνεχιστεί το ματς.

17:36

78': Ο Κοτσανής διακόπτει το ματς.

17:35

77': Μεγάλη ένταση και επεισόδια αυτή τη στιγμή στην κερκίδα των γηπεδούχων. Στο σημείο σπεύδουν τα ΜΑΤ.

17:34

76': Μέσα Ρίζοφ ο έξω ο Παπουτσής.

17:33

75': Καλή προσπάθεια του Παπουτσή, το σουτ του φεύγει λίγο άουτ. Απείλησε η Αρναία.

17:30

72': Κίτρινη ο Λιόνης.

17:28

70': Μεγάλη ευκαιρία ο Άρης. Ο Μενικάλι απομακρύνει πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή την κεφαλιά του Σαμαρά.

17:26

68': Έξω ο Καρκατζάνης, μέσα ο Μπιμπισίδης.

17:24

66': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Λιόνης, καθαρίζει ο Καραβελίδης.

17:22

64': Γέμισμα του Ν' Λουντούλου, άουτ η κεφαλιά του Κωνσταντινίδη.

17:20

62': Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Καπνίδη.

17:20

61': Κίτρινη ο Ν' Λουντούλου.

17:19

59': Ευκαιρία ο Άρης. Ο Πόι σουτάρει από το ύψος της περιοχής, μόλις άουτ.

17:16

56': Ο Ν΄Λουντούλου πήρε την μπάλα εντός περιοχής, αλλά καθυστέρησε και το σουτ του σταμάτησε στα σώματα.