0
-
0
21:20

90+4': Τέλος της αναμέτρησης.

21:18

90+2': Ο Κουρμπέλης στη θέση του Μουνάφο.

21:16

90': Σουτ του Νομπόα έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος.

21:16

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:13

87': Ο Κίτσιου στη θέση του Γκολάσα.

21:12

86': Κίτρινη ο Νομπόα.

21:07

81': Καλό μακρινό σουτ του Λούι, λίγο άουτ. Καλή στιγμή για τον Αστέρα.

21:06

80': Ο Τζιόλης στη θέση του Μακ.

21:05

79': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Κάτσε. Σωστή η αποβολή του νεαρού μέσου.

21:04

78': Ευκαιρία ο Αστέρας. Ο Μάσα πλαγιοκοπεί από αριστερά και σεντράρει, το σουτ του Λούι μέσα από την περιοχή φεύγει ψηλά άουτ.

21:02

77': Ο Πάρα στη θέση του Ρόλε.

21:01

76': Σέντρα του Ρατς από αριστερά, κεφαλιά άουτ του Ρικάρντο Κόστα.

21:01

75': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

21:01

75': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Μακ από δεξιά, ο Σαλπιγγίδης δεν μπορεί μέσα από τη μικρή περιοχή να σκοράρει κι ο Γκοϊάν διώχνει κόρνερ.

21:01

74': Ωραία ατομική προσπάθεια του Σκόνδρα, που στρώνει στον Κάτσε, το σουτ του από το ύψος της περιοχής το αποκρούει σταθερά ο Θεοδωρόπουλος.

20:58

72': Μακρινή και δυνατή εκτέλεση φάουλ του Μπαράλες. Σταθερά ο Ιτάνζ.

20:56

70': 56%-44% η κατοχή στο β' μέρος.

20:55

69': Ο Μπαντιμπαγκά στη θέση του Γιαννιώτα.

20:54

67': Συνέχεια στο παιχνίδι.

20:52

65': Διακοπή στο ματς, συγκρούστηκαν Γκολάσα και Παντελιάδης.

20:48

62': Σέντρα του Σαλπιγγίδη, κεφαλιά ψαράκι του Κλάους, άουτ.

20:47

61': Ταχύτατη αντεπίθεση για τον Αστέρα μετά το κόρνερ, έφυγαν τρεις με έναν, αλλά ο Γιαννιώτας καθυστέρησε και κόπηκε από τον Σκόνδρα.

20:46

60': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, το 7ο. Διώχνουν οι αμυντικοί του Αστέρα.

20:44

58': Κίτρινη ο Κάτσε.

20:44

58': Διαμαρτυρίες του Σαλπιγγίδη για πέναλτι. Φαίνεται να βρίσκει πρώτα μπάλα ο Παντελιάδης.

20:42

56': Ο Σαλπιγγίδης στη θέση του Περέιρα.

20:35

49': Εκτελεί ο Ρατς, κεφαλιά του Περέιρα στην αγκαλιά του Θεοδωρόπουλου.

20:34

48': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Περέιρα κλέβει, ο Νομπόα δίνει στον Αθανασιάδη που βγάζει τον Μακ σε θέση τετ α τετ, ο Θεοδωρόπουλος σώζει το δυνατό σουτ του Σλοβάκου.

20:33

48': Νέο κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί ο Ρόλε, διώχνει με γροθιές ο Ιτάνζ.

20:32

47': Εκτελεί ο Ρόλε, παίρνει κατοχή ο ΠΑΟΚ.

20:31

46': Ευκαιρία ο Αστέρας. Ο Γιαννιώτας κλέβει από τον Ρατς και κάνει το σουτ λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα φεύγει για λίγο κόρνερ καθώς πρόλαβε και έβαλε την κόντρα ο Ρουμάνος.

20:31

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:30

20:15

45': Τέλος ημιχρόνου στην Τούμπα.

20:14

44': Χωρίς καθυστερήσεις το α' μέρος.

20:08

38': Στο τείχος η εκτέλεση του Νομπόα.

20:07

36': Κίτρινη για τον Γκοϊάν και φάουλ σε καλή θέση για τον ΠΑΟΚ.

20:05

35': Ίδιο παραμένει το σκηνικό του αγώνα, με τον Αστέρα να έχει την κατοχή, αλλά να μην δημιουργεί και τον ΠΑΟΚ να περιμένει και να γίνεται απειλητικός στις αντεπιθέσεις.

20:01

30': 3 (0) - 1 (1) οι τελικές.

19:59

30': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Αθανασιάδη, ο Μακ στρώνει στον Ρατς, που σουτάρει μέσα από την περιοχή άουτ.