1
16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ζάκυνθος - Ηρακλής 1-1.

16:54

90'+4: Εκτελεί από τα δεξιά αυτή τη φορά ο Βαρέλα, ο Καλλιβωκάς στοπάρει με το χέρι, σουτάρει και στα δίχτυα. Υπάρχει φυσικά φάουλ. Ο Βάτσιος το βλέπει και σωστά δείχνει κίτρινη κάρτα στον Καλλιβωκά.

16:53

Κόρνερ για τη Ζάκυνθο απο τα αριστερά. Απευθείας ο Βαρέλα σε κόρνερ με τις γροθιές ο Χουάντερσον.

16:53

90'+3: Κίτρινη στον Τσιλιγκίρη (για καθυστέρηση).

16:51

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:50

90': Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή της Ζακύνθου. Ο Κυριακίδης στη θέση του τραυματία Τσόπελα.

16:48

88': Συρτή σέντρα-σουτ του Βαρέλα από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή από αρκετά πλάγια θέση, άουτ.

16:44

84': Κακό και βεβιασμένο σουτ Βαρέλα από τα δεξιά, άουτ.

16:42

82': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Ευθυμιάδης αντί του Μπλέτσα.

16:41

81': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά με τον Βαρέλα, η κόντρα και νέο κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:40

79': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ζάκυνθο. Ο Βαρέλα μπήκε από τα δεξιά και σε πλάγια θέση βγαίνει στο τετ α τετ, θα διώξει σωτήρια σε κόρνερ ο Χουάντερσον.

16:39

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Ηρακλή ο Νίκος Παπαδόπουλος. Ο Πασάς στη θέση του Ρομάνο.

16:35

75': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τη Ζάκυνθο, στον άξονα. Εκτελεί απευθείας ο Οικονόμου, πάνω απο τα δοκάρια η μπάλα.

16:33

73': Πρώτη αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Πλαβούκος στη θέση του Λέκκα.

16:32

Θα γίνει πιο επιθετικός ο Ηρακλής σε μια προσπάθεια να πάρει το τρίποντο. Γυρίζει ως στόπερ ο Κυριακίδης.

16:30

70': Διπλή αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Περόνε στη θέση του Λουκίνα και ο Τσιλιγκίρης στη θέση του Σαραμαντά λόγω τραυματισμού.

16:29

69': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερα με τον Βαρέλα περνά ανεκμετάλλευτο...

16:28

68': Σέντρα με πολλά φάλτσα του Τσόπελα από τα δεξιά, σε κόρνερ ο Χουάντερσον.

16:27

Ο Σαραμαντάς έχει χτυπήσει, πονά... Βγαίνει έξω, επιστρέφει στο λεπτό.

16:26

66': Κίτρινη στον Κρίτσμάρεβιτς.

16:25

65': Ο Λουκίνας καθυστερεί, η μπάλα στον Κυριακίδη άψυχο σουτ από θέση μέσα αριστερά, εύκολα ο Ξενοδόχοφ.

16:25

Σουτ Κριτσμάρεβιτς, δεν έχει πρόβλημα ο Χουάντερσον.

16:23

Έχει πέσει μια φωτοβολίδα και μαζί με κάποια χαρτάκια έχει πιάσει φωτιά σε ένα σημείο περιμετρικά του γηπέδου. Μικρή διακοπή. Το παιχνίδι αρχίζει εκ νέου στο λεπτό.

16:22

62': Κίτρινη στον Ιντζόγλου.

16:21

Σουτ Κάσσου από τα δεξιά, αόυτ.

16:21

Εκτέλεση φάουλ-γέμισμα από τον Βαρέλα από τα δεξιά σε απόσταση 35 μέτρων, λάθος έξοδος του Χουάντερσον και ο Κρολ βρίσκει με το σώμα την μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα. Όλα στα ίσα!

16:20

58': ΓΚΟΛ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ!

16:19

Κίτρινη στον Κάσσο.

16:18

Τεράστια ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Ρομάνο έβγαλε κάθετη στον Κάσσο, βγήκε σε θέση τετ α τετ, έδιωξε ο Ξενοδόχοφ.

16:15

55': Εκτελεί ο Ρομάνο από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση του Καρασαλίδη, δεν έχει πρόβλημα ο Ξενοδόχοφ

16:14

54': Μεγάλη ευκαιρία για το Ηρακλή. Σέντρα Ρομάνο από τα δεξιά, κεφαλιά από τη μικρή περιοχή Λουκίνα, διώχνει σωτήρια σε κόρνερ ο Ξενοδόχοφ.

16:13

Κόρνερ για τον Ηρακλή, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:13

Καλοτραβηγμένο σουτ Πουρτουλίδη από τα αριστερά του ημικύκλιου, η μπάλα στο αριστερό "γαμα", 0-1 ο Ηρακλής!

16:12

52': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

16:11

51': Μακρινό σουτ Λέκκα, άουτ...

16:10

50': Κίτρινη στον Μπλέτσα.

16:09

Επέστρεψε ο Τσόπελας.

16:08

Έχει χτυπήσει ο Τσόπελας, μικρή διακοπή. Ξεκινά το ματς μετά από 1'. Προσωρινά με δέκα η Ζάκυνθος.

16:07

47': Μακρινό σουτ Βαρέλα, η μπάλα γκελάρει και χάνει τη δύναμη της, εύκολα μαζεύει ο Χουάντερσον.

16:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου... Χωρίς αλλαγές στις 11άδες τους οι δύο ομάδες.