3
21:29

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή σας νύχτα!

21:28

Σπουδαία νίκη για την ομάδα της Βοιωτίας που πήρε 3 βαθμούς που μπορούν να αποδειχθούν σωτήριοι στη μάχη που δίνει για παραμονή στην κατηγορία. Σε μπελάδες μπαίνει ο Πλατανιάς.

21:24

Λήξη του ματς! 1-3 για τον Λεβαδειακό.

21:23

Ο Κατίδης βρίσκει τον Μάντζιο που αποφεύγει τον Ιτούα και νικά τον Ολιμπά.

21:23

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

21:20

90'+3: Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μρντάκοβιτς στη θέση του Πουλίδο.

21:18

21:18

90': Κίτρινη κάρτα στον Πελέ.

21:15

88': Δυνατό σουτ του Μάντζιου, πάνω στον Ολιμπά.

21:14

87': Καλή εκτέλεση φάουλ του Γκαβιλάν, ο Τόρες ξεφεύγει και πιάνει την κεφαλιά, αλλά δεν είναι καλή και καταλήγει άουτ.

21:10

82': Καλό σουτ του Μάγκα, κόρνερ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

21:08

81': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Εκτελεί από τα αριστερά ο Γκαβιλάν, ο Τόρες πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

21:06

79': Ο Γιακουμάκης πηδά στην περιοχή να πιάσει την κεφαλιά, αλλά δεν βρίσκει την μπάλα.

21:02

75': Κίτρινη κάρτα στον Μάγκα.

21:02

74': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μάγκας στη θέση του Γιακουμάκη.

21:01

73': Κεφαλιά του Τόρες, η μπάλα περνά πάνω από τα δοκάρια. Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά.

21:01

73': Κίτρινη κάρτα στον Πίντερ.

20:59

72': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Κατίδης στη θέση του Μπουσταμάντε.

20:58

71': Τελευταία αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Τόρες στη θέση του Κάσιο.

20:54

Οι δύο παίκτες «κιτρινίζονται» για τη μεταξύ τους κόντρα. Ο Κάσιο πέφτει στην περιοχή και ζητά κάτι παραπάνω, αν και ο Κώτσιος έχει βρει μπάλα. Σηκώνεται και ο Κάσιο κάνει κίνηση... κουτουλιάς προς τον Κώτσιο, που πέφτει κάπως θεαματικά στο έδαφος.

20:54

67' Κίτρινη κάρτα στον Κάσιο.

20:54

67' Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιο.

20:51

64': Καλή εκτέλεση φάουλ του Πελέ, πάνω από τα δοκάρια.

20:47

60': Διπλή αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μπανανά στη θέση του Μαχαμάτ και ο Γκόμεζ στη θέση του Μιλούνοβιτς.

20:43

Ο Πουλίδο γίνεται αποδέκτης της κάθετης πάσας, αποφεύγει με ωραία ενέργεια δύο αμυντικούς και κάνει το συρτό σουτ που νικά τον Ολιμπά για το 1-2.

20:43

55': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:41

53': Κίτρινη κάρτα στον Τομάς.

20:39

Ο Γκαβιλάν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά, ο Τετέ πηδά πιο ψηλά από όλους και στέλνει με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα του Σηφάκη που δεν μπορούσε να αντιδράσει.

20:39

52': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

20:39

51': Κόρνερ για τον Πλατανιά.

20:36

49': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό έπειτα από καλό σουτ του Μάντζιου που έδιωξε ο Ολιμπά. Εκτελεί ο Μιλιάζες από τα δεξιά, διώχνει με γροθιές ο γκολκίπερ των Κρητικών.