0
-
0
19:55

Καλύτερα τα Χανιά, που πάτησαν γκάζι ειδικά στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου σε ένα γενικά κακό ματς. Θετικός ο βαθμός για τον Απόλλωνα, που στάθηκε τυχερός και παράλληλα έχασε την ευκαιρία να ξεπεράσει την Παναχαϊκή, με την οποία πλέον ισοβαθμοί στη 2η θέση.
Καλό σας βράδυ.

19:53

Λήξη αναμέτρησης, Χανιά - Απόλλων Σμύρνης 0-0.

19:53

90'+4: Μακρινό σουτ Καραδέμητρου, πολλά μέτρα άουτ.

19:49

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:47

Έχει γίνει ροντέο το ματς από το 80' και μετά με τις άμυνες να έχουν ανοίξει και την μπάλα πάνω-κάτω.

19:45

86': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Τζιώρας βρήκε τον Καραδέμητρο και αυτός από το ημικύκλιο άνοιξε για τον Τσιώρα, βιαστικό τελείωμα, σουτ και η μπάλα στη... θάλασσα!

19:42

84': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Σουάνης μπαίνει από τα δεξιά μέσα στην περιοχή, σουτάρει απο θέση τετ α τετ, η μπάλα πολλά μέτρα πάνω από την εστία του ΑΟΧ.

19:41

83': Σέντρα Άρσιτς στην καρδιά της άμυνας του ΑΟΧ, μαζεύει ο Σικαλιάς.

19:40

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Βοσνιάδης. Ο Καραδέμητρος στη θέση του Λαγού.

19:39

80': Πέσιμο Γκονζάλες μέσα στην περιοχή και δεξιά σε επαφή με τον Κοτσώνη, ζητούν πέναλτι οι γηπεδούχοι. Η πτώση του Αργεντινού είναι εντυπωσιακή και "τιμωρείται" από το διαιτητή Φουκάκη με το "παίζετε"!

19:36

78': Σέντρα Οικονομόπουλου απο τα δεξιά, αδύναμ κεφαλιά Κρητικού, εύκολα ο Πίτκας.

19:34

76': Τρίτη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Γκονζάλες στη θέση του Νύκταρη.

19:32

73': Σέντρα Γκόλια από τα αριστερά, διώχνει ο Ανδρέου, ο οποίος όμως έχει βρει την μπάλα και με το χέρι. Φωνάζει ο πάγκος του Απόλλωνα.

19:31

72': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ! Γέμισμα Βασιλαντωνόπουλου, η μπάλα θα πάρει περίεργη τροχιά και θα χτυπήσει στο οριζόντιο δοκάρι με παρέμβαση και του χεριού του Σικαλιά.

19:29

70': Μακρινό σουτ Καραγιάννη, εύκολα ο Πίτκας.

19:24

65': Μπαλιά στον Άρσιτς, δεν υπάρχει οφσάιντ, αλλά η σημαία σηκώνεται ξανά. Αποβολή για το βοηθό του Βοσνιάδη, Βελιτζέλο από τον παγκο του Απόλλωνα.

19:23

64': Σουτ Ενγκουέμ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Πίτκας με διπλή προσπάθεια.

19:21

62': Ο Σουάνης ανοίγει στον Άρσιτς, που βγαίνει από τα αριστερά, υπόδειξη για οφ σάιντ. Λάθος, από τον βοηθό δεν υπάρχει κανενα οφσάιντ!

19:19

60': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Σέντρα Γανωτή από τα δεξιά, κεφαλιά ψαράκι του Κρητικού από το ύψος της μικρής περιοχής και δεξιά, σωτήρια σε κόρνερ ο Πίτκας, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

19:17

58': Σουτ Χατζή από θέση έξω δεξιά, πολλά μέτρα άουτ.

19:16

58': Δεύτερη αλλαγή και για τον Απόλλωνα. Ο Άρσιτς στη θέση του Ανγκούλο

19:09

51': Κίτρινη στον Κοτσώνη.

19:09

51': ΝΕΟ ΔΟΚΑΡΙ για τα Χανιά! Εκτέλεσε ο Καραγιάννης από τα αριστερά, προσπάθησε για την κεφαλιά ο Κοντέων, στη ρίζα του αριστερού δοκαριού του Πίτκα η μπάλα. Δευτερο δοκάρι για τον ΑΟΧ.

19:08

Κόρνερ για τα Χανιά...

19:05

47': ΔΟΚΑΡΙ για τα Χανιά! Εκτέλεση φάουλ από τα 30 μέτρα και αριστερά του Kαραγιάννη, η μπάλα παίρνει ύψος και καταλήγει στο οριζόντιο δοκάρι με τη βοήθεια και του Πίτκα.

19:04

19:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Χατζής στη θέση του Μπαμ Μπαμ.

19:04

46': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Ενγκουέμ στη θέση του τραυματία Ρένια.