Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη με 1-0 για την Καλλονή.

16:51

16:49

Στο έδαφος ο Τσαμπούρης, προσωρινή διακοπή.

16:46

85': Ο Λεοζίνιο κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:43

82': Ο Λεοζίνιο συγκλίνει, κάνει κι ένα φαλτσαριστό σουτ και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

16:42

81': Αλλαγή για την Καλλονή, στη θέση του σκόρερ Πετρόπουλου, που τραυματίστηκε, ο Ναβάρο.

16:41

81': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, στη θέση του Κόρμπου ο Μασούρας.

16:40

Ο Τσαμπούρης βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Παπαδόπουλος με μπουνιές διώχνει πάνω στον Ρισβάνη και ο Πετρόπουλος στέλνει την πμάλα στα δίχτυα.

16:39

78': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

16:36

76': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, στη θέση του Μπακασέτα ο Ιμπαγάσα.

16:32

Έχουν πάρει τον έλεγχο οι γηπεδούχοι.

16:28

67': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Κολοβός αντί του Μπουμάλ.

16:26

65': Κίτρινη στον Κριπιντίρη.

16:23

63': Ο Μίνγκας κάνει τη σέντρα, κεφαλιά από τον Χουάνμα και η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Παπαδόπουλου.

16:23

Έχει ισορροπήσει το ματς η Καλλονή.

16:19

58': Ο Μανούσος αντί του Λεοζίνιο για την Καλλονή.

16:18

57': Κίτρινη στον Στεφάνοβιτς.

16:16

55': Ο Μπακασέτας με τακουνάκι δίνει στον Μπουμάλ, εκείνος κάνει το σουτ και ο Χογκ μπλοκάρει.

16:12

Λάθη επί λαθών στις μεταβιβάσεις των δύο ομάδων.

16:08

48': Γιάννου δίνει στον Φούντα, εκείνος βάζει μπροστά του την μπάλα, αλλά δεν προλαβαίνει να πλασάρει με τον Χογκ να βγαίνει έγκαιρα.

16:06

46': Αλλαγή για την Καλλονή, ο Στεφάνοβιτς αντί του Μαρσέλο.

16:06

16:03

15:48

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:47

15:45

43': Αδύναμο και κυρίως πολύ άστοχο το μακρινό σουτ του Καλτσά.

15:41

Παράπονα από τους παίκτες του έχει ο Βλάχος.

15:37

36': Κάτι ανάμεσα σε σέντρα και σουτ κάνει ο Μπακασέτας, η μπάλα κοντράρει στον Γιορέντε και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο για τους φιλοξενούμενους.

15:34

33': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

15:31

29': Ωραία προσπάθεια από τον Γκέζο, ο οποίος δίνει στον Μπακασέτα, μόλις άουτ το σουτ του τελευταίου.

15:29

28': Ο Μπουμάλ γυρίζει για τον Γιάννου, αλλά εκείνος από καλή θέση δεν βρίσκει με προβολή όπως θα ήθελε την μπάλα.

15:28

Νέα διακοπή στο ματς, ο Αντέτζο στο έδαφος.

15:24

Πολλά τα λάθη και από τις δύο πλευρές.

15:20

18': Ο Χουάνμα ξεμαρκάρεται, κάνει και το σουτ από το ημικύκλιο και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:19

17': Συγκλίνει προς τα μέσα ο Μπουμάλ, κάνει και το σουτ και ο Χογκ μπλοκάρει.

15:16

15': Κίτρινη στον Φούντα.

15:14

Πιο ορεξάτοι δείχνουν οι παίκτες του Πανιωνίου στα πρώτα λεπτά.

15:10

9': Ο Πετρόπουλος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

15:06

5': Ο Τασουλής βγάζει τη σέντρα, ο Γιάννου παίρνει την κεφαλιά αμαρκάριστος αλλά αστοχεί.

15:05

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:02

14:59

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες των δύο ομάδων.

14:55

Με απουσίες και οι δύο ομάδες.

14:45

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς της Καλλονής με τον Πανιώινο

ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Τσαμπούρης, Αντέτζο, Κριπιντίρης, Γιορέντε, Καλτσάς, Μαρσέλο, Μίνγκας, Μανούσος, Χουάνμα, Πετρόπουλος.
Αναπ: Άλεκσιτς, Βαλιός, Ναβάρο, Ξύδας, Λεοζίνιο, Χωριανόπουλος, Στεφάνοβιτς.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Χατζηισαΐας, Ρισβάνης, Τασουλής, Κόρμπος, Γκέζος, Φούντας, Μπακασέτας, Μπουμάλ, Γιάννου.
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Παντίδος, Ιμπαγάσα, Κολοβός, Μασούρας, Σιώπης, Καθάριος.
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων) Βοηθοί: Πασχάλης (Ηπείρου), Τσολάκης (Αθηνών) 4ος: Κομίνης (Θεσπρωτίας)