Μεγάλη και δίκαιη νίκη για την Καλλιθέα. Από τον Ταύρο καλό σας απόγευμα.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Παναχαϊκή 2-1.

16:53

90'+3: Κίτρινη στον Ντουρμισάι.

16:50

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:49

89': Τρίτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τσώνης στη θέση του Κατσικογιάννη.

16:48

87': Κίτρινη στον Μασάδο.

16:45

Σέντρα Μασάδο από τα δεξιά, ο Αρναρέλλης κέρδισε την κόντρα από τον Άλλα και με ένα δυνατό βολέ από τα αριστερά της περιοχής έκανε το 2-1. Στο γκολ ένας οπαδός της Καλλιθέας μπήκε για να πανηγυρίσει, πάει η αστυνομία να τον πιάσει, πηδά ξανά τα κάγκελα και επιστρέφει στην έξεδρα!

16:45

84': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

16:44

83': Τελευταία αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κορέτα στη θέση του Ζλατκόφσκι.

16:39

79': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μπαλλού στη θέση του Χύσα.

16:38

78': Φάουλ Μασάδο από τα αριστερά και στα 25 μέτρα, καλοτραβηγμένο, διώχνει με τα ακροδάκτυλα ο Γεωργακόπουλος σε κόρνερ, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.

16:34

74': Σουτ Ντουρμισάι μέσα από την περιοχή και δεξιά, παίρνει ύψος η μπάλα και άουτ.

16:32

72': Εκτελεί ο Μασάδο, διώχνουν σε νέο κόρνερ οι Πατρινοί. Πάλι ο Μασάδο από τα αριστερά αποκρούει ο Γεωργακόπουλος, καθώς η μπάλα πηγαινε κατευθείαν μέσα.

16:31

71': Φάουλ Μασάδο από τα αριστερά και αρκετα πλάγια, σε κόρνερ ο Άλλα.

16:28

68': Φάουλ Μπουντόπουλου από τον άξονα και στα 20 μέτρα, καλοτραβηγμένο, αλλά η μπάλα φεύγει έξω από το δεξί δοκάρι...

16:27

67': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Αρναρέλλης στη θέση του Μιχαλόπουλου.

16:25

65': Κίτρινη στον Κατσικογιάννη.

16:22

62': Κίτρινη στον Ρουσάκη.

16:21

61': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ντουρμισάι αντί του Τσίτα.

16:20

60': Κίτρινη στον Στεργίδη.

16:17

57': Κίτρινη στον Κυβελίδη.

16:13

53': Σουτ Μιχαλόπουλου από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ, αν και μόνος μπροστά από τον Γεωργακόπουλο.

16:12

Εκτέλεση φάουλ απο τα δεξιά και απόσταση 25 περίπου μέτρων, εκτελεί απευθείας ο Μπουντόπουλος στα δίχτυα με πολλά φάλτσα και με τη βοήθεια του αέρα.

16:12

52': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΉ!

16:11

51': Κίτρινη στον Πίκολο. Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι για μη παράβαση του αμυντικού τους πα΄νω στον Στεργίδη.

16:10

50': Σουτ Μασάδο από θέση μέσα αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Γεωργακόπουλος.

16:08

48': Ο Μιχαλόπουλος μπηκε από τα αριστερά μέσα στην περιοχή, συρτό διαγώνιο σουτ, μπλοκάρει ο Γεωργακόπουλος.