0
19:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

19:55

Άλλη μία άξια νίκη για τον Ηρακλή, που συνεχίζει να... προελαύνει στον 2ο όμιλο. Αντίθετα, η αγωνία για την Αναγέννηση Καρδίτσας συνεχίζεται.

19:51

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης! 2-0 το τελικό σκορ.

19:47

19:45

88': Τελευταία αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Καρασαλίδης στη θέση του Πορτουλίδη.

19:44

87': Ο Πασάς κάνει τη χαμηλή πάσα προς τον Σιατραβάνη, αλλά ο Κουτσόπουλος μαζεύει πριν η μπάλα φτάσει στον παίκτη του «Γηραιού».

19:41

84': Κίτρινη κάρτα στον Βαλεριάνο.

19:39

82': Ο Βουτσιάς πλασάρει και σκοράρει με διπλή προσπάθεια, αλλά το γκολ του δεν μετρά ως οφσάιντ.

19:37

80': Δυνατό σουτ του Πορτουλίδη, περνά άουτ.

19:37

79': Κίτρινη κάρτα στον Μαυρία.

19:34

77': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Σκόνδρας στη θέση του Μπιτέλη.

19:33

76': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Σιατραβάνης στη θέση του Τσιλιανίδη.

19:31

Περνά εκτός αγωνιστικού χώρου κουτσαίνοντας ο Πορτουλίδης. Επιστρέφει άμεσα.

19:29

71': Ο Μαυρίας κλέβει την μπάλα από τον Μπουκουβάλα, ο Βουτσιάς προσπαθεί να νικήσει τον Χουάντερσον, αλλά αυτός μπλοκάρει, παίρνοντας και το επιθετικό φάουλ.

19:28

70': Σέντρα του Μπουκουβάλα, ο Ρομάνο πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Κουτσόπουλος μαζεύει.

19:25

68': Πλασέ του Πασά στην έξοδο του Κουτσόπουλου, η μπάλα περνά άουτ.

19:23

66': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί από τα δεξιά ο Ρομάνο, απομακρύνεται η μπάλα.

19:23

66': Σουτ του Τσιλιανίδη, μπλοκάρει ο Κουτσόπουλος.

19:20

63': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Παναγιωτόπουλος στη θέση του Τζέκου.

19:17

Μικρή διακοπή, καθώς ο Λουκίνας έχει πέσει ζαλισμένος στο έδαφος έπειτα από σύγκρουση με αντίπαλο. Περνά για λίγο εκτός αγωνιστικού χώρου και επιστρέφει.

19:15

58': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ζιαμπάρης στη θέση του Μπαρτολίνι που αποχωρεί τραυματίας.

19:13

Εξαιρετική πάσα του Ρομάνο από τα δεξιά, ο Λουκίνας περνά τον Γκουγκούδη και με δυνατό σουτ που καταλήγει ψηλά στα δίχτυα του Κουτσόπουλου κάνει το 2-0.

19:13

56': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:11

54': Εκτελεί εξαιρετικά φάουλ ο Παπαργυρίου, η μπάλα περνά πάνω από το τείχος και καταλήγει ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Χουάντερσον.

19:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Μπαρτολίνι.

19:09

52': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί από τα αριστερά ο Ρομάνο, μαζεύει ο Κουτσόπουλος.

19:08

51': Κίτρινη κάρτα στον Φωτιά.

19:07

50': Παραλίγο αυτογκόλ, με τον Ρουγκάλα να βάζει το πόδι του σε προσπάθειά του να σταματήσει την μπάλα, αλλά της δίνει τροχιά προς τα δίχτυα, με τον Χουάντερσον να διώχνει δύσκολα.

19:06

49': Ο Ρομάνο μπαίνει στην περιοχή, κάνει το σκαφτό σουτ με το δεξί, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

19:05

Ο Ρομάνο εκτελεί φάουλ και γεμίζει στην περιοχή, ο Κουτσόπουλος νιώθει, ο Ιντζόγλου κάνει το σουτ, ο Ρουγκάλας παίρνει την μπάλα και βγάζει στον Λουκίνα που με κεφαλιά κάνει το 1-0.

19:05

47': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:03

46': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Μαυρίας στη θέση του Γεωργακόπουλου.

19:03

46': Ξεκίνησε το β΄ημίχρονο.