19:52

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη με 2-1 για τη Λαμία.

19:48

19:47

90': Αλλαγή για τη Λαμία, στη θέση του Καμαρά ο Σωτηράκος.

19:45

88': Ο Πέρεθ εκτελεί απευθείας φάουλ και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:41

Αποβλήθηκε ο Ακίνιο για διαμαρτυρία από τον πάγκο της Ζακύνθου.

19:39

83': Στη θέση του Ομπράντοβιτς ο Νικλιτσιώτης για τη Λαμία.

19:38

Ο Καμαρά μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, αλλά το γύρισμά του δεν είναι καλό.

19:35

77': Ο Παπαδημητρίου κατεβάζει και η μπάλα κοντράρει στα σώματα από το σουτ του.

19:31

74': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο, ο Πιτταράς αντί του Λέκκα.

19:30

73': Καλά εκτελεσμένο φάουλ από τον Τσόπελας, κανένας στην πορεία της μπάλας.

19:27

Επιπόλαιοι οι παίκτες των δύο ομάδων.

19:24

Η μπάλα στρώνεται στον Λέκκα, εκείνος κάνει σουτ με το αριστερό και ο Μπλάζιτς την βλέπει να σκάει μπροστά του και τη χάνει μέσα από τα χέρια του.

19:23

66': ΓΚΟΛ για την ΖΑΚΥΝΘΟ!

19:20

Φατιόν και Παπαδημητρίου έχουν μία αψιμαχία αλλά κάρτα δεν βγαίνει.

19:16

59': Ο Ευθυμιάδης βγαίνει και μπαίνει ο Παπαδημητρίου στη θέση του για τη Ζάκυνθο.

19:15

Αρκετά τα λάθη στα τελευταία λεπτά.

19:11

Μικροένταση για ένα φάουλ πάνω στον Λέκκα.

19:09

Ο Πέρεθ εκτελεί κόρνερ, η μπάλα περνάει απ' όλους και ο Ρεπετσάς με γυριστό στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:08

51': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:06

49': Άστοχο το μονοκόμματο σουτ του Νεόφυτου από σέντρα του Καμαρά.

19:06

Ολοένα και χειρότερος γίνεται ο αγωνιστικός χώρος.

19:03

46': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο, ο Στασινόπουλος αντί του Μπλέτσα.

19:02

19:02

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:43

Μετά τη διακοπή και την αναγκαστική αλλαγή έχει πέσει λίγο ο ρυθμός.

18:39

40': Αλλαγή για τη Λαμία, στη θέση του Ντελέκου ο Αντωνόπουλος.

18:38

Πρόβλημα για τη Λαμία, δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ντελέκος.

18:35

36': Ο Καμαρά κλέβει την μπάλα, κάνει και το φαλτσαριστό σουτ και ο Ξενοδόχοφ μπλοκάρει.