1
-
1
16:51

Μικρό προβάδισμα για τον Απόλλωνα Σμύρνης, αν και η πρόκριση παραμένει ανοιχτή. Καλύτερος ο ΑΟΧ, αλλά ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα ο Απόλλων.

16:49

Λήξη αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα 1-1.

16:46

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:46

90': Κίτρινη στον Σουάνη.

16:44

89': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Χατζής αντί του Ηρακλή.

16:38

83': Διαγώνιο σουτ Κρητικού, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

16:36

Κόρνερ από τα δεξιά με τον Γκονζάλες, κεφαλιά του αφύλακτου Κρητικού από την καρδιά της άμυνας του Απόλλωνα και στα δίχτυα, 1-1!

16:36

81': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:36

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Σούλης Παπαδόπουλος για τα Χανιά. Ο Αλέκου αντί του Ρόχας

16:35

Κόρνερ για τα Χανιά με τον Γκονζάλες από τα αριστερά, Γκότοβος επειχιερεί την κεφαλιά, η μπάλα κοντράρει και σε αμυντικούς και νέο κόρνερ.

16:34

Στο κόρνερ από τα αριστερά ο Γκονζάλες, κεφαλιά Ενγκουέμ, άουτ.

16:34

78': Εκτέλεση φάουλ για τα Χανιά με τον Γκονζάλες από τα 25 μέτρα, σε κόρνερ ο Πίτκας.

16:33

77': Κίτρινη στον Φαρία.

16:32

Ο Σουάνης εκτελεί και μέσα! Πέφτει στα δεξιά της εστίας του ο Σικαλιάς, στο κέντρο η μπάλα. Μπροστά ο Απόλλων με τον σκόρερ να κλαίει!

16:32

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:31

76': Ο Σικαλιάς ρίχνει τον Βάντερσον. Καθαρή η παράβαση και κίτρινη στον τερματοφύλακα του ΑΟΧ.

16:31

75': Πέναλτι υπέρ του Απόλλωνα!

16:30

Μπαίνουμε στο τελευταίο 15λεπτο... Τα Χανιά σαφώς ανώτερα από την αρχή του β' ημιχρόνου.

16:29

73': Κίτρινη στον Βάντερσο (για διαμαρτυρία).

16:29

73': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Σακελλαρίου στη θέση του Εσόνο.

16:25

70': Ο Βάντερσον πέφτει πάνω στον Γανωτή χάνοτας την μπάλα μέσα στην περιοχή και αριστερά. Φυσικά και δεν υπάρχει απολύτως τίποτα.

16:23

68': Κάτι σαν σουτ επιχειρεί ο Σουάνης, η μπάλα βγαίνει πλάγιο!

16:21

66': Βεβιασμένο σουτ Εσόνο από την αριστερή διαγώνιο, πολλά μέτρα μακριά από την εστία του Απόλλωνα η μπάλα.

16:19

64': Σουτ από τον Ρόχας έξω από την περιοχή, άουτ.

16:18

63': Ο Σουάνης έβγαλε για τον Τζιώρα, άνοιξε πολύ την μπάλα μέσα στην περιοχή, βγήκε, τον πρόλαβε και μάζεψε ο Σικαλιάς.

16:17

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Φαρία αντί του Άρσιτς.

16:15

59': Κίτρινη στον Κύργια.

16:14

58': Σουτ Γανωτή από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα ψηλά πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

16:13

57': Εκτελεί το κόρνερ ο Γκονζάλες από τα αριστερά. Ο Ενγκουέμ επιχειρεί την προβολή από το δεύτερο δοκάρι, διώχνει ο Πίτκας προσωρινά, η μπάλα φτάνει στον Ρόχας, σουτ έξω απο την περιοχή, άουτ.

16:12

Κίτρινη στον Ηρακλή.

16:12

56': Διπλή ευκαιρία για τα Χανιά! Ο Πάγκαλος έβγαλε για τον Κρητικό, μπαίνει από τα αριστερά σουτάρει αποκρούει ο Πίτκας, νέο σουτ στην επαναφορά από τον Κρητικό σε κόρνερ ο τερματοφύλακας του Απόλλωνα.

16:11

55': Κίτρινη στον Κοντέων.

16:09

53': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σουάνης στη θέση του Λαγού.

16:08

52': Κόρνερ για τα Χανιά, εκτελεί από τα δεξιά ο Γκονζάλες, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

16:06

51': Σουτ Γκονζάλες έξω από την περιοχή, άουτ.

16:04

49': Καλή στιγμή για τα Χανιά. Ο Ρόχας κινείται μέσα στην περιοχή, "αδειάζει" τον Λαγό, σουτάρει από θέση μέσα δεξιά με πολά φάλτσα, η μπάλα μισό μέτρο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:03

Άναψαν οι προβολείς στο γήπεδο των Περιβολίων, αφού ο καιρός και τα σύννεφα το επιβάλλουν.

16:01

16:01

46': Με αλλαγή ξεκινά ο Σούλης Παπαδόπουλος για τα Χανιά. Ο Γανωτής αντί του Παπουτσογιαννόπουλου.