17:53

17:52

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη 2-0 για τον Ηρακλή.

17:50

90'+3: Κίτρινη στον Παπαδόπουλο.

17:49

90'+1: Στη θέση του Ρομάνο ο Καρασαλίδης για τον Ηρακλή.

17:48

17:48

90': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

17:45

87': Κίτρινη στον Μητρόπουλο.

17:41

Δεν μπορεί να απειλήσει ο Πανιώνιος, πολύ κακές οι επιλογές του όταν αναπτύσσεται.

17:37

79': Κίτρινη στον Λουκίνα.

17:35

77': Αλλαγή για τον Ηρακλή, ο Λουκίνας αντί του Περόνε.

17:35

77': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Μπούζας αντί του Μασούρα.

17:32

74': Κίτρινη στον Ρομάνο.

17:32

Ο Ρομάνο εκτελεί φάουλ ψάχνοντας συμπαίκτη του, η μπάλα περνάει απ' όλους και καταλήγει στα δίχτυα.

17:31

74': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

17:30

73': Κίτρινη στον Κόρμπο.

17:28

70': Αλλαγή για τον Ηρακλή, στη θέση του Τσιλιανίδη ο Πασάς.

17:25

Αρκετά τα λάθη στα τελευταία λεπτά.

17:21

63': Κίτρινη στον Παντίδο.

17:19

61': Σουτ στην κίνηση από μακριά κάνει ο Μητρόπουλος, το οποίο είναι εντελώς άστοχο.

17:15

58': Στη θέση του Καθάριου ο Γιάννου για τον Πανιώνιο.

17:14

56': Κίτρινη στον Καθάριο.

17:14

56': Το σουτ του Φούντα κοντράρει στα σώματα.

17:12

54': Κίτρινη στον Περόνε για διαμαρτυρία.

17:12

54': .Έμμεσο για τον Πανιώνιο, γιατί ο Χουάντερσον μπλοκάρει την μπάλα μετά από γύρισμα. Αυστηρή η απόφαση.

17:11

53': Ο Φούντας κάνει ένα αδύναμο σουτ και ο Χουάντερσον μπλοκάρει.

17:10

Έχει μπει πιο δυνατά ο Ηρακλής.

17:06

48': Ο Τσιλιανίδης κάνει το σουτ σχεδόν από το ύψος του πέναλτι και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

17:06

48΄: Ο Ρομάνο κάνει αδύναμο σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

16:45

16:44

44': Ο Ρομάνο έπιασε την κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και δεν δυσκόλεψε τον Παπαδόπουλο.

16:42

42': Από τη σέντρα του Μπουκουβάλα ο Κάσσος παίρνει την κεφαλιά και όντας αμαρκάριστος αστοχεί.

16:39

Αργός ο ρυθμός, κυκλοφορεί την μπάλα ο Ηρακλής.

16:35

35': Δοκάρι για τον Πανιώνιο Ο Φούτας εκτελεί κόρνερ, ο Παντίδος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στη συμβολή των δοκών.

16:31

Ελέγχει το παιχνίδι ο Ηρακλής.

16:27

27': Ωραία ενέργεια από τον Μασούρα, γυρίζει και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:25

25': Ο Μπουκουβάλας κάνει σουτ με το αριστερό, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

16:23

23': Εκτελεί απευθείας φάουλ από καλό σημείο ο Μητρόπουλος, αλλά είναι απελπιστικά άστοχο.

16:22

22': Κίτρινη στον Μπαρτολίνι.

16:19

19': Δοκάρι για τον Ηρακλή. Από εκτέλεση κόρνερ ο Περόνε παίρνει την κεφαλιά και τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Παπαδόπουλου.

16:17

17': Ο Περόνε κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

16:16

Ο Τσιλιανίδης δίνει στον Πορτουλίδη, εκείνος κάνει το γύρισμα, η μπάλα χτυπάει στα πόδια του Κόρμπου και καταλήγει στα δίχτυα.

16:15

15': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

16:15

Μετά τις συνεχόμενες διακοπές προσπαθούν να βρουν ρυθμό οι δύο ομάδες.

16:13

Κοντά στον Μπακασέτα ζητάει να μένει ο Μασούρας ο Ουζουνίδης.

16:11

11': Ο Φούντας από πολύ πλάγια αριστερά κάνει το διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:07

7': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Κόρμπος αντί του Σιώπη.

16:07

Στο έδαφος και ο Καθάριος.

16:04

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο παίκτης του Πανιωνίου.

16:03

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Σιώπης.

16:01

15:59

15:54

Από την άλλη, ο Ηρακλής βλέπει τον θεσμό ως μία πολύ μεγάλη ευκαιρία για να διακριθεί.

15:52

Με αρκετές αλλαγές στη σύνθεσή του ο Πανιώνιος καθώς δίνει μεγάλη μάχη για την παραμονή στο πρωτάθλημα.

15:45

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι ανάμεσα στον Ηρακλή και τον Πανιώνιο.

ΗΡΑΚΛΗΣ
Χουάντερσον, Μπουκουβάλας, Σαραμαντάς, Ζιαμπάρης, Μπαρτολίνι, Ιντζόγλου, Περόνε, Ρομάνο, Κάσσος, Τσιλιανίδης, Πουρτουλίδης
Αναπ: Λαδάς, Πασάς, Βαλεριάνος, Λουκίνας, Τσιλιγκίρης, Καρασαλίδης, Αγγελούδης.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Πάνος, Παντίδος, Ρισβάνης, Τασουλής, Σιώπης, Μητρόπουλος, Καθάριος, Φούντας, Μασούρας, Μπακασέτας
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Χατζηισαίας, Μπούζας, Γκέζος, Κόρμπος, Βλάχος, Γιάννου.
Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Κουτσιαύτης (Άρτας), βοηθοί του οι Πασχάλης (Ηπείρου), Καλφόγλου (Θεσπρωτίας) και τέταρτος ο Κύζας (Δράμας)