1
-
1
21:28

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:27

90+4': Ο Σαρρής στη θέση του Πλατέλλα.

21:24

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:22

89': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, κακή έξοδος από τον Ανέστη, αλλά διώχνουν οι αμυντικοί του.

21:21

88': Μακρινό σουτ του Ντουρμάζ, πολλά μέτρα άουτ.

21:20

87': Ο Κρισάντους στη θέση του Μάνταλου.

21:15

82': Τραγικό λάθος του Ντουρμάζ, που κάνει λάθος γύρισμα προς τον Μέγερι, ο Πλατέλλας κλέβει, αλλά ο Μαζουακού διορθώνει.

21:09

76': Ο Αραβίδης βγαίνει φάτσα με τον Μέγιερι, αλλά ο α' βοηθός καταλογίζει οφσάιντ. Λάθος η απόφασή του.

21:05

72': Ο Ρόβας στη θέση του Μπαρμπόσα.

21:04

71': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:02

69': Κίτρινη ο Φορτούνης.

20:59

66': Καλό μακρινό σουτ του Φορτούνη, λίγο άουτ.

20:58

64': Ο Ντομίνγκεζ στη θέση του Διαμαντάκου.

20:54

60': Μεγάλη ευκαιρία η ΑΕΚ. Ο Πλατέλλας πιέζει και κλέβει από τον Σιόβα, ο Αραβίδης του ξαναδίνει, αλλά το σουτ του μέσα από την περιοχή φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

20:52

59': Ατομική προσπάθεια του Μπακάκη και σουτ έξω από την περιοχή, φεύγει άουτ.

20:50

57': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντουρμάζ, διώχνει ο Σοϊλέδης.

20:48

54': Κίτρινη ο Μάνταλος.

20:45

52': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντουρμάζ, καθαρίζει ο Ανέστης.

20:44

51': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Καλό σουτ του Σοϊλέδη έξω από την περιοχή, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Μέγιερι.

20:41

Ο Φορτούνης εκτέλεσε φάουλ σαν κοντινό κόρνερ, ο Διαμαντάκος έπιασε την κεφαλιά από το ύψος της περιοχής, η μπάλα κόντραρε και πάνω στον Μιλιβόγεβιτς, για να καταλήξει στα δίχτυα. Ισοφαρίζει ο Ολυμπιακός.

20:41

48': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

20:39

46': Μέσα οι Μήτρογλου και Αφελάι, έξω οι Σαντάνα και Φουστέρ.

20:38

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.