20:21

20:20

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, στο 1-1 Ψαχνά και Παναχαϊκή.

20:18

Ο Μπαλού εκτέλεσε με πάσα το κόρνερ, ο Μπουλόπουλος έβγαλε τη σέντρα και ο Ζλατκόφσκι με κεφαλιά ισοφάρισε.

20:18

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

20:17

90'+1: Αλλαγή για τα Ψαχνά, στη θέση του Γουόρντεν ο Μαναρίτσας.

20:16

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:15

89': Κίτρινη στον Σικαλιά.

20:13

86': Ο Νικολίτσης αντί του Ίβκοβιτς για τον για τα Ψαχνά.

20:09

Από τις κόντρες η μπάλα φτάνει στον Ενρίκο, εκείνος κάνει το παράλληλο γύρισμα και ο Γουόρντεν από κοντά σκοράρει.

20:09

84': ΓΚΟΛ για τα ΨΑΧΝΑ!

20:06

80': Ο Σικαλιάς αντί του Τσιμόντζι για τα Ψαχνά.

20:06

80': Σουτ από μακρά επιχειρεί ο Πατσατζόγλου και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:02

76': Πολύ κακό σουτ του Μαρουκάκη από θέση μέσα δεξιά, εντελώς άστοχο.

19:57

72': Ο Καρβουνιάρης αντί του Κοντοχρήστου για την Παναχαϊκή.

19:57

71': Το χέρι του Κάργα είναι απλωμένο στο σουτ του Γουόρντεν, κακώς δεν δίνεται πέναλτι στον Ηρακλή.

19:54

69': Ο Πατινιώτης κάνει από πολύ πλάγια ένα σουτ και ο Μελισσάς παραχωρεί κόρνερ.

19:52

67': Ο Ίβκοβιτς κάνει σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:49

64': Ο Ζλατκόφσκι κάνει σουτ μέσα από την περιοχή και ο Μελισσάς πέφτει στην αριστερή του γωνιά και αποκρούει.

19:48

63΄: Κίτρινη στον Τσιμόντζι.

19:47

62': Ο Πατινιώτης αντί του Στεργίδη για την Παναχαϊκή.

19:46

60': Κίτρινη στον Μπαλού.

19:46

60: Κίτρινη στον Ραπτάκη.

19:44

58': Απίστευτη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ο Ενρίκο εκτελεί φάουλ και η μπάλα πηγαίνει στο δεξί δοκάρι του Παπαδόπουλου και στη συνέχεια το σουτ του Πατσατζόγλου τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

19:43

57': Κίτρινη στον Κοντοχρήστο.

19:42

57': Δύο διαδοχικά κόρνερ έχει κερδίσει η Παναχαϊκή. Ο Μελισσάς μπλοκάρει εύκολα τη δεύτερη φορά.

19:39

54': Ο Ζλατκόφσκι κάνει ένα σουτ από μέσα δεξιά και ο Μελισσάς μπλοκάρει εύκολα

19:36

51': Αλλαγή για την Παναχαϊκή, ο Φουρλάνος αντί του Άλμπι.

19:35

50': Από φάουλ του Παληγεώργου ο Μπακομήτρος παίρνει την κεφαλιά και από τη μικρή περιοχή σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

19:34

Υποτονικά τα πρώτα λεπτά.

19:31

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

19:30

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:15

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

19:13

19:09

41': Ο Ζλατκόφσκι εκτελεί απευθείας φάουλ από πλάγια και ο Μελισσάς μπλοκάρει.

19:05

Όσο περνούν τα λεπτά γίνεται και καλύτερη η Παναχαϊκή.

19:01

33': Ο Ραπτάκης παραχωρεί κόρνερ προ του Μαρουκάκη. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι δεν το εκμεταλλεύονται.

18:57

29': Ο Μαρουκάκης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα λίγο έξω.

18:52

24': Ο Μπουντόπουλος κάνει δυνατό σουτ από μακριά και στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

18:49

Έχει ανεβεί η Παναχαϊκή στα τελευταία λεπτά.

18:45

17': Κίτρινη στον Ενρίκο.

18:44

16': Κίτρινη στον Κάργα.

18:41

13': Ο Ζλατκόφσκι εκτελεί φάουλ από πλάγια και ο Γκαντιάγκα παίρνει την κεφαλιά και τη στέλνει άουτ.

18:38

Πατούν καλύτερα οι γηπεδούχοι ως τώρα.

18:36

8': Κόρνερ κερδίζει ο Ηρακλής Ψαχνών, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.