Στο αριστερό παραθυράκι στέλνει την μπάλα ο Γκονζάλες, 1-3.

Μειώνει σε 1-2 ο Ντάσιος, ο οποίος στέλνει την μπάλα ψηλά.

Ο Γκότοβος με ωραία εκτέλεση κάνει το 0-2.

Σκοράρει ο Κρητικός, 0-1 τα Χανιά.

19:46

Ολοκληρώθηκε και η παράταση και πάμε στα πέναλτι.

19:45

120': Ο Μανιάς κάνει τακουνάκι και από κοντά ο Σικαλιάς αποκρούει.

19:41

Οποιοδήποτε λάθος θα κοστίσει αυτή τη στιγμή και γι' αυτό οι δύο ομάδες φοβούνται.

19:37

113΄: Δοκάρι για τον ΠΑΣ. Εντυπωσιακό σόλο από τον Ίλιτς, ο οποίος σουτάρει από πλάγια αριστερά και τραντάζει το αριστερό δοκάρι του Σικαλιά.

19:34

Πατάει καλύτερα και τώρα ο ΑΟΧ.

19:29

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

19:28

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο της παράτασης.

19:25

104': Αλλαγή για τον ΑΟΧ, ο Γαννωτής αντί του Καραγιάννη.

19:21

100': Ο Ίλιτς αντί του Γιάκου για τον ΠΑΣ.

19:20

100': Ο Κρητικός παίρνει την κεφαλιά και ο Σωτηρίου μπλοκάρει.

19:19

99': Πολύ ωραία ενέργεια από τον Καραγιάννη, καλό και το σουτ του με το αριστερό, αλλά ο Σωτηρίου μπλοκάρει.

19:16

95': Ο Εσόνο από μέσα αριστερά κάνει ένα σουτ και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

19:15

94': Ο Ναδάλες εκτελεί φάουλ από μακριά και ο Σικαλιάς μπλοκάρει.

19:12

91': Ξεκίνησε η παράταση.

19:06

Ολοκληρώθηκε η κανονική διάρκεια του αγώνα, ο οποίος θα έχει και παράταση.

19:02

18:59

Αιφνιδιασμένος ο ΠΑΣ, δεν έχει αντίδραση μετά το 1-2.

18:56

Ο Γκονζάλες εκτελεί φάουλ και ο Γκότοβος με ψιλοκρεμαστή κεφαλιά νικάει τον Σωτηρίου, ο οποίος έχει κάνει κάκιστη έξοδο.

18:56

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ!

18:54

83': Ο Ναδάλες μπαίνει στην περιοχή, αλλά αντί να δώσει την μπάλα κάνει ντρίμπλα και τη χάνει.

18:50

79': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, ο Μανιάς αντί του Σαπαλίδη.

18:47

76': Κίτρινη στον Γκότοβο.

18:47

76': Κίτρινη στον Γιάκο.

18:46

Μεγάλη ένταση στον αγωνιστικό χώρο ανάμεσα στους παίκτες.

18:46

76': Κίτρινη στον Ενγκουέμ.

18:45

74': Άστοχο το δυνατό σουτ του Γκονζάλες.

18:42

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Ενγκουέμ.

18:38

67': Ο Ναδάλες εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνάει απ' όλους και κατευθύνεται προς την εστία και ο Σικαλιάς βγάζει με το δεξί πόδι.

18:37

66': Κίτρινη στον Στ. Κρητικό.

18:35

64': Από τη σέντρα του Σαπαλίδη ο Γιάκος κάνει ανάποδο ψαλίδι και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:32

61': Τζημόπουλος αντί Αυγενικού για τον ΠΑΣ.

18:29

Ένα γκολ ψάχνει τώρα ο ΑΟΧ για να διατηρηθεί ζωντανός και να στείλει το ματς στην παράταση.

18:25

Από το φάουλ του Γκονζάλες ο Κρητικός παίρνει ανενόχλητος την κεφαλιά και ισοφαρίζει σε 1-1.

18:24

53': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ!

18:20

49': Κίτρινη στον Καραγιάννη.

18:17

46': Διπλή αλλαγή για τον ΑΟΧ, Κρητικός και Μαρτσάκης μπαίνουν, Γκούμας και Αλέκου βγαίνουν.

18:17

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:57

43': Αποβάλλεται ο T. Κρητικός, ο οποίος αντικρίζει δεύτερη κίτρινη.

17:56

Ο Κρητικός μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κάνει το γύρισμα και ο Σαπαλίδης, ο οποίος είχε ακολουθήσει τη φάση, σκοράρει με ωραίο πλασέ.

17:55

39': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

17:51

Σε μονομαχίες στον χώρο του κέντρου αναλώνονται οι δύο ομάδες.

17:48

33': Κίτρινη στον T. Κρητικό.

17:43

28': Ο Οικονομόπουλος παραχωρεί κόρνερ, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο από τους παίκτες του ΠΑΣ.

17:41

Ελαφρώς καλύτερος ο ΑΟΧ.

17:37

Χωρίς φάσεις το ματς, αφού οι ομάδες δεν ολοκληρώνουν τις προσπάθειές τους.

17:33

Πρώτο παιχνίδι για τον Σούλη Παπαδόπουλο μετά την επιστροφή του στον ΑΟΧ.

17:29

15': Κίτρινη στον Γκούμα.

17:27

Αργός ο ρυθμός με τον ΠΑΣ να ελέγχει ως τώρα.

17:23

Υπενθυμίζεται πως στο πρώτο παιχνίδι ο ΠΑΣ νίκησε με 2-1.

17:19

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά για τις δύο ομάδες.

17:15

17:03

Καλησπέρα σας, σε κάτι περισσότερο από 10 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον ΑΟΧ.

Σωτηρίου, Ντάσιος, Σκόνδρας, Μιχαήλ, Ναδάλες, Αυγενικού Χαρίσης, Ηλιάδης, Γιάκος, Σαπαλίδης, Κρητικός.
Αναπ: Βελλίδης, Τζημόπουλος, Μανιάς, Ίλιτς, Στρούνα, Νάκος, Μπέριος