Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Ερμιονίδα 4-2.

16:50

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:49

90': Κίτρινη κάρτα στον Όμο.

16:48

Εκτέλεση φάουλ από τον Σβόγιτς από τα δεξιά, δυνατή κεφαλιά Κουτσοσπύρου από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, η μπάλα στην απέναντι γωνία του Πίτκα και 4-2.

16:47

89': ΓΚΟΛ για την ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ!

16:39

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Φαρινόλα έβγαλε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Κυβελίδης μόνος μπροστά από τον Πονηρό θα καταφέρει να στείλει την μπάλα πολλά μέτρα πάνω από την εστία.

16:37

78': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Χατζής αντί του Καραδέμητρου.

16:34

75': Δεν μπορεί να πλασάρει καλά ο Καραδέμητρος από το ύψος της περιοχής, θα μπλοκάρει εύκολα ο Πονηρός.

16:31

Ο Φαρινόλα από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή έβγαλε στη διαγώνιο πάσα ακριβείας για τον Κυβελίδη, που από το ύψος του δεύτερου δοκαριού με κοντινή προβολή δεν δυσκολεύτηκε να στείλει για τέταρτη φορά την μπάλα στα δίχτυα της Ερμιονίδας.

16:31

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:30

Τα τελευταία λεπτά έχει βελτιωθεί ο Απόλλων, αντίθετα η Ερμιονίδα μετά το τρίτο γκολ δείχνει απογοητευμένη.

16:28

69': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καραδέμητρου από τα αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Πονηρός, που μπλοκάρει.

16:28

68': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Στάικος αντί του Τσακόν.

16:25

65': Ατομική προσπάθεια Βάντερσον μέσα στην περιοχή και δεξιά, η μπάλα κοντράρει και κόρνερ. Στην εξέλιξη της φάσης οι φιλοξενούμενοι διώχνουν.

16:23

63': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Απομακρύνουν σε νέο κόρνερ οι αμυντικοί της Ερμιονίδας, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:22

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Χατζηζήσης αντί του Λαγού.

16:20

60': Κίτρινη κάρτα στον Κύργια.

16:19

Ο Λαγός πανέξυπνα δεν σουτάρει και ανοίγει για τον Βάντερσον, που από θέση μέσα αριστερά πλασάρει στο τετ α τετ τον Πονηρό και κάνει το 3-1.

16:19

59': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:16

56': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σέτι αντί του Ηρακλή.

16:16

56': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή.

16:13

Ο Όμο έβγαλε την κάθετη και βρήκε μέσα στην περιοχή τον Παπανικολάου, ο οποίος με διαγώνιο δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά έστειλε την μπάλα στο δεξί δοκάρι και στα δίχτυα του Πίτκα.

16:13

53': ΓΚΟΛ για την ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ!

16:11

51': Επικίνδυνη σέντρα Φαρινόλα από τα δεξιά, προλαβαίνει και μαζεύει ο Πονηρός προ του Κυβελίδη.

16:10

50': Μακρινό σουτ Τσακόν, η μπάλα άουτ.

16:09

49': Σουτ Ιασωνίδη από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Πίτκας.

16:06

16:06

46': Δύο αλλαγές για την Ερμιονίδα με το ξεκίνημα του β' ημιχρόνου. Ο Σβόγιτς αντί του Συμελίδη και ο Βλαχόπουλος αντί του Ταπέ.