17:54

17:54

Τέλος του αγώνα.

17:53

90'+5: Κίτρινη και για τον Νατσιόπουλο.

17:52

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Βαγγελόπουλο για καθυστερήσεις.

17:51

90'+3: Σουτ του Βασιλόγιαννη από μακιρά, άουτ η μπάλα.

17:51

90'+2: Ο Τσούτσης σούταρε, ο Μπλάζιτς μπλόκαρε.

17:49

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεις.

17:46

88': Άστοχο σουτ του Μουμίν από μακριά.

17:43

85' Ο Καμαρά γύρισε την μπάλα στην περιοχή με το αριστερό, μπλόκαρε ο Βρονταράς.

17:40

82': Κίτρινη στους Γαλανόπουλο και Καμαρά για μεταξύ τους αψιμαχία.

17:39

81': Ο Αντωνόπουλος στη θέση του Ρεπετσά.

17:39

81': Κίτρινη Κάρτα στον Βρονταρά.

17:38

80': Κόρνερ για τη Λαμία. Διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων για χέρι μέσα στην περιοχή.

17:34

76': Κίτρινη κάρτα στον Καπετάνο για διαμαρτυρία.

17:34

76': Σουτ του Φράγκου, άουτ η μπάλα.

17:30

72': Αναταραχή στην άμυνα της Καλαμαριάς, μετά την εκτέλεση του νέου κόρνερ για της Λαμίας, η φάση λήγει με υπόδειξη οφ σάιντ.

17:29

72': Μεγάλη απόκρουση του Βρονταρά σε κεφαλιά του Καμαρά, μετά από εκτέλεση κόρνερ!

17:29

71': Ο Βαγγελόπουλος στη θέση του Ευσταθίου.

17:28

70': Κίτρινη κάρτα στον Παπαστεριανό για τράβηγμα.

17:28

69': Ο Χαϊκάλης στη θέση του Νεόφυτου για τη Λαμία.

17:26

68': Ο Βασιλόγιαννης εκτέλεσε φάουλ από έξω αριστερά, ο Βρονταράς έδιωξε, ο Ζουλιώτης σούταρε και η μπάλα κόντραρε. Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους που πιέζουν στα τελευταία λεπτά. Έδιωξε οι άμυνα των «Πόντιων».

17:19

62': Ο Φράγκος στη θέση του Τσαμούρη για τη Λαμία.

17:19

61': Ο Καμαρά γύρισε μέσα από την περιοχή, μάζεψε ο Βρονταράς.

17:18

60': Ο Κουρούπης έκανε τις ντρίμπλες από τα αριστερά, σούταρε από πλάγια θέση, αλλά άστοχα.

17:13

55': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Βασιλόγιαννης έβγαλε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Βρονταράς βγήκε και απομάκρυνε, η μπάλα έφτασε στον Γιενγκά, ο οποίος έστρωσε στον Καμαρά, ο τελευταίος σούταρε άουτ.

17:10

52': Ο Δήμου κρατάει τον Γκούρμα, λίγο πριν αυτός πλασάρει τον Βρονταρά, «παίζετε» από τον Φωτιάδη. Δίκαια διαμαρτύρεται για πέναλτι η Λαμία. Φάση που λογικά θα έφερνε και την αποβολή του αμυντικού των γηπεδούχων.

17:09

51': Επιχείρησε να απαντήσει αμέσως η Λαμία, αλλά ο Γκούρμα δεν κατάφερε να σουτάρει μέσα από την περιοχή, καθώς κόπηκε την κρίσιμη στιγμή.

17:08

Εξαιρετική προσπάθεια του Αναστασίου, ο οποίος κουβάλησε την μπάλα από τα δεξιά, νίκησε τον Λεάντρο στη μονομαχία, γύρισε την μπάλα μέσα στη μικρή περιοχή, όπου ο Ευσταθίου έκανε το 1-0.

17:08

50': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ!

17:05

47': Εκτέλεση φάουλ του Βασιλόγιαννη από έξω δεξιά, κεφαλιά του Ρεπετσά, η μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

17:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

17:03

46': Ο Καπετάνος στη θέση του Καράμπελα για την Καλαμαριά.