1
17:56

Τελικό αποτέλεσμα... Απόλλων Καλαμαριάς – Ηρακλής 0-1.

17:53

90'+3: Ο Νατσιόπουλος εκτελεί το φάουλ, είναι καλό, η μπάλα όμως φεύγει λίγο άουτ!

17:53

Φάουλ σε καλή θέση για την Καλαμαριά. Στον άξονα, για να δούμε,

17:52

90'+2: Αλλαγή για τον Ηρακλή, τρίτη και τελευταία. Εκτος ο Περόνε, μέσα ο Λουκίνας.

17:52

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:52

90'+1: Κάρτα στον Σιατραβάνη.

17:50

Οι δύο τους είχαν μια στιγμή ένταση με αποτέλεσμα ο Αργεντινός μέσος του Ηρακλή να δει με την σειρά του κίτρινη.

17:50

Ο μέσος της Καλαμαριάς βλέπει απευθείας κόκκινη για σκληρό μαρκάρισμα στον Ρομάνο.

17:50

90': ΚΟΚΚΙΝΗ κάρτα στον ΟΛΙΣΕ!

17:46

Και ενώ ο Νίκος Παπαδόπουλος ετοιμάζει τον Ζιαμπαρη.

17:46

Τώρα σηκώθηκε ο αρχηγός του Ηρακλή...

17:46

Ο Πουρτουλίδης στο έδαφος, μικρή διακοπή.

17:43

83': Ένα μακρινό σουτ του Σαραμαντά δεν ανησυχεί τον Βρονταρά που μπλοκάρει εύκολα.

17:42

82': Μετά από βαθιά μπαλιά ο Περόνε φεύγει μόνος με τον Βρονταρά αλλά δεν κάνει καλό κοντρόλ και δείνει την ευκαιρία στον γκολκίπερ της Καλαμαριάς να βγει και να μαζέψει.

17:40

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο, πάντα στο 0-1 ο Ηρακλής με το τέρμα του Σιατραβάνη.

17:39

Εκτελεί ο Ρομάνο, κεφαλιά του Στάμου, η μπάλα ψηλά.

17:39

79': Κόρνερ για τον Ηρακλή στην άλλη πλευρά.

17:37

Τώρα εκτελέστηκε το φάουλ, η μπάλα φτάνει στον Τσούτση ο οποίος σούταρε δυνατά με το αριστερό αλλά αστόχησε απελπιστικά.

17:37

77': Πριν την εκτέλεση τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Καλαμαρια. Εκτός ο Ακασού, μέσα ο Ολίσε.

17:37

77': Φάουλ για την Καλαμαριά σε καλή θέση για ένα γέμισμα.

17:36

Ελέγχει το παιχνίδι ο Ηρακλής την ώρα που οι φίλοι του στην εξέδρα έχουν στήσει το δικό τους... πάρτι μετά το 0-1!

17:31

71': Δεύτερη αλλαγή για την Καλαμαριά. Εκτός ο Αναστασίου που δεν φάνηκε, μέσα ο Τσούτσης.

17:31

Αποφέρει καρπούς, λοιπόν, η υπεροχή του Ηρακλή, για να δούμε αν έχει απάντηση η Καλαμαριά. Άλλα 20 λεπτά.

17:30

Εξαιρετική κάθετη πάσα του Ιντζόγλου, ο Σιατραβάνης βγαίνει στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας, πλασάρει ψύχραιμα τον Βρονταρά και το 0-1 είναι γεγονός.

17:29

69': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ!

17:27

67': Κάρτα βλέπει ο Μπαρτολίνι για σκληρό μαρκάρισμα στον Αναστασίου.

17:26

Εκτέλεσε ο Πουρτουλίδης, η μπάλα απευθείας άουτ.

17:26

66': Κόρνερ για τον Ηρακλή.

17:22

62': Στην θέση του Πασά ο Σιατραβάνης για τον Ηρακλή. Δεύτερη κίνηση από τον πάγκο του Νίκου Παπαδόπουλου.

17:21

Μ' αυτά και μ' αυτά συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα, πάντα στο 0-0 η Καλαμαριά με τον Ηρακλή.

17:20

60': Ο Πουρτουλίδης εκτελεί, ο Περόνε κάνει τσαφ στην προσπάθεια του να πιάσει ανάποδο ψαλίδι.

17:19

59': Φάουλ κερδίζει ο Ηρακλής σε καλή θέση για μια σέντρα. Για να δούμε.

17:16

56': Ο Περόνε θα εκτελέσει μετά το πάτημα του Ρομάνο, η μπάλα σε πόδια αμυντικών. Χάνει μεγάλη ευκαιρία εδώ ο Ηρακλής.

17:15

Έμμεσο κερδίζει ο Ηρακλής για προβολή στον Περόνε... Έχει την ευκαιρία να απειλήσει από εξαιρετική θέση ο Ηρακλής.

17:13

53': Τώρα η αλλαγή για τους ''Πόντιους''. Εκτός ο Καπετάνος, μέσα ο Νατσιόπουλος.

17:12

Τον Νατσιόπουλο θα ρίξει στο ματς ο Παναγιώτης Διλμπέρης για λογαριασμό της Καλαμαριάς.