1
-
2
21:25

90+6': Τέλος του αγώνα.

21:23

90+4': Εκτελεί ο Κονέ, αποκρούει με γροθιές ο Ιτάνζ.

21:22

90+2': Κίτρινη ο Μαντούρο.

21:21

90+2': Δέκατο κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Διώχνουν οι παίκτες του ΠΑΟΚ αρχικά, αλλά ο Λεβαδειακός κερδίζει φάουλ σε εξαιρετική θέση λίγο έξω από την περιοχή.

21:20

90+1': Τρομερή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλοσάβλιεφ από θέση τετ α τετ σουτάρει ψηλά άουτ.

21:20

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:18

89': Ο Σαββίδης στη θέση του Περέιρα.

21:18

88': Βαθιά μπαλιά στην πλάτη του Σαλπιγγίδη, ο Μιλοσάβιλεφ κάνει το πλασέ, αποκρούει ο Ιτάνζ.

21:16

86': Ο Νικολακάκης στη θέση του Γεωργιάδη.

21:15

85': Ευκαιρία ο Λεβαδειακός. Ο Σοτέλο σε θέση βολης μετά από ωραία κάθετη, πάλι καλό το τελείωμά του, άουτ.

21:12

83': Κίτρινη ο Ιτάνζ.

21:11

82': Νέο κόρνερ για τον Λεβαδειακό, που πιέζει. Πάλι ο Βούκσεβιτς, κεφαλιά του Σοτέλο, άουτ.

21:10

Ο Βούκσεβιτς εκτέλεσε το κόρνερ, ο Κονέ νικάει τους πάντες στον αέρα και με καρφωτή κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ιτάνζ. Ξαναμπαίνει στη διεκδίκηση του ματς η ομάδα της Βοιωτίας.

21:10

80': ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ.

21:09

80': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό.

21:08

79': Σέντρα από δεξιά του Γεωργιάδη, κεφαλιά του Τομάς άουτ.

21:01

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Σοτέλο μετά από ωραία μπαλιά του Μιλοσάβλιεφ βγαίνει τετ α τετ, αλλά το πλασέ του είναι απογοητευτικό και ο Ιτάνζ μπλοκάρει.

21:01

71': Σουτ του Γκόμεζ έξω από την περιοχή, άουτ.

20:58

69': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Βούκσεβιτς εκτελεί στο δεύτερο δοκάρι, ο Κονέ παίρνει την μπουκιά από το στόμα του Γεωργιάδη που ήταν σε καλύτερη θέση, άουτ η κεφαλιά το Κονέ.

20:57

67': Κίτρινη ο Γκόμεζ.

20:53

64': Πάλι ο Βούκσεβιτς, διώχνει ο Ρατς.

20:53

63': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Βούκσεβιτς, σε νέο κόρνερ ο Γκολάσα.

20:52

62': Ο Ποζατζίδης στη θέση του Βίτορ, που έπαιζε με ράμματα στο πόδι μετά από πάτημα στο πρώτο ημίχρονο.

20:52

62': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό, το σουτ του Μάγκα φεύγει άουτ.

20:50

61': Πρόβλημα και με τον Βίτορ, που δεν μπορεί να συνεχίσει. Χωρίς καθαρόαιμο στόπερ για τη συνέχεια του αγώνα ο ΠΑΟΚ. Προσωρινά με εννέα η ομάδα του Αναστασιάδη.

20:49

60': Ευκαιρία ο Λεβαδειακός. Ο Βούκσεβιτς εκτελεί το φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, κεφαλιά του Σοτέλο, αποκρούει με διπλή προσπάθεια ο Ιτάνζ.

20:47

57': Ο Γιακουμάκης στη θέση του Σκέμπη.

20:45

55': Ο Μάγκας δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, ψηλά άουτ.

20:43

53': Ο Γκολάσα στη θέση του Παπαδόπουλου.

20:43

53': Κίτρινη ο Παπαδόπουλος.

20:42

52': Δεν μπορεί να συνεχίσει το ματς ο Παπαδόπουλος, που εχει τραυματιστεί.

20:41

Ο Ρατς εκτελεί το φάουλ στην καρδιά της άμυνας, η απομάκρυνση των αμυντικών καταλήγει στον Περέιρα που λίγο μέσα από την περιοχή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Σηφάκη με δυνατό συρτό σουτ.

20:40

51': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

20:39

49': Σουτ του Μιλοσάβλιεφ έξω από την περιοχή, κόντρα στον Περέιρα και η μπάλα στην αγκαλιά του Ιτάνζ.

20:39

49': Κίτρινη ο Ρατς.

20:35

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.