16:54

16:54

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, 1-1.

16:53

90'+3: Κίτρινη στον Παπαγεωργίου.

16:51

90'+2: Ο Αράμπα στη θέση του Λαδάκη για τον Πανθρακικό.

16:51

16:50

Ο Μπεν αδειάζει από δεξιά τον Χρήστου με ωραία ντρίμπλα, βγάζει τη σέντρα στο δεύτερο δοκάρι και ο Καλτσάς αμαρκάριστος τη στέλνει στα δίχτυα.

16:49

90': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

16:46

86': Κίτρινη στον Πέρεθ.

16:45

85': Ο Ντιγκινί δίνει στον Μεχία κι εκείνος από πλάγια προτιμάει να σουτάρει και όχι να κάνει παράλληλη μπαλιά. Απέκρουσε ο Καντιμοίρης κλείνοντας τη γωνιά του.

16:44

Ηρωικά προσπαθούν να κρατήσουν μπάλα και να ροκανίσουν τον χρόνο οι παίκτες των γηπεδούχων.

16:41

82': Κίτρινη στον Χρήστου.

16:39

80': Κόκκινη στον Ραούλ Μπράβο για κλοτσιά στον Μπαϊκαρά κι ενώ η μπάλα είχε φύγει.

16:38

79': Βγαίνει ο Ντουμίτρου και μπαίνει ο Κάμπορα για τη Βέροια.

16:37

Ετοιμάζει και τρίτη αλλαγή ο Γκρανέρο, μήπως και ανατρέψει τα δεδομένα.

16:34

74': Εντελώς άστοχο το σουτ του Ντιγκινί.

16:32

72': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανθρακικό. Ο Ντιγκινί με εντυπωσιακό σόλο φτάνει στη μικρή περιοχή, αλλά το σουτ του σταματάει στο αριστερό δοκάρι του Καντιμοίρη. Στη εξέλιξη της φάσης ο Πέρεθ σουτάρει ψηλά.

16:31

Η κατάσταση του αγωνιστικού χώρου ολοένα και χειροτερεύει με αποτέλεσμα οι παίκτες να σηκώνουν συνεχώς την μπάλα.

16:27

68': Ο Σέντρικ αντί του Μαλόν για τη Βέροια.

16:25

Ο Τσουμάνης έπεσε στο έδαφος εντός περιοχής, σωστά δεν δόθηκε κάτι.

16:23

Αλλαγή ζητάει ο Μαλόν.

16:19

59': Βγαίνει ο Παυλίδης και μπαίνει ο Μπαργκάν για τη Βέροια.

16:16

Μόνο η Βέροια υπάρχει στο γήπεδο στο δεύτερο ημίχρονο. Ο Ρόκα έχει κάνει εντελώς αμυντικογενή την ομάδα του και αυτό έχει και κόστος.

16:12

52': Κίτρινη στον Καλτσά για διαμαρτυρία, ξεσηκώθηκαν όλοι οι παίκτες της Βέροιας ζητώντας χέρι του Παπαγεωργίου. Είναι ακούσιο, όμως, σωστά δεν δίνεται πέναλτι.

16:09

50': Ο Βεργώνης σουτάρει με δύναμη, λίγο πάνω από τα δοκάρια περνάει η μπάλα.

16:05

46': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Χρήστου αντί του Τζάνη.

16:05

46': Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο.

16:03

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:49

45'+2: Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:45

45': Ο Εμπόου παίρνει την κεφαλιά, ο Μπεν πιάνει το μονοκόμματο σουτ και η μπάλα φεύγει άουτ.

15:45

44': Σουτ από δεξιά με το αριστερό έκανε ο Πέρεθ, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

15:41

40': Ο Πέρεθ αντί του Κάσες για τον Πανθρακικό.

15:41

Έχει ανεβάσει στροφές η Βέροια, η οποία πιέζει τον Πανθρακικό στα τελευταία λεπτά.

15:38

Ζητάει αλλαγή ο Κάσες.

15:37

Ο Καλττάς μπαίνει στην φάση, παίρνει την μπάλα, αλλά το σουτ του σταματάει στον Ποτουρίδη.

15:35

34΄: Ο Παπαγεωργίου διώχνει την μπάλα προς τα έξω, ο Βεργώνης κάνει με τη μία το σουτ, αλλά δε σημαδεύει σωστά.

15:32

32': Ο Τζάνης εκτελεί φάουλ από αριστερά και ψάχνει την απέναντι γωνία στέλνοντας την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια.

15:31

31': Κίτρινη στον Καλί.

15:30

Έχει πέσει ο ρυθμός στο ματς.

15:27

27': Ο Παυλίδης πιάνει γυριστό σουτ στην κίνηση, το οποίο είναι εντελώς άστοχο.

15:25

Πολύ κακή η εικόνα της Βέροιας στα πρώτα 25 λεπτά. Αρκετά τα προβλήματα με κυριότερο τα λάθη στις μεταβιβάσεις.

15:21

Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Τσουμάνης κάνει το δυνατό σουτ, ο Καντιμοίρης αποκρούει και ο Τζάνης από κοντά δεν μπορεί να σουτάρει πιεζόμενος και από τον Όστοϊτς.

15:20

Σαφώς ανώτερος και μετά το γκολ είναι ο Πανθρακικός.

15:17

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Εμπόου.

15:15

14': Ο Τζάνης από δεξιά εκμεταλλεύεται το λάθος του Όστοϊτς, δίνει στον Ντιγκινί και ο Καντιμοίρης αποκρούει το σουτ του τελευταίου.

15:11

Ωραία προσπάθεια από τον Κάσες, ο οποίος μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και κάνει την παράλληλη σέντρα. Ο Τζάνης βρίσκεται στη μικρή περιοχή και με ψύχραιμο πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

15:11

10': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

15:10

Εξαιρετικό τάκλιν του Μπατιόν στον Ντιγκινί εντός περιοχής.

15:08

7': Σουτ από μακριά δοκιμάζει ο Καλτσάς, αλλά είναι αδύναμο και εντελώς άστοχο.

15:07

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά για τις δύο ομάδες, πρέπει να συνηθίσουν και τον κακό αγωνιστικό χώρο οι παίκτες.

15:04

Για μία ακόμη φορά τον τελευταίο καιρό ο αγωνιστικός χώρος στην Κομοτηνή είναι σε τραγική κατάσταση.

15:01

1': Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

15:01

Στον αγωνιστικό χώρο βρίσκονται οι δύο ομάδες.

14:50

Νίκη ανάσα αναζητά ο Πανθρακικός, ενώ η Βέροια ψάχνει τρίποντο που την κρατήσει στην πεντάδα.

14:44

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Πανθρακικού με τη Βέροια.