Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ
Άκρως ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις ανέδειξε η κληρωτίδα στην κλήρωση που πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (14/9), σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Αθηνών.
Ακόμα δεν έχουν γίνει γνωστές οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων, ωστόσο η Α’ κατηγορία θα ξεκινήσει το Σαββατοκύριακο 19-20 Σπετεμβρίου, με κάποια παιχνίδια ενδεχομένως να γίνουν και τη Δευτέρα (21/9), ενώ η Β’ κατηγορία θα ξεκινήσει το Σαββατοκύριακο 26-27/9 και η Γ’ το Σαββατοκύριακο 3-4 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα στις τρεις κατηγορίες:
Α' κατηγορία – 1ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
ΠΑΟ Ρουφ-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
ΓΣ Αργυρούπολης-Άφοβος
Αιγάλεω-Πανερυθραϊκός
Χαραυγιακός-Αγία Παρασκευή
Αττικός-Θύελλα Αγ. Δημητρίου
Θρίαμβος Αθηνών-Άγιοι Ανάργυροι
Αγία Ελεούσα-Ολυμπιακός Λιοσίων
Σούρμενα-Δόξα Βύρωνα
2η αγωνιστική - 17η
Σούρμενα-ΠΑΟ Ρουφ
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-ΓΣ Αργυρούπολης
Άφοβος-Αιγάλεω
Πανερυθραϊκός-Χαραυγιακός
Αγία Παρασκευή-Αττικός
Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Θρίαμβος Αθηνών
Άγιοι Ανάργυροι-Αγία Ελεούσα
Δόξα Βύρωνα-Ολυμπιακός Λιοσίων
3η αγωνιστική - 18η
ΓΣ Αργυρούπολης-Σούρμενα
Αιγάλεω-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Χαραυγιακός-Άφοβος
Αττικός-Πανερυθραϊκός
Θρίαμβος Αθηνών-Αγία Παρασκευή
Αγία Ελεούσα-Θύελλα Αγ. Δημητρίου
Ολυμπιακός Λιοσίων-Άγιοι Ανάργυροι
ΠΑΟ Ρουφ-Δόξα Βύρωνα
4η αγωνιστική - 19η
Σούρμενα-Αιγάλεω
ΠΑΟ Ρουφ-ΓΣ Αργυρούπολης
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Χαραυγιακός
Άφοβος-Αττικός
Πανερυθραϊκός-Θρίαμβος Αθηνών
Αγία Παρασκευή-Αγία Ελεούσα
Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Ολυμπιακός Λιοσίων
Δόξα Βύρωνα-Άγιοι Ανάργυροι
5η αγωνιστική - 20ή
Χαραυγιακός-Σούρμενα
Αιγάλεω-ΠΑΟ Ρουφ
Αττικός-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Θρίαμβος Αθηνών-Άφοβος
Αγία Ελεούσα-Πανερυθραϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγία Παρασκευή
Άγιοι Ανάργυροι-Θύελλα Αγ. Δημητρίου
ΓΣ Αργυρούπολης-Δόξα Βύρωνα
6η αγωνιστική - 21η
Σούρμενα-Αττικός
ΠΑΟ Ρουφ-Χαραυγιακός
ΓΣ Αργυρούπολης-Αιγάλεω
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Θρίαμβος Αθηνών
Άφοβος-Αγία Ελεούσα
Πανερυθραϊκός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Αγία Παρασκευή-Άγιοι Ανάργυροι
Δόξα Βύρωνα-Θύελλα Αγ. Δημητρίου
7η αγωνιστική - 22η
Θρίαμβος Αθηνών-Σούρμενα
Αττικός-ΠΑΟ Ρουφ
Χαραυγιακός-ΓΣ Αργυρούπολης
Αγία Ελεούσα-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Ολυμπιακός Λιοσίων-Άφοβος
Άγιοι Ανάργυροι-Πανερυθραϊκός
Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Αγία Παρασκευή
Αιγάλεω-Δόξα Βύρωνα
8η αγωνιστική - 23η
Σούρμενα-Αγία Ελεούσα
ΠΑΟ Ρουφ-Θρίαμβος Αθηνών
ΓΣ Αργυρούπολης-Αττικός
Αιγάλεω-Χαραυγιακός
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Ολυμπιακός Λιοσίων
Άφοβος-Άγιοι Ανάργυροι
Πανερυθραϊκός-Θύελλα Αγ. Δημητρίου
Δόξα Βύρωνα-Αγία Παρασκευή
9η αγωνιστική - 24η
Ολυμπιακός Λιοσίων-Σούρμενα
Αγία Ελεούσα-ΠΑΟ Ρουφ
Θρίαμβος Αθηνών-ΓΣ Αργυρούπολης
Αττικός-Αιγάλεω
Άγιοι Ανάργυροι-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Άφοβος
Αγία Παρασκευή-Πανερυθραϊκός
Χαραυγιακός-Δόξα Βύρωνα
10η αγωνιστική - 25η
Σούρμενα-Άγιοι Ανάργυροι
ΠΑΟ Ρουφ-Ολυμπιακός Λιοσίων
ΓΣ Αργυρούπολης-Αγία Ελεούσα
Αιγάλεω-Θρίαμβος Αθηνών
Χαραυγιακός-Αττικός
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Θύελλα Αγ. Δημητρίου
Άφοβος-Αγία Παρασκευή
Δόξα Βύρωνα-Πανερυθραϊκός
11η αγωνιστική - 26η
Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Σούρμενα
Άγιοι Ανάργυροι-ΠΑΟ Ρουφ
Ολυμπιακός Λιοσίων-ΓΣ Αργυρούπολης
Αγία Ελεούσα-Αιγάλεω
Θρίαμβος Αθηνών-Χαραυγιακός
Αγία Παρασκευή-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Πανερυθραϊκός-Άφοβος
Αττικός-Δόξα Βύρωνα
12η αγωνιστική - 27η
Σούρμενα-Αγία Παρασκευή
ΠΑΟ Ρουφ-Θύελλα Αγ. Δημητρίου
ΓΣ Αργυρούπολης-Άγιοι Ανάργυροι
Αιγάλεω-Ολυμπιακός Λιοσίων
Χαραυγιακός-Αγία Ελεούσα
Αττικός-Θρίαμβος Αθηνών
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Πανερυθραϊκός
Δόξα Βύρωνα-Άφοβος
13η αγωνιστική - 28η
Πανερυθραϊκός-Σούρμενα
Αγία Παρασκευή-ΠΑΟ Ρουφ
Θύελλα Αγ. Δημητρίου-ΓΣ Αργυρούπολης
Άγιοι Ανάργυροι-Αιγάλεω
Ολυμπιακός Λιοσίων-Χαραυγιακός
Αγία Ελεούσα-Αττικός
Άφοβος-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Θρίαμβος Αθηνών-Δόξα Βύρωνα
14η αγωνιστική - 29η
Σούρμενα-Άφοβος
ΠΑΟ Ρουφ-Πανερυθραϊκός
ΓΣ Αργυρούπολης-Αγία Παρασκευή
Αιγάλεω-Θύελλα Αγ. Δημητρίου
Χαραυγιακός-Άγιοι Ανάργυροι
Αττικός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Θρίαμβος Αθηνών-Αγία Ελεούσα
Δόξα Βύρωνα-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
15η αγωνιστική - 30ή
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Σούρμενα
Άφοβος-ΠΑΟ Ρουφ
Πανερυθραϊκός-ΓΣ Αργυρούπολης
Αγία Παρασκευή-Αιγάλεω
Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Χαραυγιακός
Άγιοι Ανάργυροι-Αττικός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Θρίαμβος Αθηνών
Αγία Ελεούσα-Δόξα Βύρωνα
Α' κατηγορία – 2ος όμιλος
1η αγωνιστική -16η
Μικρασιατικός Καισ.-Πεύκη
Φωστήρας Ηλ.-Καματερό
ΑΟ Περιστερίου-Ηλιούπολη
Άγιος Ιερόθεος-Ήφαιστος Περιστ.
Χαλάνδρι-Διάνα Ηλ.
Χαϊδάρι-Βοτανικός
Νέα Ιωνία-Ειρήνη Πετρ.
Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Χολαργός
2η αγωνιστική - 17η
Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Μικρασιατικός Καισ.
Πεύκη-Φωστήρας Ηλ.
Καματερό-ΑΟ Περιστερίου
Ηλιούπολη-Άγιος Ιερόθεος
Ήφαιστος Περιστ.-Χαλάνδρι
Διάνα Ηλ.-Χαϊδάρι
Βοτανικός-Νέα Ιωνία
Χολαργός-Ειρήνη Πετρ.
3η αγωνιστική - 18η
Φωστήρας Ηλ.-Ιάσων Αγ. Φανουρίου
ΑΟ Περιστερίου-Πεύκη
Άγιος Ιερόθεος-Καματερό
Χαλάνδρι-Ηλιούπολη
Χαϊδάρι-Ήφαιστος Περιστ.
Νέα Ιωνία-Διάνα Ηλ.
Ειρήνη Πετρ.-Βοτανικός
Μικρασιατικός Καισ.-Χολαργός
4η αγωνιστική - 19η
Ιάσων Αγ. Φανουρίου-ΑΟ Περιστερίου
Μικρασιατικός Καισ.-Φωστήρας Ηλ.
Πεύκη-Άγιος Ιερόθεος
Καματερό-Χαλάνδρι
Ηλιούπολη-Χαϊδάρι
Ήφαιστος Περιστ.-Νέα Ιωνία
Διάνα Ηλ.-Ειρήνη Πετρ.
Χολαργός-Βοτανικός
5η αγωνιστική - 20ή
Άγιος Ιερόθεος-Ιάσων Αγ. Φανουρίου
ΑΟ Περιστερίου-Μικρασιατικός Καισ.
Χαλάνδρι-Πεύκη
Χαϊδάρι-Καματερό
Νέα Ιωνία-Ηλιούπολη
Ειρήνη Πετρ.-Ήφαιστος Περιστ.
Βοτανικός-Διάνα Ηλ.
Φωστήρας Ηλ.-Χολαργός
6η αγωνιστική - 21η
Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Χαλάνδρι
Μικρασιατικός Καισ.-Άγιος Ιερόθεος
Φωστήρας Ηλ.-ΑΟ Περιστερίου
Πεύκη-Χαϊδάρι
Καματερό-Νέα Ιωνία
Ηλιούπολη-Ειρήνη Πετρ.
Ήφαιστος Περιστ.-Βοτανικός
Χολαργός-Διάνα Ηλ.
7η αγωνιστική - 22η
Χαϊδάρι-Ιάσων Αγ. Φανουρίου
Χαλάνδρι-Μικρασιατικός Καισ.
Άγιος Ιερόθεος-Φωστήρας Ηλ.
Νέα Ιωνία-Πεύκη
Ειρήνη Πετρ.-Καματερό
Βοτανικός-Ηλιούπολη
Διάνα Ηλ.-Ήφαιστος Περιστ.
ΑΟ Περιστερίου-Χολαργός
8η αγωνιστική - 23η
Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Νέα Ιωνία
Μικρασιατικός Καισ.-Χαϊδάρι
Φωστήρας Ηλ.-Χαλάνδρι
ΑΟ Περιστερίου-Άγιος Ιερόθεος
Πεύκη-Ειρήνη Πετρ.
Καματερό-Βοτανικός
Ηλιούπολη-Διάνα Ηλ.
Χολαργός-Ήφαιστος Περιστ.
9η αγωνιστική - 24η
Ειρήνη Πετρ.-Ιάσων Αγ. Φανουρίου
Νέα Ιωνία-Μικρασιατικός Καισ.
Χαϊδάρι-Φωστήρας Ηλ.
Χαλάνδρι-ΑΟ Περιστερίου
Βοτανικός-Πεύκη
Διάνα Ηλ.-Καματερό
Ήφαιστος Περιστ.-Ηλιούπολη
Άγιος Ιερόθεος-Χολαργός
10η αγωνιστική - 25η
Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Βοτανικός
Μικρασιατικός Καισ.-Ειρήνη Πετρ.
Φωστήρας Ηλ.-Νέα Ιωνία
ΑΟ Περιστερίου-Χαϊδάρι
Άγιος Ιερόθεος-Χαλάνδρι
Πεύκη-Διάνα Ηλ.
Καματερό-Ήφαιστος Περιστ.
Χολαργός-Ηλιούπολη
11η αγωνιστική - 26η
Διάνα Ηλ.-Ιάσων Αγ. Φανουρίου
Βοτανικός-Μικρασιατικός Καισ.
Ειρήνη Πετρ.-Φωστήρας Ηλ.
Νέα Ιωνία-ΑΟ Περιστερίου
Χαϊδάρι-Άγιος Ιερόθεος
Ήφαιστος Περιστ.-Πεύκη
Ηλιούπολη-Καματερό
Χαλάνδρι-Χολαργός
12η αγωνιστική - 27η
Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Ήφαιστος Περιστ.
Μικρασιατικός Καισ.-Διάνα Ηλ.
Φωστήρας Ηλ.-Βοτανικός
ΑΟ Περιστερίου-Ειρήνη Πετρ.
Άγιος Ιερόθεος-Νέα Ιωνία
Χαλάνδρι-Χαϊδάρι
Πεύκη-Ηλιούπολη
Χολαργός-Καματερό
13η αγωνιστική - 28η
Ηλιούπολη-Ιάσων Αγ. Φανουρίου
Ήφαιστος Περιστ.-Μικρασιατικός Καισ.
Διάνα Ηλ.-Φωστήρας Ηλ.
Βοτανικός-ΑΟ Περιστερίου
Ειρήνη Πετρ.-Άγιος Ιερόθεος
Νέα Ιωνία-Χαλάνδρι
Καματερό-Πεύκη
Χαϊδάρι-Χολαργός
14η αγωνιστική - 29η
Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Καματερό
Μικρασιατικός Καισ.-Ηλιούπολη
Φωστήρας Ηλ.-Ήφαιστος Περιστ.
ΑΟ Περιστερίου-Διάνα Ηλ.
Άγιος Ιερόθεος-Βοτανικός
Χαλάνδρι-Ειρήνη Πετρ.
Χαϊδάρι-Νέα Ιωνία
Χολαργός-Πεύκη
15η αγωνιστική - 30ή
Πεύκη-Ιάσων Αγ. Φανουρίου
Καματερό-Μικρασιατικός Καισ.
Ηλιούπολη-Φωστήρας Ηλ.
Ήφαιστος Περιστ.-ΑΟ Περιστερίου
Διάνα Ηλ.-Άγιος Ιερόθεος
Βοτανικός-Χαλάνδρι
Ειρήνη Πετρ.-Χαϊδάρι
Νέα Ιωνία-Χολαργός
Β' κατηγορία – 1ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
Αμπελόκηποι-Κοψαχείλα
Ανθούπολη-Κολωνός
Κένταυρος Βριλ.-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Άρης Πετρ.-Μελίσσια
Ηρακλής Περιστ.-Ιλίσια 2004
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Πέρα Κλουμπ
Άγιος Δημήτριος-Αστέρας Εξαρχείων
Λυκόβρυση-Καλαμάκι
2η αγωνιστική - 17η
Λυκόβρυση-Αμπελόκηποι
Κοψαχείλα-Ανθούπολη
Κολωνός-Κένταυρος Βριλ.
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Άρης Πετρ.
Μελίσσια-Ηρακλής Περιστ.
Ιλίσια 2004-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Πέρα Κλουμπ-Άγιος Δημήτριος
Καλαμάκι-Αστέρας Εξαρχείων
3η αγωνιστική - 18η
Ανθούπολη-Λυκόβρυση
Κένταυρος Βριλ.-Κοψαχείλα
Άρης Πετρ.-Κολωνός
Ηρακλής Περιστ.-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Μελίσσια
Άγιος Δημήτριος-Ιλίσια 2004
Αστέρας Εξαρχείων-Πέρα Κλουμπ
Αμπελόκηποι-Καλαμάκι
4η αγωνιστική - 19η
Λυκόβρυση-Κένταυρος Βριλ.
Αμπελόκηποι-Ανθούπολη
Κοψαχείλα-Άρης Πετρ.
Κολωνός-Ηρακλής Περιστ.
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Μελίσσια-Άγιος Δημήτριος
Ιλίσια 2004-Αστέρας Εξαρχείων
Καλαμάκι-Πέρα Κλουμπ
5η αγωνιστική - 20ή
Άρης Πετρ.-Λυκόβρυση
Κένταυρος Βριλ.-Αμπελόκηποι
Ηρακλής Περιστ.-Κοψαχείλα
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Κολωνός
Άγιος Δημήτριος-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Αστέρας Εξαρχείων-Μελίσσια
Πέρα Κλουμπ-Ιλίσια 2004
Ανθούπολη-Καλαμάκι
6η αγωνιστική - 21η
Λυκόβρυση-Ηρακλής Περιστ.
Αμπελόκηποι-Άρης Πετρ.
Ανθούπολη-Κένταυρος Βριλ.
Κοψαχείλα-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Κολωνός-Άγιος Δημήτριος
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Αστέρας Εξαρχείων
Μελίσσια-Πέρα Κλουμπ
Καλαμάκι-Ιλίσια 2004
7η αγωνιστική - 22η
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Λυκόβρυση
Ηρακλής Περιστ.-Αμπελόκηποι
Άρης Πετρ.-Ανθούπολη
Άγιος Δημήτριος-Κοψαχείλα
Αστέρας Εξαρχείων-Κολωνός
Πέρα Κλουμπ-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ιλίσια 2004-Μελίσσια
Κένταυρος Βριλ.-Καλαμάκι
8η αγωνιστική - 23η
Λυκόβρυση-Άγιος Δημήτριος
Αμπελόκηποι-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Ανθούπολη-Ηρακλής Περιστ.
Κένταυρος Βριλ.-Άρης Πετρ.
Κοψαχείλα-Αστέρας Εξαρχείων
Κολωνός-Πέρα Κλουμπ
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Ιλίσια 2004
Καλαμάκι-Μελίσσια
9η αγωνιστική - 24η
Αστέρας Εξαρχείων-Λυκόβρυση
Άγιος Δημήτριος-Αμπελόκηποι
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Ανθούπολη
Ηρακλής Περιστ.-Κένταυρος Βριλ.
Πέρα Κλουμπ-Κοψαχείλα
Ιλίσια 2004-Κολωνός
Μελίσσια-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Άρης Πετρ.-Καλαμάκι
10η αγωνιστική - 25η
Λυκόβρυση-Πέρα Κλουμπ
Αμπελόκηποι-Αστέρας Εξαρχείων
Ανθούπολη-Άγιος Δημήτριος
Κένταυρος Βριλ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Άρης Πετρ.-Ηρακλής Περιστ.
Κοψαχείλα-Ιλίσια 2004
Κολωνός-Μελίσσια
Καλαμάκι-ΑΟΝ Αργυρούπολης
11η αγωνιστική - 26η
Ιλίσια 2004-Λυκόβρυση
Πέρα Κλουμπ-Αμπελόκηποι
Αστέρας Εξαρχείων-Ανθούπολη
Άγιος Δημήτριος-Κένταυρος Βριλ.
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Άρης Πετρ.
Μελίσσια-Κοψαχείλα
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Κολωνός
Ηρακλής Περιστ.-Καλαμάκι
12η αγωνιστική - 27η
Λυκόβρυση-Μελίσσια
Αμπελόκηποι-Ιλίσια 2004
Ανθούπολη-Πέρα Κλουμπ
Κένταυρος Βριλ.-Αστέρας Εξαρχείων
Άρης Πετρ.-Άγιος Δημήτριος
Ηρακλής Περιστ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Κοψαχείλα-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Καλαμάκι-Κολωνός
13η αγωνιστική - 28η
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Λυκόβρυση
Μελίσσια-Αμπελόκηποι
Ιλίσια 2004-Ανθούπολη
Πέρα Κλουμπ-Κένταυρος Βριλ.
Αστέρας Εξαρχείων-Άρης Πετρ.
Άγιος Δημήτριος-Ηρακλής Περιστ.
Κολωνός-Κοψαχείλα
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Καλαμάκι
14η αγωνιστική - 29η
Λυκόβρυση-Κολωνός
Αμπελόκηποι-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ανθούπολη-Μελίσσια
Κένταυρος Βριλ.-Ιλίσια 2004
Άρης Πετρ.-Πέρα Κλουμπ
Ηρακλής Περιστ.-Αστέρας Εξαρχείων
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Άγιος Δημήτριος
Καλαμάκι-Κοψαχείλα
15η αγωνιστική - 30ή
Κοψαχείλα-Λυκόβρυση
Κολωνός-Αμπελόκηποι
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Ανθούπολη
Μελίσσια-Κένταυρος Βριλ.
Ιλίσια 2004-Άρης Πετρ.
Πέρα Κλουμπ-Ηρακλής Περιστ.
Αστέρας Εξαρχείων-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Άγιος Δημήτριος-Καλαμάκι
Β' κατηγορία – 2ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
Χρυσούπολη-ΓΣ Καισαριανής
Γαλάτσι-Τερψιθέα
Παπάγος-Δάφνη Παλ. Φαλ.
ΑΟΝΦ Άτταλος-Άρης Χολαργού
Παράδεισος-Φοίνικας Περιστ.
Αρμενική-Άμιλλα Περιστ.
Ακάδημος-Κουκάκι
Πετράλωνα-Κρόνος Αθηνών
2η αγωνιστική - 17η
Πετράλωνα-Χρυσούπολη
ΓΣ Καισαριανής-Γαλάτσι
Τερψιθέα-Παπάγος
Δάφνη Παλ. Φαλ.-ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Χολαργού-Παράδεισος
Φοίνικας Περιστ.-Αρμενική
Άμιλλα Περιστ.-Ακάδημος
Κρόνος Αθηνών-Κουκάκι
3η αγωνιστική - 18η
Γαλάτσι-Πετράλωνα
Παπάγος-ΓΣ Καισαριανής
ΑΟΝΦ Άτταλος-Τερψιθέα
Παράδεισος-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Αρμενική-Άρης Χολαργού
Ακάδημος-Φοίνικας Περιστ.
Κουκάκι-Άμιλλα Περιστ.
Χρυσούπολη-Κρόνος Αθηνών
4η αγωνιστική - 19η
Πετράλωνα-Παπάγος
Χρυσούπολη-Γαλάτσι
ΓΣ Καισαριανής-ΑΟΝΦ Άτταλος
Τερψιθέα-Παράδεισος
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Αρμενική
Άρης Χολαργού-Ακάδημος
Φοίνικας Περιστ.-Κουκάκι
Κρόνος Αθηνών-Άμιλλα Περιστ.
5η αγωνιστική - 20ή
ΑΟΝΦ Άτταλος-Πετράλωνα
Παπάγος-Χρυσούπολη
Παράδεισος-ΓΣ Καισαριανής
Αρμενική-Τερψιθέα
Ακάδημος-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Κουκάκι-Άρης Χολαργού
Άμιλλα Περιστ.-Φοίνικας Περιστ.
Γαλάτσι-Κρόνος Αθηνών
6η αγωνιστική - 21η
Πετράλωνα-Παράδεισος
Χρυσούπολη-ΑΟΝΦ Άτταλος
Γαλάτσι-Παπάγος
ΓΣ Καισαριανής-Αρμενική
Τερψιθέα-Ακάδημος
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Κουκάκι
Άρης Χολαργού-Άμιλλα Περιστ.
Κρόνος Αθηνών-Φοίνικας Περιστ.
7η αγωνιστική - 22η
Αρμενική-Πετράλωνα
Παράδεισος-Χρυσούπολη
ΑΟΝΦ Άτταλος-Γαλάτσι
Ακάδημος-ΓΣ Καισαριανής
Κουκάκι-Τερψιθέα
Άμιλλα Περιστ.-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Φοίνικας Περιστ.-Άρης Χολαργού
Παπάγος-Κρόνος Αθηνών
8η αγωνιστική - 23η
Πετράλωνα-Ακάδημος
Χρυσούπολη-Αρμενική
Γαλάτσι-Παράδεισος
Παπάγος-ΑΟΝΦ Άτταλος
ΓΣ Καισαριανής-Κουκάκι
Τερψιθέα-Άμιλλα Περιστ.
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Φοίνικας Περιστ.
Κρόνος Αθηνών-Άρης Χολαργού
9η αγωνιστική - 24η
Κουκάκι-Πετράλωνα
Ακάδημος-Χρυσούπολη
Αρμενική-Γαλάτσι
Παράδεισος-Παπάγος
Άμιλλα Περιστ.-ΓΣ Καισαριανής
Φοίνικας Περιστ.-Τερψιθέα
Άρης Χολαργού-Δάφνη Παλ. Φαλ.
ΑΟΝΦ Άτταλος-Κρόνος Αθηνών
10η αγωνιστική - 25η
Πετράλωνα-Άμιλλα Περιστ.
Χρυσούπολη-Κουκάκι
Γαλάτσι-Ακάδημος
Παπάγος-Αρμενική
ΑΟΝΦ Άτταλος-Παράδεισος
ΓΣ Καισαριανής-Φοίνικας Περιστ.
Τερψιθέα-Άρης Χολαργού
Κρόνος Αθηνών-Δάφνη Παλ. Φαλ.
11η αγωνιστική - 26η
Φοίνικας Περιστ.-Πετράλωνα
Άμιλλα Περιστ.-Χρυσούπολη
Κουκάκι-Γαλάτσι
Ακάδημος-Παπάγος
Αρμενική-ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Χολαργού-ΓΣ Καισαριανής
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Τερψιθέα
Παράδεισος-Κρόνος Αθηνών
12η αγωνιστική - 27η
Πετράλωνα-Άρης Χολαργού
Χρυσούπολη-Φοίνικας Περιστ.
Γαλάτσι-Άμιλλα Περιστ.
Παπάγος-Κουκάκι
ΑΟΝΦ Άτταλος-Ακάδημος
Παράδεισος-Αρμενική
ΓΣ Καισαριανής-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Κρόνος Αθηνών-Τερψιθέα
13η αγωνιστική - 28η
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Πετράλωνα
Άρης Χολαργού-Χρυσούπολη
Φοίνικας Περιστ.-Γαλάτσι
Άμιλλα Περιστ.-Παπάγος
Κουκάκι-ΑΟΝΦ Άτταλος
Ακάδημος-Παράδεισος
Τερψιθέα-ΓΣ Καισαριανής
Αρμενική-Κρόνος Αθηνών
14η αγωνιστική - 29η
Πετράλωνα-Τερψιθέα
Χρυσούπολη-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Γαλάτσι-Άρης Χολαργού
Παπάγος-Φοίνικας Περιστ.
ΑΟΝΦ Άτταλος-Άμιλλα Περιστ.
Παράδεισος-Κουκάκι
Αρμενική-Ακάδημος
Κρόνος Αθηνών-ΓΣ Καισαριανής
15η αγωνιστική - 30ή
ΓΣ Καισαριανής-Πετράλωνα
Τερψιθέα-Χρυσούπολη
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Γαλάτσι
Άρης Χολαργού-Παπάγος
Φοίνικας Περιστ.-ΑΟΝΦ Άτταλος
Άμιλλα Περιστ.-Παράδεισος
Κουκάκι-Αρμενική
Ακάδημος-Κρόνος Αθηνών
Β' κατηγορία – 3ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
Ελευθερούπολη-Λαύρα Αργ.
Άγιος Θωμάς-Τριφυλλιακός
Ατρόμητος Χαλ.-Αθηναϊκός
Παλαιό Φάληρο-Βριλήσσια
Αστέρας Ζωγρ.-Κορωνίδα
Άγιαξ Ταύρου-Αλσούπολη
Εθνικός Αστέρας-Απόλλων Χαλ.
Γκυζιακός-Ερμής Ηρακλείου
2η αγωνιστική - 17η
Γκυζιακός-Ελευθερούπολη
Λαύρα Αργ.-Άγιος Θωμάς
Τριφυλλιακός-Ατρόμητος Χαλ.
Αθηναϊκός-Παλαιό Φάληρο
Βριλήσσια-Αστέρας Ζωγρ.
Κορωνίδα-Άγιαξ Ταύρου
Αλσούπολη-Εθνικός Αστέρας
Ερμής Ηρακλείου-Απόλλων Χαλ.
3η αγωνιστική - 18η
Άγιος Θωμάς-Γκυζιακός
Ατρόμητος Χαλ.-Λαύρα Αργ.
Παλαιό Φάληρο-Τριφυλλιακός
Αστέρας Ζωγρ.-Αθηναϊκός
Άγιαξ Ταύρου-Βριλήσσια
Εθνικός Αστέρας-Κορωνίδα
Απόλλων Χαλ.-Αλσούπολη
Ελευθερούπολη-Ερμής Ηρακλείου
4η αγωνιστική - 19η
Γκυζιακός-Ατρόμητος Χαλ.
Ελευθερούπολη-Άγιος Θωμάς
Λαύρα Αργ.-Παλαιό Φάληρο
Τριφυλλιακός-Αστέρας Ζωγρ.
Αθηναϊκός-Άγιαξ Ταύρου
Βριλήσσια-Εθνικός Αστέρας
Κορωνίδα-Απόλλων Χαλ.
Ερμής Ηρακλείου-Αλσούπολη
5η αγωνιστική - 20ή
Παλαιό Φάληρο-Γκυζιακός
Ατρόμητος Χαλ.-Ελευθερούπολη
Αστέρας Ζωγρ.-Λαύρα Αργ.
Άγιαξ Ταύρου-Τριφυλλιακός
Εθνικός Αστέρας-Αθηναϊκός
Απόλλων Χαλ.-Βριλήσσια
Αλσούπολη-Κορωνίδα
Άγιος Θωμάς-Ερμής Ηρακλείου
6η αγωνιστική - 21η
Γκυζιακός-Αστέρας Ζωγρ.
Ελευθερούπολη-Παλαιό Φάληρο
Άγιος Θωμάς-Ατρόμητος Χαλ.
Λαύρα Αργ.-Άγιαξ Ταύρου
Τριφυλλιακός-Εθνικός Αστέρας
Αθηναϊκός-Απόλλων Χαλ.
Βριλήσσια-Αλσούπολη
Ερμής Ηρακλείου-Κορωνίδα
7η αγωνιστική - 22η
Άγιαξ Ταύρου-Γκυζιακός
Αστέρας Ζωγρ.-Ελευθερούπολη
Παλαιό Φάληρο-Άγιος Θωμάς
Εθνικός Αστέρας-Λαύρα Αργ.
Απόλλων Χαλ.-Τριφυλλιακός
Αλσούπολη-Αθηναϊκός
Κορωνίδα-Βριλήσσια
Ατρόμητος Χαλ.-Ερμής Ηρακλείου
8η αγωνιστική - 23η
Γκυζιακός-Εθνικός Αστέρας
Ελευθερούπολη-Άγιαξ Ταύρου
Άγιος Θωμάς-Αστέρας Ζωγρ.
Ατρόμητος Χαλ.-Παλαιό Φάληρο
Λαύρα Αργ.-Απόλλων Χαλ.
Τριφυλλιακός-Αλσούπολη
Αθηναϊκός-Κορωνίδα
Ερμής Ηρακλείου-Βριλήσσια
9η αγωνιστική - 24η
Απόλλων Χαλ.-Γκυζιακός
Εθνικός Αστέρας-Ελευθερούπολη
Άγιαξ Ταύρου-Άγιος Θωμάς
Αστέρας Ζωγρ.-Ατρόμητος Χαλ.
Αλσούπολη-Λαύρα Αργ.
Κορωνίδα-Τριφυλλιακός
Βριλήσσια-Αθηναϊκός
Παλαιό Φάληρο-Ερμής Ηρακλείου
10η αγωνιστική - 25η
Γκυζιακός-Αλσούπολη
Ελευθερούπολη-Απόλλων Χαλ.
Άγιος Θωμάς-Εθνικός Αστέρας
Ατρόμητος Χαλ.-Άγιαξ Ταύρου
Παλαιό Φάληρο-Αστέρας Ζωγρ.
Λαύρα Αργ.-Κορωνίδα
Τριφυλλιακός-Βριλήσσια
Ερμής Ηρακλείου-Αθηναϊκός
11η αγωνιστική - 26η
Κορωνίδα-Γκυζιακός
Αλσούπολη-Ελευθερούπολη
Απόλλων Χαλ.-Άγιος Θωμάς
Εθνικός Αστέρας-Ατρόμητος Χαλ.
Άγιαξ Ταύρου-Παλαιό Φάληρο
Βριλήσσια-Λαύρα Αργ.
Αθηναϊκός-Τριφυλλιακός
Αστέρας Ζωγρ.-Ερμής Ηρακλείου
12η αγωνιστική - 27η
Γκυζιακός-Βριλήσσια
Ελευθερούπολη-Κορωνίδα
Άγιος Θωμάς-Αλσούπολη
Ατρόμητος Χαλ.-Απόλλων Χαλ.
Παλαιό Φάληρο-Εθνικός Αστέρας
Αστέρας Ζωγρ.-Άγιαξ Ταύρου
Λαύρα Αργ.-Αθηναϊκός
Ερμής Ηρακλείου-Τριφυλλιακός
13η αγωνιστική - 28η
Αθηναϊκός-Γκυζιακός
Βριλήσσια-Ελευθερούπολη
Κορωνίδα-Άγιος Θωμάς
Αλσούπολη-Ατρόμητος Χαλ.
Απόλλων Χαλ.-Παλαιό Φάληρο
Εθνικός Αστέρας-Αστέρας Ζωγρ.
Τριφυλλιακός-Λαύρα Αργ.
Άγιαξ Ταύρου-Ερμής Ηρακλείου
14η αγωνιστική - 29η
Γκυζιακός-Τριφυλλιακός
Ελευθερούπολη-Αθηναϊκός
Άγιος Θωμάς-Βριλήσσια
Ατρόμητος Χαλ.-Κορωνίδα
Παλαιό Φάληρο-Αλσούπολη
Αστέρας Ζωγρ.-Απόλλων Χαλ.
Άγιαξ Ταύρου-Εθνικός Αστέρας
Ερμής Ηρακλείου-Λαύρα Αργ.
15η αγωνιστική - 30ή
Λαύρα Αργ.-Γκυζιακός
Τριφυλλιακός-Ελευθερούπολη
Αθηναϊκός-Άγιος Θωμάς
Βριλήσσια-Ατρόμητος Χαλ.
Κορωνίδα-Παλαιό Φάληρο
Αλσούπολη-Αστέρας Ζωγρ.
Απόλλων Χαλ.-Άγιαξ Ταύρου
Εθνικός Αστέρας-Ερμής Ηρακλείου
Γ' κατηγορία – 1ος όμιλος
1η αγωνιστική - 14η
Νεοπεντελικός-Νέα Σμύρνη
Ιπποκράτης-Προμηθέας
Διαγόρας-Θύελλα Περιστ.
Κεραυνός Πετρ.-ΑΕ Περιστερίου
Χαλκηδονικός–Λαρισαϊκός
Τόλμη Περιστ.–Ολυμπιακός Κυψ.
Ρεπό: Αίας Αθηνών
2η αγωνιστική - 15η
Αίας Αθηνών–Νεοπεντελικός
Νέα Σμύρνη–Ιπποκράτης
Προμηθέας-Διαγόρας
Θύελλα Περιστ.-Κεραυνός Πετρ.
ΑΕ Περιστερίου-Χαλκηδονικός
Λαρισαϊκός–Τόλμη Περιστ.
Ρεπό: Ολυμπιακός Κυψ.
3η αγωνιστική - 16η
Ιπποκράτης–Αίας Αθηνών
Διαγόρας-Νέα Σμύρνη
Κεραυνός Πετρ.-Προμηθέας
Χαλκηδονικός-Θύελλα Περιστ.
Τόλμη Περιστ.-ΑΕ Περιστερίου
Ολυμπιακός Κυψ.–Λαρισαϊκός
Ρεπό: Νεοπεντελικός
4η αγωνιστική - 17η
Αίας Αθηνών–Διαγόρας
Νεοπεντελικός–Ιπποκράτης
Νέα Σμύρνη–Κεραυνός Πετρ.
Προμηθέας-Χαλκηδονικός
Θύελλα Περιστ.-Τόλμη Περιστ.
ΑΕ Περιστερίου-Ολυμπιακός Κυψ.
Ρεπό: Λαρισαϊκός
5η αγωνιστική - 18η
Κεραυνός Πετρ.–Αίας Αθηνών
Διαγόρας–Νεοπεντελικός
Χαλκηδονικός-Νέα Σμύρνη
Τόλμη Περιστ.-Προμηθέας
Ολυμπιακός Κυψ.-Θύελλα Περιστ.
Λαρισαϊκός-ΑΕ Περιστερίου
Ρεπό: Ιπποκράτης
6η αγωνιστική - 19η
Αίας Αθηνών–Χαλκηδονικός
Νεοπεντελικός–Κεραυνός Πετρ.
Ιπποκράτης–Διαγόρας
Νέα Σμύρνη–Τόλμη Περιστ.
Προμηθέας-Ολυμπιακός Κυψ.
Θύελλα Περιστ.-Λαρισαϊκός
Ρεπό: ΑΕ Περιστερίου
7η αγωνιστική - 20ή
Τόλμη Περιστ.–Αίας Αθηνών
Χαλκηδονικός–Νεοπεντελικός
Κεραυνός Πετρ.–Ιπποκράτης
Ολυμπιακός Κυψ.-Νέα Σμύρνη
Λαρισαϊκός–Προμηθέας
ΑΕ Περιστερίου-Θύελλα Περιστ.
Ρεπό: Διαγόρας
8η αγωνιστική - 21η
Αίας Αθηνών–Ολυμπιακός Κυψ.
Νεοπεντελικός–Τόλμη Περιστ.
Ιπποκράτης–Χαλκηδονικός
Διαγόρας–Κεραυνός Πετρ.
Νέα Σμύρνη-Λαρισαϊκός
Προμηθέας-ΑΕ Περιστερίου
Ρεπό: Θύελλα Περιστ.
9η αγωνιστική - 22η
Λαρισαϊκός–Αίας Αθηνών
Ολυμπιακός Κυψ.–Νεοπεντελικός
Τόλμη Περιστ.–Ιπποκράτης
Χαλκηδονικός–Διαγόρας
ΑΕ Περιστερίου-Νέα Σμύρνη
Θύελλα Περιστ.-Προμηθέας
Ρεπό: Κεραυνός Πετρ.
10η αγωνιστική - 23η
Αίας Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου
Νεοπεντελικός–Λαρισαϊκός
Ιπποκράτης–Ολυμπιακός Κυψ.
Διαγόρας–Τόλμη Περιστ.
Κεραυνός Πετρ.–Χαλκηδονικός
Νέα Σμύρνη-Θύελλα Περιστ.
Ρεπό: Προμηθέας
11η αγωνιστική - 24η
Θύελλα Περιστ. –Αίας Αθηνών
ΑΕ Περιστερίου-Νεοπεντελικός
Λαρισαϊκός–Ιπποκράτης
Ολυμπιακός Κυψ.–Διαγόρας
Τόλμη Περιστ.–Κεραυνός Πετρ.
Προμηθέας-Νέα Σμύρνη
Ρεπό: Χαλκηδονικός
12η αγωνιστική - 25η
Αίας Αθηνών-Προμηθέας
Νεοπεντελικός–Θύελλα Περιστ.
Ιπποκράτης-ΑΕ Περιστερίου
Διαγόρας–Λαρισαϊκός
Κεραυνός Πετρ.–Ολυμπιακός Κυψ.
Χαλκηδονικός–Τόλμη Περιστ.
Ρεπό: Νέα Σμύρνη
13η αγωνιστική - 26η
Νέα Σμύρνη-Αίας Αθηνών
Προμηθέας-Νεοπεντελικός
Θύελλα Περιστ.-Ιπποκράτης
ΑΕ Περιστερίου-Διαγόρας
Λαρισαϊκός–Κεραυνός Πετρ.
Ολυμπιακός Κυψ.–Χαλκηδονικός
Ρεπό: Τόλμη Περιστ.
Γ' κατηγορία – 2ος όμιλος
1η αγωνιστική - 14η
Πανιώνιος Καισ.-Ηρακλής Πετρ.
Κρόνος Αιγάλεω-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Κηπούπολη-ΑΟ Βύρων
Νέα Ζωή Μετ.-Δάσος Χαϊδ.
Δάφνη Αθηνών–Κηφισιά 2010
Απόλλων Περιστ.–ΑΟ Κωφών
ΑΕ Γλυφάδας-Αετός Καλλ.
2η αγωνιστική - 15η
ΑΕ Γλυφάδας–Πανιώνιος Καισ.
Ηρακλής Πετρ.–Κρόνος Αιγάλεω
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Κηπούπολη
ΑΟ Βύρων-Νέα Ζωή Μετ.
Δάσος Χαϊδ.-Δάφνη Αθηνών
Κηφισιά 2010–Απόλλων Περιστ.
Αετός Καλλ.-ΑΟ Κωφών
3η αγωνιστική - 16η
Κρόνος Αιγάλεω–ΑΕ Γλυφάδας
Κηπούπολη-Ηρακλής Πετρ.
Νέα Ζωή Μετ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Δάφνη Αθηνών-ΑΟ Βύρων
Απόλλων Περιστ.-Δάσος Χαϊδ.
ΑΟ Κωφών–Κηφισιά 2010
Πανιώνιος Καισ.-Αετός Καλλ.
4η αγωνιστική - 17η
ΑΕ Γλυφάδας–Κηπούπολη
Πανιώνιος Καισ.–Κρόνος Αιγάλεω
Ηρακλής Πετρ.–Νέα Ζωή Μετ.
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Δάφνη Αθηνών
ΑΟ Βύρων-Απόλλων Περιστ.
Δάσος Χαϊδ.-ΑΟ Κωφών
Αετός Καλλ.-Κηφισιά 2010
5η αγωνιστική - 18η
Νέα Ζωή Μετ.–ΑΕ Γλυφάδας
Κηπούπολη–Πανιώνιος Καισ.
Δάφνη Αθηνών-Ηρακλής Πετρ.
Απόλλων Περιστ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης
ΑΟ Κωφών-ΑΟ Βύρων
Κηφισιά 2010-Δάσος Χαϊδ.
Κρόνος Αιγάλεω-Αετός Καλλ.
6η αγωνιστική - 19η
ΑΕ Γλυφάδας–Δάφνη Αθηνών
Πανιώνιος Καισ.–Νέα Ζωή Μετ.
Κρόνος Αιγάλεω–Κηπούπολη
Ηρακλής Πετρ.–Απόλλων Περιστ.
ΑΕ Μεταμόρφωσης-ΑΟ Κωφών
ΑΟ Βύρων-Κηφισιά 2010
Αετός Καλλ.-Δάσος Χαϊδ.
7η αγωνιστική - 20ή
Απόλλων Περιστ.–ΑΕ Γλυφάδας
Δάφνη Αθηνών–Πανιώνιος Καισ.
Νέα Ζωή Μετ.–Κρόνος Αιγάλεω
ΑΟ Κωφών-Ηρακλής Πετρ.
Κηφισιά 2010–ΑΕ Μεταμόρφωσης
Δάσος Χαϊδ.-ΑΟ Βύρων
Κηπούπολη-Αετός Καλλ.
8η αγωνιστική - 21η
ΑΕ Γλυφάδας–ΑΟ Κωφών
Πανιώνιος Καισ.–Απόλλων Περιστ.
Κρόνος Αιγάλεω–Δάφνη Αθηνών
Κηπούπολη–Νέα Ζωή Μετ.
Ηρακλής Πετρ.-Κηφισιά 2010
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Δάσος Χαϊδ.
Αετός Καλλ.-ΑΟ Βύρων
9η αγωνιστική - 22η
Κηφισιά 2010–ΑΕ Γλυφάδας
ΑΟ Κωφών–Πανιώνιος Καισ.
Απόλλων Περιστ.–Κρόνος Αιγάλεω
Δάφνη Αθηνών–Κηπούπολη
Δάσος Χαϊδ.-Ηρακλής Πετρ.
ΑΟ Βύρων-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Νέα Ζωή Μετ.–Αετός Καλλ.
10η αγωνιστική - 23η
ΑΕ Γλυφάδας-Δάσος Χαϊδ.
Πανιώνιος Καισ.–Κηφισιά 2010
Κρόνος Αιγάλεω–ΑΟ Κωφών
Κηπούπολη–Απόλλων Περιστ.
Νέα Ζωή Μετ.–Δάφνη Αθηνών
Ηρακλής Πετρ.-ΑΟ Βύρων
Αετός Καλλ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης
11η αγωνιστική - 24η
ΑΟ Βύρων–ΑΕ Γλυφάδας
Δάσος Χαϊδ.-Πανιώνιος Καισ.
Κηφισιά 2010–Κρόνος Αιγάλεω
ΑΟ Κωφών–Κηπούπολη
Απόλλων Περιστ.–Νέα Ζωή Μετ.
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ηρακλής Πετρ.
Δάφνη Αθηνών-Αετός Καλλ.
12η αγωνιστική - 25η
ΑΕ Γλυφάδας-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Πανιώνιος Καισ.–ΑΟ Βύρων
Κρόνος Αιγάλεω-Δάσος Χαϊδ.
Κηπούπολη–Κηφισιά 2010
Νέα Ζωή Μετ.–ΑΟ Κωφών
Δάφνη Αθηνών–Απόλλων Περιστ.
Αετός Καλλ.-Ηρακλής Πετρ.
13η αγωνιστική - 26η
Ηρακλής Πετρ.-ΑΕ Γλυφάδας
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Πανιώνιος Καισ.
ΑΟ Βύρων-Κρόνος Αιγάλεω
Δάσος Χαϊδ.-Κηπούπολη
Κηφισιά 2010–Νέα Ζωή Μετ.
ΑΟ Κωφών–Δάφνη Αθηνών
Απόλλων Περιστ.–Αετός Καλλ.
Γ' κατηγορία – 3ος όμιλος
1η αγωνιστική - 14η
Πλάτων-Αρίων
ΑΟ Ιλίου-Ταταύλα
Άρης Βύρωνα-ΑΕ Αιγάλεω
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Ιεράπολη
Νίκη Αλίμου–Φωστήρας Καισ.
Μαρούσι–Πανθησειακός
Κεραμεικός-Πράσινα Πουλιά
2η αγωνιστική - 15η
Κεραμεικός–Πλάτων
Αρίων–ΑΟ Ιλίου
Ταταύλα-Άρης Βύρωνα
ΑΕ Αιγάλεω-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Ιεράπολη-Νίκη Αλίμου
Φωστήρας Καισ.–Μαρούσι
Πράσινα Πουλιά-Πανθησειακός
3η αγωνιστική - 16η
ΑΟ Ιλίου–Κεραμεικός
Άρης Βύρωνα-Αρίων
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Ταταύλα
Νίκη Αλίμου-ΑΕ Αιγάλεω
Μαρούσι-Ιεράπολη
Πανθησειακός–Φωστήρας Καισ.
Πλάτων-Πράσινα Πουλιά
4η αγωνιστική - 17η
Κεραμεικός–Άρης Βύρωνα
Πλάτων–ΑΟ Ιλίου
Αρίων–Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Ταταύλα-Νίκη Αλίμου
ΑΕ Αιγάλεω-Μαρούσι
Ιεράπολη-Πανθησειακός
Πράσινα Πουλιά-Φωστήρας Καισ.
5η αγωνιστική - 18η
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.–Κεραμεικός
Άρης Βύρωνα–Πλάτων
Νίκη Αλίμου-Αρίων
Μαρούσι-Ταταύλα
Πανθησειακός-ΑΕ Αιγάλεω
Φωστήρας Καισ.-Ιεράπολη
ΑΟ Ιλίου-Πράσινα Πουλιά
6η αγωνιστική - 19η
Κεραμεικός–Νίκη Αλίμου
Πλάτων–Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
ΑΟ Ιλίου–Άρης Βύρωνα
Αρίων–Μαρούσι
Ταταύλα-Πανθησειακός
ΑΕ Αιγάλεω-Φωστήρας Καισ.
Πράσινα Πουλιά-Ιεράπολη
7η αγωνιστική - 20ή
Μαρούσι–Κεραμεικός
Νίκη Αλίμου–Πλάτων
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.–ΑΟ Ιλίου
Πανθησειακός-Αρίων
Φωστήρας Καισ.–Ταταύλα
Ιεράπολη-ΑΕ Αιγάλεω
Άρης Βύρωνα-Πράσινα Πουλιά
8η αγωνιστική - 21η
Κεραμεικός–Πανθησειακός
Πλάτων–Μαρούσι
ΑΟ Ιλίου–Νίκη Αλίμου
Άρης Βύρωνα–Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Αρίων-Φωστήρας Καισ.
Ταταύλα-Ιεράπολη
Πράσινα Πουλιά-ΑΕ Αιγάλεω
9η αγωνιστική - 22η
Φωστήρας Καισ.–Κεραμεικός
Πανθησειακός–Πλάτων
Μαρούσι–ΑΟ Ιλίου
Νίκη Αλίμου–Άρης Βύρωνα
Ιεράπολη-Αρίων
ΑΕ Αιγάλεω-Ταταύλα
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.–Πράσινα Πουλιά
10η αγωνιστική - 23η
Κεραμεικός-Ιεράπολη
Πλάτων–Φωστήρας Καισ.
ΑΟ Ιλίου–Πανθησειακός
Άρης Βύρωνα–Μαρούσι
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.–Νίκη Αλίμου
Αρίων-ΑΕ Αιγάλεω
Πράσινα Πουλιά-Ταταύλα
11η αγωνιστική - 24η
ΑΕ Αιγάλεω–Κεραμεικός
Ιεράπολη-Πλάτων
Φωστήρας Καισ.–ΑΟ Ιλίου
Πανθησειακός–Άρης Βύρωνα
Μαρούσι–Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Ταταύλα-Αρίων
Νίκη Αλίμου-Πράσινα Πουλιά
12η αγωνιστική - 25η
Κεραμεικός-Ταταύλα
Πλάτων–ΑΕ Αιγάλεω
ΑΟ Ιλίου-Ιεράπολη
Άρης Βύρωνα–Φωστήρας Καισ.
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.–Πανθησειακός
Νίκη Αλίμου–Μαρούσι
Πράσινα Πουλιά-Αρίων
13η αγωνιστική - 26η
Αρίων-Κεραμεικός
Ταταύλα-Πλάτων
ΑΕ Αιγάλεω-ΑΟ Ιλίου
Ιεράπολη-Άρης Βύρωνα
Φωστήρας Καισ.–Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Πανθησειακός–Νίκη Αλίμου
Μαρούσι–Πράσινα Πουλιά
Γ' κατηγορία – 4ος όμιλος
1η αγωνιστική - 14η
Ορφέας Αιγάλεω-Λέοντες
ΠΟ Ψυχικού-Αίμος Πετρούπολης
Άτλας Κυψέλης-Πατήσια
Υμηττός-ΑΕ Ιλίου
Γαλαξίας–Θεμιστοκλής
Αναγέννηση Πετρούπολης–Φοίνικας Καλλιθέας
Ρεπό: Αθηναΐδα
2η αγωνιστική - 15η
Αθηναΐδα–Ορφέας Αιγάλεω
Λέοντες–ΠΟ Ψυχικού
Αίμος Πετρούπολης-Άτλας Κυψέλης
Πατήσια-Υμηττός
ΑΕ Ιλίου-Γαλαξίας
Θεμιστοκλής–Αναγέννηση Πετρούπολης
Ρεπό: Φοίνικας Καλλιθέας
3η αγωνιστική - 16η
ΠΟ Ψυχικού–Αθηναΐδα
Άτλας Κυψέλης-Λέοντες
Υμηττός-Αίμος Πετρούπολης
Γαλαξίας-Πατήσια
Αναγέννηση Πετρούπολης-ΑΕ Ιλίου
Φοίνικας Καλλιθέας–Θεμιστοκλής
Ρεπό: Ορφέας Αιγάλεω
4η αγωνιστική - 17η
Αθηναΐδα–Άτλας Κυψέλης
Ορφέας Αιγάλεω–ΠΟ Ψυχικού
Λέοντες–Υμηττός
Αίμος Πετρούπολης-Γαλαξίας
Πατήσια-Αναγέννηση Πετρούπολης
ΑΕ Ιλίου-Φοίνικας Καλλιθέας
Ρεπό: Θεμιστοκλής
5η αγωνιστική - 18η
Υμηττός–Αθηναΐδα
Άτλας Κυψέλης–Ορφέας Αιγάλεω
Γαλαξίας-Λέοντες
Αναγέννηση Πετρούπολης-Αίμος Πετρούπολης
Φοίνικας Καλλιθέας-Πατήσια
Θεμιστοκλής-ΑΕ Ιλίου
Ρεπό: ΠΟ Ψυχικού
6η αγωνιστική - 19η
Αθηναΐδα–Γαλαξίας
Ορφέας Αιγάλεω–Υμηττός
ΠΟ Ψυχικού–Άτλας Κυψέλης
Λέοντες–Αναγέννηση Πετρούπολης
Αίμος Πετρούπολης-Φοίνικας Καλλιθέας
Πατήσια-Θεμιστοκλής
Ρεπό: ΑΕ Ιλίου
7η αγωνιστική - 20ή
Αναγέννηση Πετρούπολης–Αθηναΐδα
Γαλαξίας–Ορφέας Αιγάλεω
Υμηττός–ΠΟ Ψυχικού
Φοίνικας Καλλιθέας-Λέοντες
Θεμιστοκλής–Αίμος Πετρούπολης
ΑΕ Ιλίου-Πατήσια
Ρεπό: Άτλας Κυψέλης
8η αγωνιστική - 21η
Αθηναΐδα–Φοίνικας Καλλιθέας
Ορφέας Αιγάλεω–Αναγέννηση Πετρούπολης
ΠΟ Ψυχικού–Γαλαξίας
Άτλας Κυψέλης–Υμηττός
Λέοντες-Θεμιστοκλής
Αίμος Πετρούπολης-ΑΕ Ιλίου
Ρεπό: Πατήσια
9η αγωνιστική - 22η
Θεμιστοκλής–Αθηναΐδα
Φοίνικας Καλλιθέας–Ορφέας Αιγάλεω
Αναγέννηση Πετρούπολης–ΠΟ Ψυχικού
Γαλαξίας–Άτλας Κυψέλης
ΑΕ Ιλίου-Λέοντες
Πατήσια-Αίμος Πετρούπολης
Ρεπό: Υμηττός
10η αγωνιστική - 23η
Αθηναΐδα-ΑΕ Ιλίου
Ορφέας Αιγάλεω–Θεμιστοκλής
ΠΟ Ψυχικού–Φοίνικας Καλλιθέας
Άτλας Κυψέλης–Αναγέννηση Πετρούπολης
Υμηττός–Γαλαξίας
Λέοντες-Πατήσια
Ρεπό: Αίμος Πετρούπολης
11η αγωνιστική - 24η
Πατήσια–Αθηναΐδα
ΑΕ Ιλίου-Ορφέας Αιγάλεω
Θεμιστοκλής–ΠΟ Ψυχικού
Φοίνικας Καλλιθέας–Άτλας Κυψέλης
Αναγέννηση Πετρούπολης–Υμηττός
Αίμος Πετρούπολης-Λέοντες
Ρεπό: Γαλαξίας
12η αγωνιστική - 25η
Αθηναΐδα-Αίμος Πετρούπολης
Ορφέας Αιγάλεω–Πατήσια
ΠΟ Ψυχικού-ΑΕ Ιλίου
Άτλας Κυψέλης–Θεμιστοκλής
Υμηττός–Φοίνικας Καλλιθέας
Γαλαξίας–Αναγέννηση Πετρούπολης
Ρεπό: Λέοντες
13η αγωνιστική - 26η
Λέοντες-Αθηναΐδα
Αίμος Πετρούπολης-Ορφέας Αιγάλεω
Πατήσια-ΠΟ Ψυχικού
ΑΕ Ιλίου-Άτλας Κυψέλης
Θεμιστοκλής–Υμηττός
Φοίνικας Καλλιθέας–Γαλαξίας
Ρεπό: Αναγέννηση Πετρούπολης