Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των ομίλων για τη σεζόν 2018-19
Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (10/9) η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αθηνών για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.
Αναλυτικά, το πρόγραμμα:
Α' ΑΘΗΝΩΝ
1ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Τράχωνες
Αθηναϊκός - Άρης Πετρούπολης
Κηφισιά - Απόλλων Χαλανδρίου
Μικρασιατικός - Πετράλωνα
Θύελλα Αγίου Δημητρίου - Δόξα Βύρωνα
Ηλιούπολη - Αγία Παρασκευή
Παλαιό Φάληρο - Ηράκλειο
Γ.Σ. Αργυρούπολης - Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
2η αγωνιστική - 17η
Γ.Σ. Αργυρούπολης - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Τράχωνες - Αθηναϊκός
Άρης Πετρούπολης - Κηφισιά
Απόλλων Χαλανδρίου - Μικρασιατικός
Πετράλωνα - Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Δόξα Βύρωνα - Ηλιούπολη
Αγία Παρασκευή - Παλαιό Φάληρο
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου - Ηράκλειο
3η αγωνιστική - 18η
Αθηναϊκός - Γ.Σ. Αργυρούπολης
Κηφισιά - Τράχωνες
Μικρασιατικός - Άρης Πετρoύπολης
Θύελλα Αγίου Δημητρίου - Απόλλων Χαλανδρίου
Ηλιούπολη - Πετράλωνα
Παλαιό Φάληρο - Δόξα Βύρωνα
Ηράκλειο - Αγία Παρασκευή
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
4η αγωνιστική - 19η
Γ.Σ. Αργυρούπολης - Κηφισιά
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Αθηναϊκός
Τράχωνες - Μικρασιατικός
Άρης Πετρούπολης - Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Απόλλων Χαλανδρίου - Ηλιούπολη
Πετράλωνα - Παλαιό Φάληρο
Δόξα Βύρωνα - Ηράκλειο
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου - Αγία Παρασκευή
5η αγωνιστική - 20ή
Μικρασιατικός - Γ.Σ. Αργυρούπολης
Κηφισιά - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Θύελλα Αγίου Δημητρίου - Τράχωνες
Ηλιούπολη - Άρης Πετρούπολης
Παλαιό Φάληρο - Απόλλων Χαλανδρίου
Ηράκλειο - Πετράλωνα
Αγία Παρασκευή - Δόξα Βύρωνα
Αθηναϊκός - Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
6η αγωνιστική - 21η
Γ.Σ. Αργυρούπολης - Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Μικρασιατικός
Αθηναϊκός - Κηφισιά
Τράχωνες - Ηλιούπολη
Άρης Πετρούπολης - Παλαιό Φάληρο
Απόλλων Χαλανδρίου - Ηράκλειο
Πετράλωνα - Αγία Παρασκευή
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου - Δόξα Βύρωνα
7η αγωνιστική - 22η
Ηλιούπολη - Γ.Σ. Αργυρούπολης
Θύελλα Αγίου Δημητρίου - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Μικρασιατικός - Αθηναϊκός
Παλαιό Φάληρο - Τράχωνες
Ηράκλειο - Άρης Πετρούπολης
Αγία Παρασκευή - Απόλλων Χαλανδρίου
Δόξα Βύρωνα - Πετράλωνα
Κηφισιά - Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
8η αγωνιστική - 23η
Γ.Σ. Αργυρούπολης - Παλαιό Φάληρο
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Ηλιούπολη
Αθηναϊκός - Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Κηφισιά - Μικρασιατικός
Τράχωνες - Ηράκλειο
Άρης Πετρούπολης - Αγία Παρασκευή
Απόλλων Χαλανδρίου - Δόξα Βύρωνα
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου - Πετράλωνα
9η αγωνιστική - 24η
Ηράκλειο - Γ.Σ. Αργυρούπολης
Παλαιό Φάληρο - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Ηλιούπολη - Αθηναϊκός
Θύελλα Αγίου Δημητρίου - Κηφισιά
Αγία Παρασκευή - Τράχωνες
Δόξα Βύρωνα - Άρης Πετρούπολης
Πετράλωνα - Απόλλων Χαλανδρίου
Μικρασιατικός - Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
10η αγωνιστική - 25η
Γ.Σ. Αργυρούπολης - Αγία Παρασκευή
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Ηράκλειο
Αθηναϊκός - Παλαιό Φάληρο
Κηφισιά - Ηλιούπολη
Μικρασιατικός - Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Τράχωνες - Δόξα Βύρωνα
Άρης Πετρούπολης - Πετράλωνα
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου - Απόλλων Χαλανδρίου
11η αγωνιστική - 26η
Δόξα Βύρωνα - Γ.Σ. Αργυρούπολης
Αγία Παρασκευή - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Ηράκλειο - Αθηναϊκός
Παλαιό Φάληρο - Κηφισιά
Ηλιούπολη - Μικρασιατικός
Πετράλωνα - Τράχωνες
Απόλλων Χαλανδρίου - Άρης Πετρούπολης
Θύελλα Αγίου Δημητρίου - Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
12η αγωνιστική - 27η
ΓΣ Αργυρούπολης - Πετράλωνα
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Δόξα Βύρωνα
Αθηναϊκός - Αγία Παρασκευή
Κηφισιά - Ηράκλειο
Μικρασιατικός - Παλαιό Φάληρο
Θύελλα Αγίου Δημητρίου - Ηλιούπολη
Τράχωνες - Απόλλων Χαλανδρίου
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου - Άρης Πετρούπολης
13η αγωνιστική - 28η
Απόλλων Χαλανδρίου - Γ.Σ. Αργυρούπολης
Πετράλωνα - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Δόξα Βύρωνα - Αθηναϊκός
Αγία Παρασκευή - Κηφισιά
Ηράκλειο - Μικρασιατικός
Παλαιό Φάληρο - Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Άρης Πετρούπολης - Τράχωνες
Ηλιούπολη - Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
14η αγωνιστική - 29η
Γ.Σ. Αργυρούπολης - Άρης Πετρούπολης
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Απόλλων Χαλανδρίου
Αθηναϊκός - Πετράλωνα
Κηφισιά - Δόξα Βύρωνα
Μικρασιατικός - Αγία Παρασκευή
Θύελλα Αγίου Δημητρίου - Ηράκλειο
Ηλιούπολη - Παλαιό Φάληρο
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου - Τράχωνες
15η αγωνιστική - 30ή
Τράχωνες - Γ.Σ. Αργυρούπολης
Άρης Πετρούπολης - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Απόλλων Χαλανδρίου - Αθηναϊκός
Πετράλωνα - Κηφισιά
Δόξα Βύρωνα - Μικρασιατικός
Αγία Παρασκευή - Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Ηράκλειο - Ηλιούπολη
Παλαιό Φάληρο - Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
2ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
Νέα Ιωνία - Ιάσων
Α.Ο. Ιλίου - Ήφαιστος Περιστερίου
ΠΑΟ Ρουφ - Φωστήρας Ηλιούπολης
Διάνα Ηλιούπολης - Άγιαξ Ταύρου
Α.Ο. Περιστερίου - Φωστήρας
Ολυμπιακός Λιοσίων - Χαϊδάρι
Χολαργός - Χαλάνδρι
Σούρμενα - Πανερυθραϊκός
2η αγωνιστική - 17η
Σούρμενα - Νέα Ιωνία
Ιάσων - Α.Ο. Ιλίου
Ήφαιστος Περιστερίου - ΠΑΟ Ρουφ
Φωστήρας Ηλιούπολης - Διάνα Ηλιούπολης
Άγιαξ Ταύρου - Α.Ο. Περιστερίου
Φωστήρας - Ολυμπιακός Λιοσίων
Χαϊδάρι - Χολαργός
Πανερυθραϊκός - Χαλάνδρι
3η αγωνιστική - 18η
Α.Ο. Ιλίου - Σούρμενα
ΠΑΟ Ρουφ - Ιάσων
Διάνα Ηλιούπολης - Ήφαιστος Περιστερίου
Α.Ο. Περιστερίου - Φωστήρας Ηλιούπολης
Ολυμπιακός Λιοσίων - Άγιαξ Ταύρου
Χολαργός - Φωστήρας
Χαλάνδρι - Χαϊδάρι
Νέα Ιωνία - Πανερυθραϊκός
4η αγωνιστική - 19η
Σούρμενα - ΠΑΟ Ρουφ
Νέα Ιωνία - Α.Ο. Ιλίου
Ιάσων - Διάνα Ηλιούπολης
Ήφαιστος Περιστερίου - Α.Ο. Περιστερίου
Φωστήρας Ηλιούπολης - Ολυμπιακός Λιοσίων
Άγιαξ Ταύρου - Χολαργός
Φωστήρας - Χαλάνδρι
Πανερυθραϊκός - Χαϊδάρι
5η αγωνιστική - 20ή
Διάνα Ηλιούπολης - Σούρμενα
ΠΑΟ Ρουφ - Νέα Ιωνία
Α.Ο. Περιστερίου - Ιάσων
Ολυμπιακός Λιοσίων - Ήφαιστος Περιστερίου
Χολαργός - Φωστήρας Ηλιούπολης
Χαλάνδρι - Άγιαξ Ταύρου
Χαϊδάρι - Φωστήρας
Α.Ο. Ιλίου - Πανερυθραϊκός
6η αγωνιστική - 21η
Σούρμενα - Α.Ο. Περιστερίου
Νέα Ιωνία - Διάνα Ηλιούπολης
Α.Ο. Ιλίου - ΠΑΟ Ρουφ
Ιάσων - Ολυμπιακός Λιοσίων
Ήφαιστος Περιστερίου - Χολαργός
Φωστήρας Ηλιούπολης - Χαλάνδρι
Άγιαξ Ταύρου - Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός - Φωστήρας
7η αγωνιστική - 22η
Ολυμπιακός Λιοσίων - Σούρμενα
Α.Ο. Περιστερίου - Νέα Ιωνία
Διάνα Ηλιούπολης - Α.Ο. Ιλίου
Χολαργός - Ιάσων
Χαλάνδρι - Ήφαιστος Περιστερίου
Χαϊδάρι - Φωστήρας Ηλιούπολης
Φωστήρας - Άγιαξ Ταύρου
ΠΑΟ Ρουφ - Πανερυθραϊκός
8η αγωνιστική - 23η
Σούρμενα - Χολαργός
Νέα Ιωνία - Ολυμπιακός Λιοσίων
Α.Ο. Ιλίου - Α.Ο. Περιστερίου
ΠΑΟ Ρουφ - Διάνα Ηλιούπολης
Ιάσων - Χαλάνδρι
Ήφαιστος Περιστερίου - Χαϊδάρι
Φωστήρας Ηλιούπολης - Φωστήρας
Πανερυθραϊκός - Άγιαξ Ταύρου
9η αγωνιστική - 24η
Χαλάνδρι - Σούρμενα
Χολαργός - Νέα Ιωνία
Ολυμπιακός Λιοσίων - Α.Ο. Ιλίου
Α.Ο. Περιστερίου - ΠΑΟ Ρουφ
Χαϊδάρι - Ιάσων
Φωστήρας - Ήφαιστος Περιστερίου
Άγιαξ Ταύρου - Φωστήρας Ηλιούπολης
Διάνα Ηλιούπολης - Πανερυθραϊκός
10η αγωνιστική - 25η
Σούρμενα - Χαϊδάρι
Νέα Ιωνία - Χαλάνδρι
Α.Ο. Ιλίου - Χολαργός
ΠΑΟ Ρουφ - Ολυμπιακός Λιοσίων
Διάνα Ηλιούπολης - Α.Ο. Περιστερίου
Ιάσων - Φωστήρας
Ήφαιστος Περιστερίου - Άγιαξ Ταύρου
Πανερυθραϊκός - Φωστήρας Ηλιούπολης
11η αγωνιστική - 26η
Φωστήρας - Σούρμενα
Χαϊδάρι - Νέα Ιωνία
Χαλάνδρι - Α.Ο. Ιλίου
Χολαργός - ΠΑΟ Ρουφ
Ολυμπιακός Λιοσίων - Διάνα Ηλιούπολης
Άγιαξ Ταύρου - Ιάσων
Φωστήρας Ηλιούπολης - Ήφαιστος Περιστερίου
Α.Ο. Περιστερίου - Πανερυθραϊκός
12η αγωνιστική - 27η
Σούρμενα - Άγιαξ Ταύρου
Νέα Ιωνία - Φωστήρας
Α.Ο. Ιλίου - Χαϊδάρι
ΠΑΟ Ρουφ - Χαλάνδρι
Διάνα Ηλιούπολης - Χολαργός
Α.Ο. Περιστερίου - Ολυμπιακός Λιοσίων
Ιάσων - Φωστήρας Ηλιούπολης
Πανερυθραϊκός - Ήφαιστος Περιστερίου
13η αγωνιστική - 28η
Φωστήρας Ηλιούπολης - Σούρμενα
Άγιαξ Ταύρου - Νέα Ιωνία
Φωστήρας - Α.Ο. Ιλίου
Χαϊδάρι - ΠΑΟ Ρουφ
Χαλάνδρι - Διάνα Ηλιούπολης
Χολαργός - Α.Ο. Περιστερίου
Ήφαιστος Περιστερίου - Ιάσων
Ολυμπιακός Λιοσίων - Πανερυθραϊκός
14η αγωνιστική - 29η
Σούρμενα - Ήφαιστος Περιστερίου
Νέα Ιωνία - Φωστήρας Ηλιούπολης
Α.Ο. Ιλίου - Άγιαξ Ταύρου
ΠΑΟ Ρουφ - Φωστήρας
Διάνα Ηλιούπολης - Χαϊδάρι
Α.Ο. Περιστερίου - Χαλάνδρι
Ολυμπιακός Λιοσίων - Χολαργός
Πανερυθραϊκός - Ιάσων
15η αγωνιστική - 30ή
Ιάσων - Σούρμενα
Ήφαιστος Περιστερίου - Νέα Ιωνία
Φωστήρας Ηλιούπολης - Α.Ο. Ιλίου
Άγιαξ Ταύρου - ΠΑΟ Ρουφ
Φωστήρας - Διάνα Ηλιούπολης
Χαϊδάρι - Α.Ο. Περιστερίου
Χαλάνδρι - Ολυμπιακός Λιοσίων
Χολαργός - Πανερυθραϊκός
Β' ΑΘΗΝΩΝ
1ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - ΑΟΝ Αργυρούπολης
Κηπούπολη - Άρης Χολαργού
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Κολωνός
Ψυχικό - ΑΟΝΦ Άτταλος
Παπάγος - Χρυσούπολη
Ατρόμητος Χαλανδρίου - Φοίνικας Περιστερίου
Αστέρας Ζωγράφου - Αθηναΐδα
Αλσούπολη - Ηρακλής Περιστερίου
2η αγωνιστική - 17η
Αλσούπολη - ΠΑΟΚ Ζωγράφου
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Κηπούπολη
Άρης Χολαργού - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
Κολωνός - Ψυχικό
ΑΟΝΦ Άτταλος - Παπάγος
Χρυσούπολη -Ατρόμητος Χαλανδρίου
Φοίνικας Περιστερίου - Αστέρας Ζωγράφου
Ηρακλής Περιστερίου - Αθηναΐδα
3η αγωνιστική - 18η
Κηπούπολη - Αλσούπολη
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ψυχικό - Άρης Χολαργού
Παπάγος - Κολωνός
Ατρόμητος Χαλανδρίου - ΑΟΝΦ Άτταλος
Αστέρας Ζωγράφου - Χρυσούπολη
Αθηναΐδα - Φοίνικας Περιστερίου
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - Ηρακλής Περιστερίου
4η αγωνιστική - 19η
Αλσούπολη - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - Κηπούπολη
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ψυχικό
Άρης Χολαργού - Παπάγος
Κολωνός - Ατρόμητος Χαλανδρίου
ΑΟΝΦ Άτταλος - Αστέρας Ζωγράφου
Χρυσούπολη - Αθηναΐδα
Ηρακλής Περιστερίου - Φοίνικας Περιστερίου
5η αγωνιστική - 20ή
Ψυχικό - Αλσούπολη
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Παπάγος - ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ατρόμητος Χαλανδρίου - Άρης Χολαργού
Αστέρας Ζωγράφου - Κολωνός
Αθηναΐδα - ΑΟΝΦ Άτταλος
Φοίνικας Περιστερίου - Χρυσούπολη
Κηπούπολη - Ηρακλής Περιστερίου
6η αγωνιστική - 21η
Αλσούπολη- Παπάγος
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - Ψυχικό
Κηπούπολη - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ατρόμητος Χαλανδρίου
Άρης Χολαργού - Αστέρας Ζωγράφου
Κολωνός - Αθηναΐδα
ΑΟΝΦ Άτταλος - Φοίνικας Περιστερίου
Ηρακλής Περιστερίου - Χρυσούπολη
7η αγωνιστική - 22η
Ατρόμητος Χαλανδρίου - Αλσούπολη
Παπάγος - ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Ψυχικό - Κηπούπολη
Αστέρας Ζωγράφου - ΑΟΝ Αργυρούπολης
Αθηναΐδα - Άρης Χολαργού
Φοίνικας Περιστερίου - Κολωνός
Χρυσούπολη - ΑΟΝΦ Άτταλος
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Ηρακλής Περιστερίου
8η αγωνιστική - 23η
Αλσούπολη - Αστέρας Ζωγράφου
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - Ατρόμητος Χαλανδρίου
Κηπούπολη - Παπάγος
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Ψυχικό
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Αθηναΐδα
Άρης Χολαργού - Φοίνικας Περιστερίου
Κολωνός - Χρυσούπολη
Ηρακλής Περιστερίου - ΑΟΝΦ Άτταλος
9η αγωνιστική - 24η
Αθηναΐδα - Αλσούπολη
Αστέρας Ζωγράφου - ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Ατρόμητος Χαλανδρίου - Κηπούπολη
Παπάγος - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
Φοίνικας Περιστερίου - ΑΟΝ Αργυρούπολης
Χρυσούπολη - Άρης Χολαργού
ΑΟΝΦ Άτταλος - Κολωνός
Ψυχικό - Ηρακλής Περιστερίου
10η αγωνιστική - 25η
Αλσούπολη - Φοίνικας Περιστερίου
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - Αθηναΐδα
Κηπούπολη - Αστέρας Ζωγράφου
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Χαλανδρίου
Ψυχικό - Παπάγος
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Χρυσούπολη
Άρης Χολαργού - ΑΟΝΦ Άτταλος
Ηρακλής Περιστερίου - Κολωνός
11η αγωνιστική - 26η
Χρυσούπολη - Αλσούπολη
Φοίνικας Περιστερίου - ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Αθηναΐδα - Κηπούπολη
Αστέρας Ζωγράφου - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
Ατρόμητος Χαλανδρίου - Ψυχικό
ΑΟΝΦ Άτταλος - ΑΟΝ Αργυρούπολης
Κολωνός - Άρης Χολαργού
Παπάγος - Ηρακλής Περιστερίου
12η αγωνιστική - 27η
Αλσούπολη - ΑΟΝΦ Άτταλος
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - Χρυσούπολη
Κηπούπολη - Φοίνικας Περιστερίου
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Αθηναΐδα
Ψυχικό - Αστέρας Ζωγράφου
Παπάγος - Ατρόμητος Χαλανδρίου
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Κολωνός
Ηρακλής Περιστερίου - Άρης Χολαργού
13η αγωνιστική - 28η
Κολωνός - Αλσούπολη
ΑΟΝΦ Άτταλος - ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Χρυσούπολη - Κηπούπολη
Φοίνικας Περιστερίου - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
Αθηναΐδα - Ψυχικό
Αστέρας Ζωγράφου - Παπάγος
Άρης Χολαργού - ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ατρόμητος Χαλανδρίου - Ηρακλής Περιστερίου
14η αγωνιστική - 29η
Αλσούπολη - Άρης Χολαργού
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - Κολωνός
Κηπούπολη - ΑΟΝΦ Άτταλος
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Χρυσούπολη
Ψυχικό - Φοίνικας Περιστερίου
Παπάγος - Αθηναΐδα
Ατρόμητος Χαλανδρίου - Αστέρας Ζωγράφου
Ηρακλής Περιστερίου - ΑΟΝ Αργυρούπολης
15η αγωνιστική - 30ή
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Αλσούπολη
Άρης Χολαργού - ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Κολωνός - Κηπούπολη
ΑΟΝΦ Άτταλος - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
Χρυσούπολη - Ψυχικό
Φοίνικας Περιστερίου - Παπάγος
Αθηναΐδα - Ατρόμητος Χαλανδρίου
Αστέρας Ζωγράφου - Ηρακλής Περιστερίου
2ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
Ποσειδών Γλυφάδας - Α.Ο. Βύρων
Ιεράπολη - Ατρόμητος Μεταμόρφωσης
Μελίσσια - Εθνικός Αστέρας
Κένταυρος Βριλησσίων - Νεοπεντελικός
Α.Ε. Μεταμόρφωσης - Υμηττός
Πεύκη - Άγιος Θωμάς
Κοψαχείλα - Ελευθερούπολη
Αίμος Πετρούπολης - Άμιλλα Περιστερίου
2η αγωνιστική - 17η
Αίμος Πετρούπολης - Ποσειδών Γλυφάδας
Α.Ο. Βύρων - Ιεράπολη
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης - Μελίσσια
Εθνικός Αστέρας - Κένταυρος Βριλησσίων
Νεοπεντελικός - Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Υμηττός - Πεύκη
Άγιος Θωμάς - Κοψαχείλα
Άμιλλα Περιστερίου - Ελευθερούπολη
3η αγωνιστική - 18η
Ιεράπολη - Αίμος Πετρούπολης
Μελίσσια - Α.Ο. Βύρων
Κένταυρος Βριλησσίων - Ατρόμητος Μεταμόρφωσης
Α.Ε. Μεταμόρφωσης - Εθνικός Αστέρας
Πεύκη - Νεοπεντελικός
Κοψαχείλα - Υμηττός
Ελευθερούπολη - Άγιος Θωμάς
Ποσειδών Γλυφάδας - Άμιλλα Περιστερίου
4η αγωνιστική - 19η
Αίμος Πετρούπολης - Μελίσσια
Ποσειδών Γλυφάδας - Ιεράπολη
Α.Ο. Βύρων - Κένταυρος Βριλησσίων
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης - Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Εθνικός Αστέρας - Πεύκη
Νεοπεντελικός - Κοψαχείλα
Υμηττός - Ελευθερούπολη
Άμιλλα Περιστερίου - Άγιος Θωμάς
5η αγωνιστική - 20ή
Κένταυρος Βριλησσίων - Αίμος Πετρούπολης
Μελίσσια - Ποσειδών Γλυφάδας
Α.Ε. Μεταμόρφωσης - Α.Ο. Βύρων
Πεύκη - Ατρόμητος Μεταμόρφωσης
Κοψαχείλα - Εθνικός Αστέρας
Ελευθερούπολη - Νεοπεντελικός
Άγιος Θωμάς - Υμηττός
Ιεράπολη - Άμιλλα Περιστερίου
6η αγωνιστική - 21η
Αίμος Πετρούπολης - Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ποσειδών Γλυφάδας - Κένταυρος Βριλησσίων
Ιεράπολη - Μελίσσια
Α.Ο. Βύρων - Πεύκη
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης - Κοψαχείλα
Εθνικός Αστέρας - Ελευθερούπολη
Νεοπεντελικός - Άγιος Θωμάς
Άμιλλα Περιστερίου - Υμηττός
7η αγωνιστική - 22η
Πεύκη - Αίμος Πετρούπολης
Α.Ε. Μεταμόρφωσης - Ποσειδών Γλυφάδας
Κένταυρος Βριλησσίων - Ιεράπολη
Κοψαχείλα - Α.Ο. Βύρων
Ελευθερούπολη - Ατρόμητος Μεταμόρφωσης
Άγιος Θωμάς - Εθνικός Αστέρας
Υμηττός - Νεοπεντελικός
Μελίσσια - Άμιλλα Περιστερίου
8η αγωνιστική - 23η
Αίμος Πετρούπολης - Κοψαχείλα
Ποσειδών Γλυφάδας - Πεύκη
Ιεράπολη - Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Μελίσσια - Κένταυρος Βριλησσίων
Α.Ο. Βύρων - Ελευθερούπολη
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης - Άγιος Θωμάς
Εθνικός Αστέρας - Υμηττός
Άμιλλα Περιστερίου - Νεοπεντελικός
9η αγωνιστική - 24η
Ελευθερούπολη - Αίμος Πετρούπολης
Κοψαχείλα - Ποσειδών Γλυφάδας
Πεύκη - Ιεράπολη
Α.Ε. Μεταμόρφωσης - Μελίσσια
Άγιος Θωμάς - Α.Ο. Βύρων
Υμηττός - Ατρόμητος Μεταμόρφωσης
Νεοπεντελικός - Εθνικός Αστέρας
Κένταυρος Βριλησσίων - Άμιλλα Περιστερίου
10η αγωνιστική - 25η
Αίμος Πετρούπολης - Άγιος Θωμάς
Ποσειδών Γλυφάδας - Ελευθερούπολη
Ιεράπολη - Κοψαχείλα
Μελίσσια - Πεύκη
Κένταυρος Βριλησσίων - Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Α.Ο. Βύρων - Υμηττός
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης - Νεοπεντελικός
Άμιλλα Περιστερίου - Εθνικός Αστέρας
11η αγωνιστική - 26η
Υμηττός - Αίμος Πετρούπολης
Άγιος Θωμάς - Ποσειδών Γλυφάδας
Ελευθερούπολη - Ιεράπολη
Κοψαχείλα - Μελίσσια
Πεύκη - Κένταυρος Βριλησσίων
Νεοπεντελικός - Α.Ο. Βύρων
Εθνικός Αστέρας - Ατρόμητος Μεταμόρφωσης
Α.Ε. Μεταμόρφωσης - Άμιλλα Περιστερίου
12η αγωνιστική - 27η
Αίμος Πετρούπολης - Νεοπεντελικός
Ποσειδών Γλυφάδας - Υμηττός
Ιεράπολη - Άγιος Θωμάς
Μελίσσια - Ελευθερούπολη
Κένταυρος Βριλησσίων - Κοψαχείλα
Α.Ε. Μεταμόρφωσης - Πεύκη
Α.Ο. Βύρων - Εθνικός Αστέρας
Άμιλλα Περιστερίου - Ατρόμητος Μεταμόρφωσης
13η αγωνιστική - 28η
Εθνικός Αστέρας - Αίμος Πετρούπολης
Νεοπεντελικός - Ποσειδών Γλυφάδας
Υμηττός - Ιεράπολη
Άγιος Θωμάς - Μελίσσια
Ελευθερούπολη - Κένταυρος Βριλησσίων
Κοψαχείλα - Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης - Α.Ο. Βύρων
Πεύκη - Άμιλλα Περιστερίου
14η αγωνιστική - 29η
Αίμος Πετρούπολης - Ατρόμητος Μεταμόρφωσης
Ποσειδών Γλυφάδας - Εθνικός Αστέρας
Ιεράπολη - Νεοπεντελικός
Μελίσσια - Υμηττός
Κένταυρος Βριλησσίων - Άγιος Θωμάς
Α.Ε. Μεταμόρφωσης - Ελευθερούπολη
Πεύκη - Κοψαχείλα
Άμιλλα Περιστερίου - Α.Ο. Βύρων
15η αγωνιστική - 30ή
Α.Ο. Βύρων - Αίμος Πετρούπολης
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης - Ποσειδών Γλυφάδας
Εθνικός Αστέρας - Ιεράπολη
Νεοπεντελικός - Μελίσσια
Υμηττός - Κένταυρος Βριλησσίων
Άγιος Θωμάς - Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ελευθερούπολη - Πεύκη
Κοψαχείλα - Άμιλλα Περιστερίου
3ος όμιλος
1η αγωνιστική - 16η
Ανθούπολη - Λυκόβρυση
Θρίαμβος Αθηνών - Νίκη Αλίμου
Τερψιθέα - Παράδεισος
Βριλήσσια - Κηφισιά 2010
Γαλάτσι - Αγία Ελεούσα
Άγιος Δημήτριος - Γλυφάδα
Καματερό - Λαύρα Αργυρούπολης
Γκυζιακός - Ζέφυρος Αιγάλεω
2η αγωνιστική - 17η
Γκυζιακός - Ανθούπολη
Λυκόβρυση - Θρίαμβος Αθηνών
Νίκη Αλίμου - Τερψιθέα
Παράδεισος - Βριλήσσια
Κηφισιά 2010 - Γαλάτσι
Αγία Ελεούσα - Άγιος Δημήτριος
Γλυφάδα - Καματερό
Ζέφυρος Αιγάλεω - Λαύρα Αργυρούπολης
3η αγωνιστική - 18η
Θρίαμβος Αθηνών - Γκυζιακός
Τερψιθέα - Λυκόβρυση
Βριλήσσια - Νίκη Αλίμου
Γαλάτσι - Παράδεισος
Άγιος Δημήτριος - Κηφισιά 2010
Καματερό - Αγία Ελεούσα
Λαύρα Αργυρούπολης - Γλυφάδα
Ανθούπολη - Ζέφυρος Αιγάλεω
4η αγωνιστική - 19η
Γκυζιακός - Τερψιθέα
Ανθούπολη - Θρίαμβος Αθηνών
Λυκόβρυση - Βριλήσσια
Νίκη Αλίμου - Γαλάτσι
Παράδεισος - Άγιος Δημήτριος
Κηφισιά 2010 - Καματερό
Αγία Ελεούσα - Λαύρα Αργυρούπολης
Ζέφυρος Αιγάλεω - Γλυφάδα
5η αγωνιστική - 20ή
Βριλήσσια - Γκυζιακός
Τερψιθέα - Ανθούπολη
Γαλάτσι - Λυκόβρυση
Άγιος Δημήτριος - Νίκη Αλίμου
Καματερό - Παράδεισος
Λαύρα Αργυρούπολης - Κηφισιά 2010
Γλυφάδα - Αγία Ελεούσα
Θρίαμβος Αθηνών - Ζέφυρος Αιγάλεω
6η αγωνιστική - 21η
Γκυζιακός - Γαλάτσι
Ανθούπολη - Βριλήσσια
Θρίαμβος Αθηνών - Τερψιθέα
Λυκόβρυση - Άγιος Δημήτριος
Νίκη Αλίμου - Καματερό
Παράδεισος - Λαύρα Αργυρούπολης
Κηφισιά 2010 - Γλυφάδα
Ζέφυρος Αιγάλεω - Αγία Ελεούσα
7η αγωνιστική - 22η
Άγιος Δημήτριος - Γκυζιακός
Γαλάτσι - Ανθούπολη
Βριλήσσια - Θρίαμβος Αθηνών
Καματερό - Λυκόβρυση
Λαύρα Αργυρούπολης - Νίκη Αλίμου
Γλυφάδα - Παράδεισος
Αγία Ελεούσα - Κηφισιά 2010
Τερψιθέα - Ζέφυρος Αιγάλεω
8η αγωνιστική - 23η
Γκυζιακός - Καματερό
Ανθούπολη - Άγιος Δημήτριος
Θρίαμβος Αθηνών - Γαλάτσι
Τερψιθέα - Βριλήσσια
Λυκόβρυση - Λαύρα Αργυρούπολης
Νίκη Αλίμου - Γλυφάδα
Παράδεισος - Αγία Ελεούσα
Ζέφυρος Αιγάλεω - Κηφισιά 2010
9η αγωνιστική - 24η
Λαύρα Αργυρούπολης - Γκυζιακός
Καματερό - Ανθούπολη
Άγιος Δημήτριος - Θρίαμβος Αθηνών
Γαλάτσι - Τερψιθέα
Γλυφάδα - Λυκόβρυση
Αγία Ελεούσα - Νίκη Αλίμου
Κηφισιά 2010 - Παράδεισος
Βριλήσσια - Ζέφυρος Αιγάλεω
10η αγωνιστική - 25η
Γκυζιακός - Γλυφάδα
Ανθούπολη - Λαύρα Αργυρούπολης
Θρίαμβος Αθηνών - Καματερό
Τερψιθέα - Άγιος Δημήτριος
Βριλήσσια - Γαλάτσι
Λυκόβρυση - Αγία Ελεούσα
Νίκη Αλίμου - Κηφισιά 2010
Ζέφυρος Αιγάλεω - Παράδεισος
11η αγωνιστική - 26η
Αγία Ελεούσα - Γκυζιακός
Γλυφάδα - Ανθούπολη
Λαύρα Αργυρούπολης - Θρίαμβος Αθηνών
Καματερό - Τερψιθέα
Άγιος Δημήτριος - Βριλήσσια
Κηφισιά 2010 - Λυκόβρυση
Παράδεισος - Νίκη Αλίμου
Γαλάτσι - Ζέφυρος Αιγάλεω
12η αγωνιστική - 27η
Γκυζιακός - Κηφισιά 2010
Ανθούπολη - Αγία Ελεούσα
Θρίαμβος Αθηνών - Γλυφάδα
Τερψιθέα - Λαύρα Αργυρούπολης
Βριλήσσια - Καματερό
Γαλάτσι - Άγιος Δημήτριος
Λυκόβρυση - Παράδεισος
Ζέφυρος Αιγάλεω - Νίκη Αλίμου
13η αγωνιστική - 28η
Παράδεισος - Γκυζιακός
Κηφισιά 2010 - Ανθούπολη
Αγία Ελεούσα- Θρίαμβος Αθηνών
Γλυφάδα - Τερψιθέα
Λαύρα Αργυρούπολης - Βριλήσσια
Καματερό - Γαλάτσι
Νίκη Αλίμου - Λυκόβρυση
Άγιος Δημήτριος - Ζέφυρος Αιγάλεω
14η αγωνιστική - 29η
Γκυζιακός - Νίκη Αλίμου
Ανθούπολη - Παράδεισος
Θρίαμβος Αθηνών - Κηφισιά 2010
Τερψιθέα - Αγία Ελεούσα
Βριλήσσια - Γλυφάδα
Γαλάτσι - Λαύρα Αργυρούπολης
Άγιος Δημήτριος - Καματερό
Ζέφυρος Αιγάλεω - Λυκόβρυση
15η αγωνιστική - 30ή
Λυκόβρυση - Γκυζιακός
Νίκη Αλίμου - Ανθούπολη
Παράδεισος - Θρίαμβος Αθηνών
Κηφισιά 2010 - Τερψιθέα
Αγία Ελεούσα - Βριλήσσια
Γλυφάδα - Γαλάτσι
Λαύρα Αργυρούπολης - Άγιος Δημήτριος
Καματερό - Ζέφυρος Αιγάλεω