14/12/2017
Στοιχηματίζω | Πέμπτη 23 Νοεμβρίου 2017 - 15:24

Ώρα της κρίσεως στο Γιουρόπα

Η στοιχηματική πρόταση του a-sports.gr για την Πέμπτη (23/11)

Στην προτελευταία της αγωνιστική περνά η χαώδης φάσης των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ. Κρίνονται πολλά σήμερα (23/11) σχεδόν σε όλα τα γκρουπ.

Επειδή, όπως αναφέραμε, η φάση είναι χαώδης δείτε το πρόγραμμα να κατατοπίζεστε.

1ος όμιλος: 18.00: Αστάνα – Βιγιαρεάλ. 22.05: Μακάμπι Τελ Αβίβ –Σλάβια Πράγας.

2ος όμιλος: 22.05: Παρτιζάν – Γιουνγκ Μπόις, Σκεντέρμπεου - Ντιναμό Κιέβου.

3ος όμιλος: 22.05: Λουντογκόρετς - Μπασακσεχίρ, Μπράγκα - Χοφενχάιμ.

4ος όμιλος: 22.05: Μίλαν - Αούστρια Βιέννης, ΑΕΚ – Ριέκα.

5ος όμιλος: 22.05: Έβερτον - Αταλάντα, Λιόν – Απόλλων Λεμεσού.

6ος όμιλος: 22.05: Λοκομοτίβ Μόσχας – Κοπεγχάγη, Σερίφ Τίρασπολ – Ζιλίνα.

7ος όμιλος: 20.00: Λουγκάνο - Χάποελ Μπερ Σεβά, Βικτόρια Πλζεν - Στεάουα Βουκουρεστίου.

8ος όμιλος: 20.00: Κολωνία – Άρσεναλ, ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Ερυθρός Αστέρας.

9ος όμιλος: 20.00: Σάλτσμπουργκ – Γκιμαράες, Κόνιασπορ - Μαρσέιγ.

10ος όμιλος: 20.00: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Χέρτα, Έστερσουντ - Ζόρια.

11ος όμιλος: 20.00: Λάτσιο – Φίτεσε, Νις - Ζούλτε Βάρεγκεμ.

12ος όμιλος: 20.00: Ζενίτ - Βαρντάρ Σκοπίων, Ρόζενμποργκ – Σοσιεδάδ.

Και αμέσως μετά τις βαθμολογίες, υπενθυμίζοντας ότι προκρίνονται οι δύο πρώτοι.

1ος όμιλος: 1. Βιγιαρεάλ 8 (7-3), 2. Αστάνα 7 (7-4), 3. Σλάβια Πράγας 5 (4-5), 4. Μακάμπι Τελ Αβίβ 1 (0-6).

2ος όμιλος: 1. Ντιναμό Κιέβου 10 (9-5), 2. Παρτιζάν 5 (5-4), 3. Γιουνγκ Μπόις 3 (4-5), 4. Σκεντέρμπεου 2 (2-6).

3ος όμιλος: 1. Λουντογκόρετς 8 (5-2), 2. Μπράγκα 7 (5-5), 3. Χοφενχάιμ 4 (6-6), 4. Μπασακσεχίρ 2 (3-6).

4ος όμιλος: 1. Μίλαν 8 (8-3), 2. ΑΕΚ 6 (4-3), 3. Αούστρια Βιέννης 4 (8-11), 4. Ριέκα 3 (7-10).

5ος όμιλος: 1. Αταλάντα 8 (8-3), 2. Λιόν 8 (7-3), 3. Απόλλων Λεμεσού 3 (5-7), 4. Έβερτον 1 (3-10).

6ος όμιλος: 1. Κοπεγχάγη 6 (4-1), 2. Σερίφ 6 (3-2), 3. Λοκομοτίβ 5 (5-3), 4. Ζίλινα 2 (1-7).

7ος όμιλος: 1. Στεάουα 10 (8-3), 2. Βικτόρια Πλζεν 6 (9-8), 3. Χάποελ 4 (5-7), 4. Λουγκάνο 3 (6-10).

8ος όμιλος: 1. Άρσεναλ 10 (8-3), 2. Ερυθρός Αστέρας 5 (2-2), 3. ΜΠΑΤΕ 4 (6-10), 4. Κολωνία 3 (6-7).

9ος όμιλος: 1. Σάλτσμπουργκ 8 (4-1), 2. Μαρσέιγ 6 (3-3), 3. Κόνιασπορ 4 (2-4), 4. Γκιμαράες 4 (4-5).

10ος όμιλος: 1. Έστερσουντ 7 (5-3), 2. Ζόρια 6 (3-5), 3. Αθλέτικ Μπιλμπάο 5 (3-3), 4. Χέρτα 4 (3-3).

11ος όμιλος: 1. Λάτσιο 12 (9-3), 2. Νις 6 (9-5), 3. Ζούλτε Βάρεγκεμ 4 (4-8), 3. Φίτεσε 1 (3-9).

12ος όμιλος: 1. Ζενίτ 10 (12-3), 2. Σοσιεδάδ 9 (14-3), 3. Ρόζενμποργκ 4 (5-9), 4. Βαρντάρ 0 (1-17).

Και βάσει κινήτρου και αγωνιστικής κατάστασης προκύπτουν οι παρακάτω επιλογές.

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Σκεντέρμπεου – Ντιναμό Κιέβου Χ1

Μπράγκα – Χοφενχάιμ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ

Μίλαν – Αούστρια Βιέννης Over 2,5

ΑΕΚ – Ριέκα ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ

Λοκομοτίβ – Κοπεγχάγη 1

Βικτόρια Πλζεν – Στεάουα Βουκουρεστίου 1

Ο …Χουλκ

Μοιραστείτε το: