Η ομάδα του Κορυδαλλού έδωσε έγκαιρα την ενημέρωση για τους οπαδούς της…
Το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 (και όχι την Κυριακή 1/10) θα διεξαχθεί η εντός έδρας αναμέτρηση του Απόλλωνα Σμύρνης κόντρα στην Προοδευτική στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του 4ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Η πληροφορία προέκυψε από την έγκαιρη ενημέρωση της ομάδας του Κορυδαλλού προς τους οπαδούς της, οι οποίοι θα έχουν δική τους εξέδρα στο γήπεδο της Ριζούπολης…