28/01/2021

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Ο Απόλλων Σμύρνης… ξεκόλλησε από την ουρά τη Λαμία

Τετάρτη 27 Ιανουαρίου 2021 - 22:23
Σε πολύ κακή ημέρα η «Ελαφρά Ταξιαρχία» ηττήθηκε δίκαια με 1-0 στο «Αθ. Διάκος» από τους γηπεδούχους * Ανώτερη η ομάδα του Γρηγορίου είχε και δοκάρι * Με τραγικά προβλήματα στο κέντρο και ένα σουτ σε όλο το ματς «κυανόλευκοι» του Παράσχου! * Προκλητικός ο Κολ * Αποστολή του a-sports.gr στη Φθιώτιδα
συνέχεια...

Δ. Δημητρίου: «O Απόλλων Σμύρνης ο πρώτος που ταλαιπωρήθηκε από το VAR και ο… τουρίστας Παπαπέτρου»

Τετάρτη 27 Ιανουαρίου 2021 - 10:38
Ο ιδιοκτήτης του a-sports.gr σχολίασε στο Action 24 και στην εκπομπή του Σταύρου Κουράκου την εξέλιξη του πρωταθλήματος της SL2 και τα διαιτητικά θέματα στην SL1
συνέχεια...

Απόλλων Σμύρνης: Θλάση α’ βαθμού ο Kάλισιρ, μπήκε ο Ιωαννίδης

Τρίτη 26 Ιανουαρίου 2021 - 03:23
Νοκ άουτ με Λαμία ο Αρμένιος αμυντικός, ερωτηματικό ο Έλληνας φορ * Επανέρχονται Σλίβκα, Λισγάρας * Γιατί είναι κομβικό το ματς στο «Αθ. Διάκος» για τους «κυανόλευκους» του Παράσχου
συνέχεια...

Πέταξε τον Παπαπέτρου από το Παναιτωλικός - Ατρόμητος και όρισε Καραντώνη η ΚΕΔ

Δευτέρα 25 Ιανουαρίου 2021 - 12:50
Αποδοκιμάζει τον VARίστα του Περιστερίου ο Κλάτενμπεργκ * Τράμπα διαιτητών σε «Γεντί Κουλέ» και «Κλεάνθης Βικελίδης» * Αλλαγή τέταρτου στο «Αθανάσιος Διάκος»
συνέχεια...

O Mπριχ στο Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021 - 20:33

Ο Γερμανός διαιτητής θα σφυρίξει στο ντέρμπι του «Γ. Καραϊσκάκης» * Mανούχος στο ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα, Ευαγγέλου στο Βόλος - ΠΑΟ, Κουτσιαύτης στο Άρης - ΑΕΛ

συνέχεια...

Άνετο πέρασμα Άρη από τη Ριζούπολη παρά το «φτωχό» 0-1

Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2021 - 19:15
Πολύ καλή μπάλα από τους «κίτρινους» στο α’ ημίχρονο, που δεν «κλείδωσαν» τη νίκη τους χάρη στις επεμβάσεις του Βέρχουλστ * Ακίνδυνος ο Απόλλων Σμύρνης, που ήταν τραγικός στο πρώτο 45λεπτο και βελτιώθηκε μόνο ανασταλτικά στη συνέχεια * Ο Ιωάννου ο σκόρερ