16/04/2021

Την… αποτελείωσε με «κλοπή» στο 94’!

Τετάρτη 7 Απριλίου 2021 - 21:57
Ο ΠΑΟΚ με γκολ από… συστημένο φάουλ - αριστούργημα του Μουργκ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων κέρδισε την ΑΕΚ με 0-1 και είναι το αφεντικό για την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου
συνέχεια...

LIVE από το ΟΑΚΑ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

Τετάρτη 7 Απριλίου 2021 - 19:00
Το a-sports.gr βρίσκεται στο Ολυμπιακό Στάδιο για να σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας
συνέχεια...

O εύστροφος Μπουχαλάκης τιμώρησε τον άμυαλο Κουέστα και έστειλε τον Ολυμπιακό στους «4»

Πέμπτη 4 Μαρτίου 2021 - 21:58

Ποδοσφαιρική δικαιοσύνη με σκληρό τρόπο στο «Κλ. Βικελίδης», καθώς ο Άρης προηγήθηκε με το… ζόρι πέναλτι του Ανδρούτσου στον Μπερτόγλιο για να κάνει το 1-0 ο Γκάμα, αλλά ο διεθνής Έλληνας μέσος διαμόρφωσε στο 87' το τελικό 1-1 εκμεταλλευόμενος τη γκάφα του «αιώνα» του γκολκίπερ των «κίτρινων»