19/01/2021

ΑΕΚ

Τσακαλίδης στο ΟΑΚΑ με παρατηρητή τον Κλάτενμπεργκ

Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 2021 - 12:02
Ο αρχιδιαιτητής θα δει το ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης * Στο Αγρίνιο ο Τσετσίλας, στην Τούμπα ο Γρατσάνης * Ο Βάτσιος το Άρης-Αστέρας Τρίπολης * Όλοι οι διαιτητές στους αγώνες Κυπέλλου στις 20 και 21 Ιανουαρίου
συνέχεια...

Μεταμορφώθηκε η ΑΕΚ στο β’ ημίχρονο και «κλείδωσε» τον Ατρόμητο στα αποδυτήρια

Κυριακή 17 Ιανουαρίου 2021 - 23:30
Πολύ καλή η Ένωση στο δεύτερο μισό του αγώνα, «εξαφάνισε» τους Περιστεριώτες και νίκησε δίκαια με 2-1 * Είχαν και δοκάρι οι «κιτρινόμαυροι» * Ξεκίνησαν καλά οι «κυανόλευκοι», αλλά μετά… χάθηκαν
συνέχεια...

O Στράτος Γιδόπουλος… πυροβολεί στο «Πλέι δεν… πλέι»! (video)

Παρασκευή 15 Ιανουαρίου 2021 - 17:02
«Άγγλος ασθενής ο Κλάντεμπεργκ, αν δεν υπήρχε το VAR o Απόλλωνας θα ήταν δεύτερος!», λέει ο πολύπειρος παράγοντας στη WEB εκπομπή του a-sports.gr * Παραδέχεται ότι ο Ολυμπιακός είναι άλλη κλάση πια στην Ελλάδα * Τι λέει για Μελισσανίδη, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και τι προτείνει για τη διαιτησία
συνέχεια...

Το έβαλε ο Γκαρσία, το… έπνιξε ο Μπουσέ και δεύτερη η ΑΕΚ!

Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021 - 21:35
Από ένα φάουλ του 23χρονου εξτρέμ, στο οποίο φέρει ευθύνη ο γκολκίπερ των Θεσσαλονικέων, η Ένωση πέρασε με 0-1 από το «Κλεάνθης Βικελίδης» * Κλειστό ματς, αλλά η ομάδα του Χιμένεθ πάτησε καλύτερα στο β' ημίχρονο * Εξουδετερώθηκαν όλα τα ατού του Άρη
συνέχεια...

Άρης - ΑΕΚ LIVE στο a-sports.gr

Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021 - 19:00

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της εξ αναβολής αναμέτρησης για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 1

συνέχεια...

Σιδηρόπουλος στο «Κλεάνθης Βικελιδης», Καραντώνης στο ΟΑΚΑ, Γκορτσίλας στο Αλκαζάρ

Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021 - 14:32
Ο Διαμαντόπουλος «σφυρίζει» τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό με τον ΠΑΣ Γιάννινα * Κροάτης διαιτητής στο Βόλος - Λαμία * Όλοι οι ορισμοί της 17ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 1