Σεμινάριο διαιτησίας παρακολούθησαν οι «κυανόλευκοι»
Στους ρυθμούς του εκτός έδρας αγώνα του Σαββάτου (28/1) με τον ΠΑΣ Γιάννινα κινούνται στον Ατρόμητο, με τον Κρις Κόλμαν να μετρά τρεις απόντες.
Ο Κλωναρίδης συνεχίζει το ατομικό του πρόγραμμα, ενώ οι Κιβρακίδης και Σουάρεθ ειναι μακροχρόνιοι τραυματίες, με τους Περιστεριώτες να ψάχνουν το διπλό στο παιχνίδι της 20ής αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 1 για να διατηρηθούν στο κυνήγι της συμμετοχής τους στα πλέι οφ.
Στο μεταξύ, την Τρίτη (24/1) στο προπονητικό κέντρο των «κυανόλευκων» βρέθηκε ο εθνικός εκπαιδευτής της ΕΠΟ και παρατηρητής διαιτησίας, Θανάσης Νικολακόπουλος, που πραγματοποίησε σεμινάριο στους παίκτες αναφορικά με κανονισμούς του ποδοσφαίρου.