31/01/2023
Διαιτησία | Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 2022 - 13:05

Κουκουλάς στη Νέα Σμύρνη, Χρονάς στη Ριζούπολη

Ο Φουστανάς θα σφυρίξει στο Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου και ο Ρούτσης στο Προοδευτική - Κηφισιά * Όλοι οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2

Η Σούπερ Λίγκα 2 συνεχίζεται και έγιναν γνωστοί την Πέμπτη (1/12) από την ΚΕΔ οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής. Ο Παναγιώτης Κουκουλάς (ΦΩΤΟ) ορίστηκε στο Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή και ο Νίκος Χρονάς στο Παναθηναϊκός Β' - Πανσερραϊκός.

Ο Κωνσταντίνος Φουστανάς θα σφυρίξει στο Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου και ο Ιωάννης Ρούτσης στο Προοδευτική - Κηφισιά.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής

Βόρειος όμιλος

Σάββατο (3/12)

15:00 Αναγέννηση Καρδιτσας - Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Φουστανάς (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τσικλητάρη (Πιερίας)

4ος: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)

15:00 Μακεδονικός - Π.Ο.Τ. Ηρακλής

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Μποζατζίδης (Μακεδονίας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)

Κυριακή (4/12)

15:00 ΑΕΛ - Θεσπρωτός

Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Νταβέλας (Μακεδονίας)

4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

15:00 Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Στρατούδης (Έβρου)

Βοηθοί: Σακάλογλου (Καβάλας), Καραγιάννης (Θράκης)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

15:00 Παναθηναϊκός Β' - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης, Ζουλής (Αχαΐας)

4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)

15:00 Διαγόρας - ΠΑΟΚ Β'

Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά)

Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής), Σγουράκης (Πειραιά)

4ος: Στεργιώτης (Αθηνών)

Δευτέρα (5/12)

15:00 Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Γεωργόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Δανδανόπουλος, Χρύσελης (Ξάνθης)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

Νότιος όμιλος

Παρασκευή (2/12)

15:00 ΠΑΟ Ρουφ - Ηρόδοτος

Διαιτητής: Χουλιαράς (Εύβοιας)

Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Φίλος (Βοιωτίας)

4ος: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)

15:00 Ηλιούπολη - Παναχαϊκή

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Παύλος (Δυτ. Αττικής), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)

4ος: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)

Σάββατο (3/12)

13:45 Απόλλων Σμύρνης - Χανιά

Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)

Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Χλεμπογιάννης (Φοκίδας)

4ος: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)

15:00 Αιγάλεω - Ολυμπιακός Β'

Διαιτητής: Κόκκορης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος, Τσούκας (Αρκαδίας)

4ος: Ρεντίφης (Αν. Αττικής)

Κυριακή (4/12)

14:30 Καλαμάτα - Επισκοπή

Διαιτητής: Τσάκαλης (Ηλείας)

Βοηθοί: Μαραθωνίτης, Μητροφάνης (Αθηνών)

4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

15:00 Προοδευτική - Κηφισιά

Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Πάγκαλος (Λαασιθίου), Δέτση (Δωδ/σου)

4ος: Μπεκιάρης (Κορινθίας)

Δευτέρα (5/12)

15:15 Καλλιθέα - ΑΕΚ Β

Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Ίσσα (Αθηνών), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Μοιραστείτε το: