29/03/2024
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | Σάββατο 13 Αυγούστου 2022 - 21:11

Ισοπαλία για Λεβαδειακό και Ατρόμητο

Βοιωτοί και Περιστεριώτες έμειναν στο 1-1, στην Αλίαρτο

Δίχως νικητή ολοκληρώθηκε το σαββατιάτικο (13/8) φιλικό παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον Ατρόμητο, μένοντας στο ισόπαλο 1-1 στην Αλίαρτο.

Οι Περιστεριώτες έκλεισαν το α' ημίχρονο έχοντας το προβάδισμα στο σκορ, καθώς ο Χουάν Μουνίθ ήταν αυτός που βρήκε δίχτυα στο 38ο λεπτό με πλασέ.

Οι Βοιωτοί αντέδρασαν στο δεύτερο μέρος, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται από το γκολ που πέτυχε ο Συμελίδης στο 65'.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Γιάννης Ταουσιάνης): Μάρκοβιτς, Κωνσταντινίδης (70' Ντεντάκης), Παναγιώτου (70' Μπαχανάκ), Τζημόπουλος (70' Λιάγκας), Βινίσιους, Μεχία (70' Μπελμόντ), Χάμοντ (70' Βουτσάς), Νίκας (46' Λούα Λούα), Μουτίνιο (70' Ρεγκίς), Βρακάς (65' Συμελίδης), Δούμτσιος (70' Μπαρμπόσα, 82' Τσιριγώτης).

ATΡΟΜΗΤΟΣ (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Οικονομίδης, Ντε Μποκ, Σουάρεθ, Μαυρομμάτης, Γκονζάλες, Κούεν, Μουνίθ, Κλωναρίδης, Ρομπάιγ, Κιάρτανσον.