25/06/2022
Διαιτησία | Παρασκευή 29 Απριλίου 2022 - 12:17

Ο Ματσούκας στην Αλικαρνασσό, ο Πουλικίδης στη Βέροια

Οι ορισμοί των αναμετρήσεων της 34ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2

Τελευταία αγωνιστική στη Σούπερ Λίγκα 2 την Κυριακή (1/5) με τις αναμετρήσεις της 34ης «στροφής» και την Παρασκευή (29/4) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών.

Στο κρίσιμο παιχνίδι για την παραμονή στον Νότιο Όμιλο, αυτό ανάμεσα στον Ηρόδοτο και τον Αστέρα Βλαχιώτη ορίστηκε ο Ματσούκας (ΦΩΤΟ) της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας, ενώ στο ντέρμπι της Μακεδονίας ανάμεσα στη Βέροια και την Καβάλα που καίγεται για τη νίκη ορίστηκε ο Πουλικίδης του Συνδέσμου Δράμας.

Αναλυτικά οι ορισμοί των αναμετρήσεων της 34ης αγωνιστικής:

Βόρειος Όμιλος

Κυριακή (1/5)

14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας - Ξάνθη

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

14:45 Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)

Βοηθοί: Ισσά (Αθηνών), Ζήρδας (Αθηνών)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

14:45 Βέροια - Καβάλα

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας)

4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

14:45 ΠΟΤ Ηρακλής - Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

14:45 Πανσερραϊκός - Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Μακεδονίας), Αϊνάλης (Μακεδονίας)

4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

14:45 Ολυμπιακός Β’ - Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής), Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

14:45 Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β’

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Φλώρινας), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Νικολάου (Αθηνών)

14:45 ΑΕΛ - Τρίκαλα

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

Ρεπό: Πιερικός

Νότιος Όμιλος

Κυριακή (1/5)

14:45 Κηφισιά - Καλαμάτα

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

14:45 Επισκοπή - Παναθηναϊκός Β’

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

14:45 Ρόδος - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

14:45 Λεβαδειακός - Εργοτέλης

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Διαμαντής (Ηπείρου)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

14:45 Ηρόδοτος - Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Μπαλτάς (Αχαΐας), Οικονόμου (Αχαΐας)

4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)

14:45 Αιγάλεω - Διαγόρας

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κομισοπούλου (Χανίων)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

14:45 Καλλιθέα - Χανιά

Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)

Βοηθοί: Ισακοβίδης (Λακωνίας), Ψύλλος (Λέσβου)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

14:45 Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ζάκυνθος

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Ρεπό: ΑΕΚ Β

Μοιραστείτε το: