23/01/2022
Διαιτησία | Δευτέρα 22 Νοεμβρίου 2021 - 15:58

Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2

Πουλικίδης στο Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας, Μαλούτας στο Πανσερραϊκός - ΑΕΛ, Μπακογιάννης στο Χανιά - Ρόδος, Μπούμπας στο Καλλιθέα - Αιγάλεω

Οι ορισμοί της μεσοβδόμαδης 4ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη (24/11) στις 15.00 με εξαίρεση το ματς Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας, το οποίο θα γίνει ένα 24ωρο αργότερα γνωστοποίησε η ΚΕΔ ΕΠΟ.

Αναλυτικά, οι ρέφερι όλων των αναμετρήσεων, όπως ανακοινώθηκαν από την Ομοσπονδία το μεσημέρι της Δευτέρας (22/11) είναι οι ακόλουθοι:  

Τετάρτη 24/11 – 15:00

Βόρειος (1ος) όμιλος

Καβάλα - Ξάνθη

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Φράγιος, Βογιατζίδης (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)

Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Πραχάλης (Κοζάνης)

Τέταρτος: Τακίδης (Κιλκίς)

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Πριόνας (Εύβοιας)

Τέταρτος: Μέγας (Πιερίας)

ΠΑΟΚ Β’ - Βέροια

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καμπερίδης (Καβάλας)

Τέταρτος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Τρίκαλα - Ηρακλής

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

Τέταρτος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

ΑΕΛ - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας) - ΦΩΤΟ 

Βοηθοί: Αΐναλης (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας) 

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β’

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας (Πέμπτη 25/11 – 15:00)

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

Τέταρτος: Στάμος (Ηλείας)

Ρεπό: Θεσπρωτός

Νότιος (2ος) όμιλος 

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλαμάτα

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

Τέταρτος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας) 

Εργοτέλης - ΑΕΚ Β’

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου)

Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών) 

Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά

Διαιτητής: Μπαϊλής (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας), Μάνος (Λάρισας)

Τέταρτος: Ρηγόπουλος (Ηλείας) 

Διαγόρας - Επισκοπή

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών), Κωνστάντιος (Ευβοίας)

Τέταρτος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Χανιά - Ρόδος

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιώς) 

Ζάκυνθος - Λεβαδειακός

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηρόδοτος

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κάλλης (Αν. Αττικής)

Τέταρτος: Κουκουράκης (Χανίων)

Καλλιθέα - Αιγάλεω

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Φαλτάκας (Γρεβενών)

Τέταρτος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’

Μοιραστείτε το: