27/04/2024
Μπάσκετ | Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021 - 21:55

Ρεάλ - Παναθηναϊκός LIVE ενημέρωση 88-65 (ΤΕΛΙΚΟ)

Το a-sports.gr σας κρατά σε ανοιχτή γραμμή με τον αγώνα των «πράσινων» για την 4η αγωνιστική της Ευρωλίγκας

- ΠΡΟΣΟΧΗ Η ΣΕΛΙΔΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΜΕ F5 από υπολογιστές ή την αντίστοιχη εντολή από τα κινητά

** 22.00: Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός 88-65 (ΤΕΛΙΚΟ)

*Λήξη αγώνα με σκορ 88-65.

* Στο 88-63 στα 10.9 δευτερόλεπτα...

*Έφτασε στους 25 πόντους η διαφορά, 86-61 στο 1.32'' πριν το φινάλε!

* Η μεγαλύτερη διαφορά στο ματς πλέον, στο 3.29'' Ρεάλ - Παναθηναϊκός 80-59, στο -21 οι "πράσινοι"!

* Στο 74-59 το σκορ στη Μαδρίτη 5.07'' πριν το τέλος του ματς.

* Ξενίκημα στο τελευταίο 10λεπτο στο ματς της Μαδρίτης, ύστατη προσπάθεια του Παναθηναϊκού...

* Λήξη 3ης περιόδου 62-50 το σκορ υπέρ της Ρέαλ.

* Στο 1.30'' πριν το φινάλε της 3ης περιόδου στο 60-46 για τη Ρεάλ το σκορ...

* Η διαφορά μειώθηκε στιγμιαία στο -8, αλλά η Ρέαλ έφυγε πάλι στο +12, το σκορ είναι 41-39 στο 4.17'' πριν το τέλος της τρίτης περιόδου.

* Ρίχνει τη διαφορά ο Παναθηναϊκός στα 7,5 λεπτά πριν το φινάλε της τρίοτης περιόδου, το σκορ στο 43-34.