17/05/2021
Πρωτάθλημα | Κυριακή 25 Απριλίου 2021 - 18:47

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (25/4) αναμετρήσεις των 10 ομίλων

1oς όμιλος (7η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - A.E. Αμπελοκήπων 2-0
Ορφέας Ξάνθης - Αετός Ορφανού 1-0
Εθνικός Σοχού - Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Α.Ε. Ευόσμου - Αλεξανδρούπολη 2-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Άρης Αβάτου 0-3
Πανδραμαϊκός - Α.Ε. Διδυμοτείχου 1-0
Ελπίς Σαππών - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 ά.α.
(24/4) Ηρακλής - Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Αγροτικός Αστέρας 0-1
Εθνικός Γιαννιτσών - Αναγέννηση Πλαγιάς 1-1
Θύελλα Σαρακηνών - Νίκη Αγκαθιάς 2-0
Αετός Βαρβάρας - Εδεσσαϊκός 2-1
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 7-0
Νέας Καλλικράτεια - Γιαννιτσά 1-0
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Ατρόμητος Παλαμά - Μακεδονικός Φούφα 3-0
Ερμής Αμυνταίου - Μετέωρα 2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αετός Μακρυχωρίου 0-1
Α.Ε. Καρίτσας - Κοζάνη 2-0
Α.Ο. Σελλάνων - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2
Ηρακλής Λάρισας - Δίας Δίου 6-2
Εθνικός Κεραμιδίου - Ελασσόνα 2-1
Ρεπό: Φήκη

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Φωκικός - Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου - Θησέας Αγριάς 2-1
Νέα Αρτάκη - Ηρακλής Ψαχνών 1-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης - Αταλάντη 1-0
Οπούντιος Μαρτίνου - Αλμυρός 0-3 ά.α.
Ρεπό: Α.Ο. Υπάτου

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αχέρων Καναλακίου - Θύελλα Κατσικάς 4-1
Πρέβεζα - Α.Ε. Μεσολογγίου 0-0
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Αμβρακικός Λουτρού 1-1
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου - Α.Ε. Λευκίμμης 0-1
Παναγρινιακός - Θύελλα Μοναστηρακίου 1-1
Αναγέννηση Άρτας - Τηλυκράτης 1-0
Κέρκυρα - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Εθνικός - Πανιώνιος 1-1 (ΦΩΤΟ)
Μαρκό - Ηλιούπολη 0-2
Αήττητος - Μοσχάτο 0-0
Χαραυγιακός - Φωστήρας 2-1
Προοδευτική - Άνω Μερά Μυκόνου 1-0
Ρεπό: Πανναξιακός

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός - ΠΑΟ Ρουφ 1-2
Παναρκαδικός - Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2-0
Πανγυθεατικός - Ερμιονίδα 1-2
Ερμής Μελιγούς - Άγιος Ιερόθεος 1-4
Κορωνίδα Κοιλάδας - Άρης Σκάλας 0-0
Κηφισιά - Μολαϊκός 2-1
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Αίας Σαλαμίνας - Αστέρας Βάρης 0-0
Α.Ο. Καραβά - Πυθαγόρας Κοντακαίικων 5-0
Κερατσίνι - Θύελλα Ραφήνας 0-2
Αιολικός - Αετός Λουτρών 2-0
Ακράτητος - Α.Ο. Πυλίου Κω 1-0
Μικρασιατική - Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

9ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος - Εθνικός Σκουλικάδου 0-1
Πάμισος Μεσσήνης - Παλληξουριακός 0-0
Α.Ο. Τσιλιβή - Αίας Γαστούνης 2-2
ΠΑΟ Βάρδας - Ζάκυνθος 1-1
Διαγόρας Βραχνέικων - Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3
Αχαϊκή - Θύελλα Πατρών 2-1
Ρεπό: Α.Ο. Διαβολιτσίου

10ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Γιούχτας - Α.Ο. Πόρου 0-0
Α.Ο. Δαμάστας - Α.Ε. Νεάπολης 1-2
Ηρόδοτος - Αλμυρός Γαζίου 1-1
Ατσαλένιος - Άγιος Νικόλαος 2-1
Πλατανιάς - Άρης Σούδας 0-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας - Αστέρας Ρεθύμνου 3-4
(24/4) Ρεθυμνιακός - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-2
Άρης Περιβολίων - Παλαιόχωρα ΑΚΥΡΩΣΗ
Μοιραστείτε το: