26/01/2021
Διοικητικά - Δικαστικά | Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2020 - 17:52

Το πρόγραμμα 5ης έως 15ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 1

Ορίστηκαν και οι εξ αναβολής αναμετρήσεις * Δεν έχει βρεθεί για την ώρα ημερομηνία για το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

Το πλήρες πρόγραμμα από την 5η μέχρι και τη 15η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 1 γνωστοποίησε το απόγευμα της Δευτέρας (12/10) η διοργανώτρια αρχή.

Παράλληλα, ορίστηκαν και τα εξ αναβολής παιχνίδια των τριών πρώτων αγωνιστικών, ωστόσο για το ντέρμπι της 6ης «στροφής» του πρωταθλήματος ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό στην Τούμπα δεν έχει βρεθεί για την ώρα η κατάλληλη ημερομηνία.

Όπως φαίνεται, είναι ένα ματς που πιθανότατα δεν θα γίνει μέχρι το τέλος του 2020.

Αναλυτικά:

5η Αγωνιστική

Σάββατο (17/10)

Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα (16.00)

Άρης - Απόλλων Σμύρνης (18.15)

Ολυμπιακός - Ατρόμητος (20.30)

Κυριακή (18/10)

ΟΦΗ - Παναθηναϊκός (16.00)

ΑΕΛ - Αστέρας Τρίπολης (18.15)

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (20.30)

Δευτέρα (19/10)

Λαμία - Παναιτωλικός (19.30)

6η Αγωνιστική

Σάββατο (24/10)

ΑΕΛ - Άρης (18.15)

Παναθηναϊκός - Βόλος (20.30)

Κυριακή (25/10)

Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ (16.00)

Απόλλων Σμύρνης - Λαμία (18.15)

ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ (20.30)

Δευτέρα (26/10)

Ατρόμητος - Παναιτωλικός (19.30)

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

7η Αγωνιστική

Σάββατο (31/10)

Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης (15.00)

Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)

Βόλος - ΑΕΛ (17.15)

Λαμία - Παναθηναϊκός (19.30)

Κυριακή (1/11)

Άρης - Αστέρας Τρίπολης (15.00)

Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ (17.15)

ΑΕΚ - ΟΦΗ (19.30)

8η Αγωνιστική

Σάββατο (7/11)

Αστέρας Τρίπολης - Βόλος (15.00)

ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (17.15)

Παναθηναϊκός - Ατρόμητος (19.30)

Κυριακή (8/11)

ΟΦΗ - Ολυμπιακός (15.00)

ΑΕΛ - Λαμία (17.15)

Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ (17.15)

Άρης - ΑΕΚ (19.30)

9η Αγωνιστική

Σάββατο (21/11)

Λαμία - Αστέρας Τρίπολης (15.00)

Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης (17.15)

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (19.30)

Κυριακή (22/11)

ΑΕΚ - ΑΕΛ (15.00)

Παναιτωλικός - Άρης (17.15)

ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

Δευτέρα (23/11)

Βόλος - ΟΦΗ (19.30)

10η Αγωνιστική

Σάββατο (28/11)

ΑΕΛ - Ατρόμητος (17.15)

Άρης - Ολυμπιακός (19.30)

Κυριακή (29/11)

Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός (15.00)

Λαμία - ΠΑΟΚ (17.15)

ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)

Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ (19.30)

Δευτέρα (30/11)

Απόλλων Σμύρνης - Βόλος (19.30)

11η Αγωνιστική

Σάββατο (5/12)

Παναιτωλικός - ΑΕΛ (15.00)

Ατρόμητος - Άρης (17.15)

Ολυμπιακός - Βόλος (19.30)

Κυριακή (6/12)

ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης (15.00)

ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης (17.15)

ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία (17.15)

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός (19.30)

12η Αγωνιστική

Σάββατο (12/12)

Βόλος - Παναιτωλικός (15.00)

ΑΕΛ - ΟΦΗ (17.15)

Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

Κυριακή (13/12)

Λαμία - Ολυμπιακός (15.00)

Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ (17.15)

Άρης - ΠΑΟΚ (19.30)

Δευτέρα (14/12)

Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος (19.30)

13η Αγωνιστική

Σάββατο (19/12)

Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης (17.15)

ΟΦΗ - Άρης (19.30)

Κυριακή (20/12)

Ολυμπιακός - ΑΕΛ (15.00)

Ατρόμητος - Λαμία (17.15)

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (21/12)

ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης (17.15)

ΑΕΚ - Βόλος (19.30)

14η αγωνιστική

Κυριακή (3/1)

Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης (15.00)

Παναιτωλικός - ΟΦΗ (15.00)

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ (17.15)

ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης (17.15)

Ολυμπιακός - ΑΕΚ (19.30)

Δευτέρα (4/1)

Βόλος - Ατρόμητος (17.15)

Λαμία - Άρης (19.30)

15η αγωνιστική

Τετάρτη (6/1)

Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός (15.00)

ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)

ΑΕΚ - Παναιτωλικός (17.15)

Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός (19.30)

Πέμπτη (7/1)

ΟΦΗ - Λαμία (17.15)

Άρης - Βόλος (17.15)

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ (19.30)

Εξ αναβολής αγώνες

1η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα (21/10, 17.15)

2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (3/11, 17.15), ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ (4/11, 17.15)

3η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης (25/11, 17.15)

1η αγωνιστική: ΑΕΚ - Ολυμπιακός (16/12, 19.30)

Μοιραστείτε το: