25/05/2020

Πρόγραμμα

Επιλέξτε ημ/νία:
Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
02:00
Τένις: ΑΤΡ 500
Acapulco Abierto Mexicano Telcel
Cosmote Sport 7
04:00
Τένις: ΑΤΡ 500
Acapulco Abierto Mexicano Telcel
Cosmote Sport 7
05:30
Μπάσκετ: Γιούτα Τζαζ - Μπόστον Σέλτικς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
06:00
Τένις: Ναδάλ - Κετσμάνοβιτς
ATP 500
Cosmote Sport 7
13:00
Τένις: Ρούμπλεφ - Έβανς
ΑΤΡ 500
Cosmote Sport 6
14:55
Σνούκερ: Players Championship
Προημιτελικοί
Eurosport 1
15:00
Τένις: Στραφ - Τσιτσιπάς
ΑΤΡ 500
Cosmote Sport 6
17:00
Τένις: ΑΤΡ 500
Dubai Duty Free Tennis Championships - Προημιτελικός
Cosmote Sport 6
19:00
Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπαρτσελόνα
Ευρωλίγκα
Novasports 1
19:00
Μπάσκετ: Ζενίτ - Μπάγερν Μονάχου
Ευρωλίγκα
Novasports 4
19:00
Τένις: ΑΤΡ 500
Dubai Duty Free Tennis Championships - Προημιτελικός
Cosmote Sport 6
19:55
Ποδόσφαιρο: Μπασακσεχίρ - Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 8
19:55
Ποδόσφαιρο: Γάνδη - Ρόμα
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 7
19:55
Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ - Γουλβς
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 5
19:55
Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 4
19:55
Ποδόσφαιρο: Βασιλεία - ΑΠΟΕΛ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 3
19:55
Ποδόσφαιρο: Γιουρόπα Λιγκ λεπτό προς λεπτό
Φάση των «32»
Cosmote Sport 1
19:55
Ποδόσφαιρο: Μάλμε - Βόλφσμπουργκ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 9
20:55
Σνούκερ: Players Championship
Προημιτελικοί
Eurosport 1
21:00
Μπάσκετ: Άλμπα Βερολίνου - Αναντολού Εφές
Ευρωλίγκα
Novasports 3
21:05
Μπάσκετ: Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ολυμπιακός
Ευρωλίγκα
Novasports 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη - Κλουζ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 8
22:00
Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Σαχτάρ Ντόνετσκ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 5
22:00
Μπάσκετ: Μπασκόνια - Ερυθρός Αστέρας
Ευρωλίγκα
Novasports 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Σάλτσμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 4
22:00
Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Λουντογκόρετς
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 9
22:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπριζ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 3
22:00
Ποδόσφαιρο: Σέλτικ - Κοπεγχάγη
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 7
22:00
Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Ολυμπιακός
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Χετάφε
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση των «32»
Cosmote Sport 6