26/09/2020

Πρόγραμμα

Επιλέξτε ημ/νία:
Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
02:00
Μπάσκετ: Τορόντο Ράπτορς - Λος Άντζελες Κλίπερς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 7
04:30
Μπάσκετ: Μιλγουόκι Μπακς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
14:45
Σνούκερ: Home Nations Series
4η ημέρα - Γλασκώβη, Σκωτία
Eurosport 1
15:00
Τένις: Κύπελλο Ντιρίγια
Προημιτελικός
Eurosport 2
17:00
Τένις: Κύπελλο Ντιρίγια
Προημιτελικός
Eurosport 2
18:00
Βόλεϊ: Ολυμπιακός - Μόντενα
CEV Cup Ανδρών
Cosmote Sport 6
19:00
Τένις: Κύπελλο Ντιρίγια
Προημιτελικός
Eurosport 2
19:00
Μπάσκετ: Χίμκι - Άλμπα Βερολίνου
Ευρωλίγκα
Novasports 5
19:45
Μπάσκετ: Φενερμπαχτσέ - Αναντολού Εφές
Ευρωλίγκα
Novasports 3
19:55
Ποδόσφαιρο: Σταντάρ Λιέγης - Άρσεναλ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 3
19:55
Ποδόσφαιρο: Γιουρόπα Λιγκ λεπτό προς λεπτό
Φάση ομίλων
Cosmote Sport 1
19:55
Ποδόσφαιρο: Κλουζ - Σέλτικ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 8
19:55
Ποδόσφαιρο: ΑΠΟΕΛ - Σεβίλλη
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 2
19:55
Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Κράσνονταρ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 5
19:55
Ποδόσφαιρο: Κοπεγχάγη - Μάλμε
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 7
19:55
Ποδόσφαιρο: Ρεν - Λάτσιο
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 9
19:55
Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Βιτόρια
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 4
20:00
Μπάσκετ: Ερυθρός Αστέρας - Μπασκόνια
Ευρωλίγκα
Novasports 4
20:45
Σνούκερ: Home Nations Series
4η ημέρα - Γλασκώβη, Σκωτία
Eurosport 1
21:00
Τένις: Κύπελλο Ντιρίγια
Προημιτελικός
Eurosport 2
21:05
Μπάσκετ: Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ευρωλίγκα
Novasports 1
21:30
Βόλεϊ: Τρεντίνο - Φενερμπαχτσέ
Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών
Cosmote Sport 6
22:00
Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Μπεσίκτας
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 9
22:00
Ποδόσφαιρο: Λουντογκόρετς - Φερεντσβάρος
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 8
22:00
Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Ολυμπιακός
Ευρωλίγκα
Novasports 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άλκμααρ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Μπασακσεχίρ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 7
22:00
Ποδόσφαιρο: Ρόμα - ΒΑΚ Πέλετς
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 5
22:00
Ποδόσφαιρο: Ρέιντζερς - Γιουνγκ Μπόις
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 4
22:00
Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Φέγενορντ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 3