15/11/2019

Πρόγραμμα

Επιλέξτε ημ/νία:
Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
00:00
Μπέιζμπολ: Σεντ Λούις Κάρντιναλς - Ουάσινγκτον Νάσιοναλς
MLB Postseason
FOX Sports
03:00
Mπέιζμπολ: TBC - TBC
MLB Postseason
FOX Sports
07:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Ιαπωνίας
Aγώνας
ΕΡΤ Sports
08:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Ιαπωνίας
Aγώνας
Cosmote Sport 5
10:50
Ιππασία: Μάστερ Πεκίνου
Eurosport 1
11:30
Τένις: ATP Masters 1000
Rolex Shangai - Τελικός
Cosmote Sport 6
14:00
Ενόργανη γυμναστική: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Στουτγάρδη
ΕΡΤ Sports
14:30
Χάντμπολ: Έρλανγκεν - Ράιν Νέκαρ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
14:55
Τένις: Τουρνουά WTA
Τελικός - Λιντς
Eurosport 1
15:00
Ποδόσφαιρο: Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου
Football League
ΕΡΤ3
16:00
Ποδόσφαιρο: Καζακστάν - Βέλγιο
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2
16:30
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας
Παρίσι - Τουρ
Eurosport 2
17:30
Μπάσκετ: Μπάντιρμα - Αναντολού Εφές
Σούπερ Λιγκ Τουρκίας
Cosmote Sport 6
18:00
Μπάσκετ: Λάρισα - Άρης
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports
18:00
Χάντμπολ: Παρί Σεν Ζερμέν - Τσέλιε Πιβοβάρνα
Τσάμπιονς Λιγκ
Cosmote Sport 9
18:50
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Superpole
Eurosport 1
19:00
Μπάσκετ: Παναθηναϊκός - Προμηθέας Πάτρας
Α1 Ανδρών
Cosmote Sport 4
19:00
Ποδόσφαιρο: Λευκορωσία - Ολλανδία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2
19:00
Ποδόσφαιρο: Σκωτία - Σαν Μαρίνο
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Κύπρος - Ρωσία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθήματος 2020
Cosmote Sport 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Ουγγαρία - Αζερμπαϊτζάν
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 7
19:30
Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 8
20:00
Κολύμβηση: International Swimming League
2η ημέρα - Νάπολη, Ιταλία
Eurosport 2
20:00
Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Αργεντινή
Eurosport 1
21:00
Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Μεξικό
Socca World Cup - Ρέθυμνο
Novasports 1
21:45
Ποδόσφαιρο: Ουαλία - Κροατία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Εσθονία - Γερμανία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 1
21:45
Ποδόσφαιρο: Σλοβενία - Αυστρία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταιλήματος 2020
Cosmote Sport 3
21:50
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
2ος αγώνας
Eurosport 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Αγγλία - Αργεντινή
Socca World Cup - Ρέθυμνο
Novasports 1
23:00
Ποδόσφαιρο: Βραζιλία - Κολομβία
Socca World Cup - Ρέθυμνο
Novasports 1