2
-
2
17:58

Ο Ατρόμητος όντας πιο αποτελεσματικός από τον Αστέρα, που ήταν ανώτερος στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, κατάφερε στις καθυστερήσεις να αποσπάει την ισοπαλία και να φύγει με τον βαθμό από την Τρίπολη

17:57

90'+4': Λήξη της αναμέτρησης

17:54

Ο Παπαδόπουλος κάνει την μπαλιά στον Μπρίτο που με διπλή προσπάθεια νικάει τον Ερνάντεζ για το 2-2

17:54

90'+1': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο

17:53

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Αστέρας με τον Κοντοέ να αντικαθιστά τον Μπαράλες

17:52

89': Κίτρινη κάρτα και στον Ταυλαρίδη

17:50

87': Κίτρινη κάρτα στον Χουάνμα

17:49

Ο Εντό εκτελεί απευθείας φάουλ και στέλνοντας την μπάλα πάνω από το τείχος νικάει τον Σηφάκη γράφοντας το 2-1

17:49

86': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα

17:48

85': Ο Ναπολεόνι παραχωρεί τη θέση του στον Παπαδόπουλο, με τον Ατρόμητο να ολοκληρώνει τις αλλαγές του

17:45

81': Νέα επέμβαση από τον Σηφάκη ύστερα από κοντινή κεφαλιά του Μπαράλες

17:44

80': Μετά από γύρισμα του Ουσέρο ο Γκρατσίνι δεν πιάνει το σουτ, ευρισκόμενος σε πλεονεκτική θέση και η μπάλα καταλήγει στον Ντε Μπλάσις το πλασέ του οποίου μπλοκάρει ο Σηφάκης

17:40

77': "Ισοφαρίζει" τις αλλαγές ο Αστέρας με τον Χουάνμα να παίρνει τη θέση του Ζησόπουλου

17:36

73': Ο Καραγκούνης παραχωρεί τη θέση του στον Γεωργίου

17:34

71': Ο Ναβάρο κάνει την μπαλιά από δεξιά στον Ουσέρο αλλά το σουτ του δεύτερου πάνω στην κίνηση περνάει άουτ

17:30

67': Ο Ουσέρο επιχειρεί το σουτ με τον Σηφάκη να μην έχει πρόβλημα να μπλοκάρει την μπάλα

17:28

65': Πρώτη αλλαγή και για τον Ατρόμητο με τον Πίτου Γκαρσία να δίνει τη θέση του στον Μπρίτο

17:26

63': Αλλαγή για τον Αστέρα με τον Γκρατσίνι να περνάει στη θέση του Καράσκο

17:21

59': Μετά από λάθος του Κουρμπέλη ο Καραγκούνης επιχειρεί το πλασέ έξω από την περιοχή με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ

17:19

57': Ο Αστέρας έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων πιέζοντας την άμυνα του Ατρόμητου ο οποίος δυσκολεύεται να βγει μπροστά

17:09

47': Ο Μπαράλες επιχειρεί το δυνατό σουτ με τον Σηφάκη να πέφτει στη δεξιά του γωνία διώχνοντας δύσκολα σε κόρνερ

17:08

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

16:52

Μετά το γρήγορο γκολ του Ατρομήτου ο Αστέρας χρειάστηκε περίπου 20 λεπτά για να συνέλθει και στη συνέχεια πιέζοντας έχασε αρκετές ευκαιρίες κι έφτασε στην ισοφάριση

16:50

45'+2': Λήξη του πρώτου μέρους

16:49

45'+1': Ο Καράσκο κάνει τη σέντρα με τον Εντό να πιάνει την κεφαλιά και τον Πίτου Γκαρσία να απομακρύνει πάνω στη γραμμή

16:48

45': Κίτρινη κάρτα στον Ουσέρο μετά από μαρκάρισμα στον Ούμπιντες

16:45

42': Ο Καράσκο επιχειρεί το γυριστό σουτ με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ

16:43

Ο Ουσέρο εκτελεί κόρνερ με τον Ντε Μπλάσις, μετά από άστοχη έξοδο του Σηφάκη, να πιάνει την κεφαλιά και να γράφει το 1-1

16:43

40': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα

16:40

37': Ο Μπαράλες πιάνει την κεφαλιά με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ

16:38

35': Ο Ουσέρο εκτελεί φάουλ από μακρινή απόσταση, η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα αλλά ο Κομίνης δεν δείχνει σέντρα, καθώς έχει καταλογίσει έμμεσο και δεν υπήρξε δεύτερη επαφή

16:35

32': Ο ρέφερι Κομίνης δείχνει από μια κίτρινη σε Πιπίνη και Ιγκλέσιας μετά από μεταξύ τους αψιμαχία

16:35

32': Ο Νάστος επιχειρεί το σουτ αλλά δεν ανησυχεί τον Ερνάντεζ με την μπάλα να περνάει ψηλά άουτ

16:31

28': Ο Ντε Μπλάσις επιχειρεί το μακρινό σουτ με τον Σηφάκη να απομακρύνει την μπάλα ελέγχοντας τη φάση

16:28

25': Μετά το γκολ ο Ατρόμητος έχει δώσει χώρο στον Αστέρα και περιμένει να "χτυπήσει" με αντεπιθέσεις

16:20

17': Ο Ούμπιντες "δοκιμάζει" το πόδι του σουτάροντας έξω από την περιοχή με την μπάλα να περνάει άουτ

16:18

16': Ο Καράσκο επιχειρεί το γύρισμα από δεξιά με τον Μπαράλες να πιάνει την κεφαλιά και τον Σηφάλη να διώχνει με δυσκολία

16:14

Ο Ναπολεόνι κάνει την παράλληλη μπαλιά στον Ούμπιντες που πλασάρει, με τον Ναβάρο να βάζει την κόντρα αρχικά, αλλά ο δεύτερος με νέα προσπάθεια στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ερνάντεζ

16:14

11': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο

16:12

Χωρίς κάποια αξιόλογη φάση συμπληρώνεται το πρώτο 10λεπτο με τις δυο ομάδες να ψάχνουν τα... πατήματά τους

16:06

3': Κίτρινη κάρτα στον Λαζαρίδη

16:03

1': Έναρξη της αναμέτρησης