Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

21:24

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

21:22

Ο Φερνάντες σουτάρει έξω από την περιοχή, η μπάλα χτυπάει στο αριστερό δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα του Τσέναμο.

21:22

21:22

Τεράστιο λάθος από τον Κοσίσκι, χάνει μόνος του την μπάλα, αλλά την τελευταία στιγμή τη μπλοκάρει προ του Καραμάνου.

21:21

90': Ο Φυτανίδης εκτέλεσε απευθείας φάουλ λίγο έξω από το ημικύκλιο της περιοχής, λίγο άουτ πέρασε η μπάλα.

21:21

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:19

Με μεγάλες μπαλιές προσπαθεί να δημιουργήσει φάση ο Αστέρας.

21:15

Έχουμε μπει στα τελευταία λεπτά και δεν γίνεται να χαλάσει η γιορτή που έχει στηθεί στο Περιστέρι από τους γηπεδούχους.

21:14

84': Κίτρινη στον Γιαννιώτα.

21:11

Μεγάλο λάθος από τον Καραμάνο, ο οποίος γυρίζει προς τον Τσέναμο, ο Φερνάντες παίρνει την μπάλα, τη δίνει στον Μπαράλες κι εκείνος από τη μικρή περιοχή με ψύχραιμο πλασέ τη στέλνει στα δίχτυα.

21:10

80': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

21:09

79': Βγαίνει ο Ρόλε, μπαίνει ο Μπακασέτας για τον Αστέρα.

21:06

76': Ύστερα από φάση διαρκείας η μπάλα πηγαίνει στον Γιαννιώτα, εκείνος σουτάρει από τα όρια της περιοχής με το αριστερό και δεν δυσκολεύει καθόλου τον Τσέναμο.

21:05

75': Ο Τσοκάνης αντί του Ουσέρο.

21:04

Μετά τον Ταυλαρίδη και ο Αγκουαζί θα πάει στο νοσοκομείο.

21:03

Ο Φερνάντες παίρνει την κεφαλιά από το κόρνερ του Ρόλε και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:01

Πολύ καλή η επέμβαση του τερματοφύλακα των Αρκάδων και γι' αυτό του έδωσε τα εύσημα και ο Ναπολεόνι.

21:01

71': Τραγική η αντίδραση της άμυνας του Αστέρα, ο Ναπολεόνι φεύγει ξανά μόνος του, σουτάρει εκτός περιοχής και ο Κοσίσκι πέφτει στη δεξιά γωνιά του και διώχνει.

20:55

67': Ο Φερνάντες αντί του Πάρα για τον Αστέρα.

20:55

65': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Αλγερινός και βγαίνει. Στη θέση του ο Μπάλλας. Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:52

Στο έδαφος ο Αγκουαζί.

20:49

Απίστευτη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα, επιλέγει να τελειώσει μόνος του τη φάση και στέλνει την μπάλα ελάχιστα έξω από το δεξί δοκάρι του Κοσίσκι.

20:49

59': Βγαίνει ο Πίτου Γκαρσία, στη θέση του ο Δημούτσος.

20:48

58': Κίτρινη στον Μουνάφο.

20:47

57': Κίτρινη στον Ναπολεόνι.

20:46

Η μπάλα πηγαίνει δεξιά στον Ούμπιδες, εκείνος βγάζει ωραία σέντρα στο κέντρο της άμυνας του Αστέρα και ο Ναπολεόνι με κεφαλιά ψαράκι από το ύψος της περιοχής κρεμάει τον Κοσίσκι.

20:46

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:44

53': Καλό το απευθείας φάουλ του Γκαρσία, παραχωρεί κόρνερ ο Κοσίσκι.

20:42

52': Κίτρινη στον Σανκαρέ.

20:40

50': Πολύ αδύναμο το σουτ του Παντελιάδη, εύκολα μπλοκάρει ο Τσέναμο.

20:36

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:35

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:15

Ο Ναπολεόνι παίρνει την μπάλα, μπαίνει στην περιοχή και με υποδειγματικό πλασέ νικάει τον Κοσίσκι. Ο Σανκαρέ είναι ο παίκτης που δεν έχει τραβηχτεί και κρατάει τον Ιταλό στο παιχνίδι.

20:14

44': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:13

Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι γηπεδούχοι, σωστός ο διαιτητής.

20:09

Με το φορείο αποχώρησε ο Ταυλαρίδης.

20:08

38': Ο Λαζαρίδης στη θέση του Ταυλαρίδη.

20:07

Αναγκαστική αλλαγή θα έχουμε για τον Ατρόμητο.

20:06

Στο έδαφος ο Ταυλαρίδης, ο οποίος σφαδάζει.

20:05

35': Καθοριστικό κόψιμο του Σανκαρέ την τελευταία στιγμή.

20:01

30': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ! Εκτελεί ο Πάρα και 2-1 για τον Αστέρα.

20:01

29': Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη.

20:01

29': Πέναλτι για τον Αστέρα. Το έκανε ο Φυτανίδης στον Μπαράλες.

19:57

27': Κίτρινη κάρτα ο Ουσέρο.

19:56

26': Φάουλ από πλάγια από τον Ρόλε, δοκιμάζει απευθείας το σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Τσέναμο.

19:54

Ο Καραμάνος παίρνει την μπάλα, από τα αριστερά μπαίνει στην περιοχή, αποκρούει ο Κοσίσκι, η μπάλα φτάνει στον Ναπολεόνι, που από κοντά τη στέλνει στα δίχτυα για το 2-0.

19:53

23': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:50

Κόντρα στη ροή του παιχνιδιού έρχεται το γκολ για τους Περιστεριώτες.

19:49

Πολύ ωραία σέντρα από τον Ούμπιδες, ο Καραμάνος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Κοσίτσκι.

19:49

18': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:47

16': Ο Τσέναμο απομακρύνει προ του Μπαράλες.

19:44

Καλύτερα πατούν οι φιλοξενούμενοι στο γήπεδο.

19:40

Ο Γιαννιώτας πάει στο ένας μ' έναν από δεξιά, αλλά ο Κοντοές τον κόβει.

19:36

5': Καλή η σέντρα του Λούι, ο Κιβρακίδης πάει πρώτος στην μπάλα και τη γυρίζει στον Τσέναμο με το κεφάλι.

19:32

1': Καλό σουτ από τον Κιβρακιδη από μακριά, αποκρούει ο Κοσίσκι.

19:31

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

19:20

Δεν έχει πολύ κόσμο το γήπεδο.

19:15

Τράβηγμα ένιωσε την τελευταία στιγμή ο Μπαντιμπανγκά. Θα είναι στον πάγκο, αλλά δεν μπορεί να βοηθήσει τον Αστέρα Τρίπολης.

19:14

Σιγά σιγά μπαίνουν στα αποδυτήρια οι παίκτες των δύο ομάδων για να επιστρέψουν σε περίπου 10 λεπτά.