1
-
1
18:51

Συναρπαστικό το δεύτερο ημίχρονο, μοιράστηκαν τους βαθμούς οι δύο ομάδες, πέμπτη ισοπαλία για τον Πλατανιά

18:51

90'+4: Τέλος στην αναμέτρηση

18:47

90'+1: Κίτρινη κάρτα θα δει ο Τζάνης

18:46

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

18:43

Σέντρα του Μπέλιτς από τα δεξιά, κεφαλιά του Ναζλίδη, δεν κατάφερε αυτή τη φορά ο Σέρεμετ να αντιδράσει

18:43

87': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά!

18:41

85': Τελευταία αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Στόλερ στη θέση του Ζουμπουλάκη

18:40

84': Σπουδαία επέμβαση του Σέρεμετ σε κεφαλιά του Ναζλίδη, κόρνερ για τον Πλατανιά

18:38

82': Δεύτερη κίτρινη για τον Χρήστου και αποβολή για δυνατό μαρκάρισμα στον Μπέλιτς

18:36

81': Ο Τζάνης στη θέση του Εμπό, τελευταία αλλαγή για τον Πανθρακικό

18:33

76': Δυνατό σουτ του Γουνδουλάκη, αποκρούει ο Σέρεμετ

18:31

74': Για τον ίδιο λόγο θα δει την κίτρινη κάρτα και ο Μίκουλιτς

18:30

73': Κίτρινη κάρτα θα δει ο Σέρεμετ, που είχε έναν διαπληκτισμό με τον Ναζλίδη

18:26

69': Δοκάρι για τον Πλατανιά από προβολή του Φαΐσκα μετά από κόρνερ του Μπέλιτς

18:18

61': Κίτρινη κάρτα και για τον Ζουμπουλάκη

18:16

60': Κίτρινη κάρτα για τον Χρήστου

18:15

59': Καλή στιγμή για τον Πλατανιά, μετά από σέντρα του Ζουμπουλάκη η κεφαλιά του Ναζλίδη θα φύγει ελάχιστα άουτ

18:14

58': Γιακουμάκης στη θέση του Τόρες, δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά

18:12

56': Σουτ του Κάσες, ο Γιωργαλλίδης θα μπλοκάρει

18:11

55': Σουτ του Ναζλίδη από καλή θέση, η μπάλα θα περάσει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

18:08

52': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Μπέλιτς στη θέση του Κατάι

18:06

Ο Κάσες ανοίγει το σκορ με κεφαλιά μέσα από την περιοχή

18:05

49': ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό!

18:03

47': Κίτρινη κάρτα για τον Ντιόγκο

18:02

46': Ο Χρήστου στη θέση του Ζος για τη δεύτερη αλλαγή του Πανθρακικού

18:02

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

17:46

Λογικό το 0-0 στα Περιβόλια μέχρι στιγμής, μέτρια η εικόνα των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο

17:46

45+2' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:37

37': Ζήτησαν πέναλτι οι φιλοξενούμενοι για σπρώξιμο στον Μπαϊκαρά, δεν υπεδείχθη κάποια παράβαση από τον διαιτητή Μήτσιο

17:35

35': Κεφαλιά του Τόρες, η μπάλα θα φύγει ψηλά άουτ

17:26

26': Σπουδαία ευκαιρία για τον Πανθρακικό και περίεργη, ο Ζεκίνια έβαλε κόντρα στον Γιωργαλλίδη, που πήγε να απομακρύνει τη μπάλα, η οποία βρήκε στο δοκάρι!

17:24

25': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Ζεκίνια στη θέση του τραυματία Ιγκόρ

17:23

24': Πλασέ του Ναζλίδη, η μπάλα θα φύγει άουτ, καμία ανησυχία για τον Σέρεμετ

17:22

24': Πολύ μέτριο το παιχνίδι και χωρίς φάσεις

17:12

14': Επικίνδυνη σέντρα του Κατάι από τα αριστερά, δεν βρέθηκε κανείς παίκτης του Πλατανιά στην πορεία της μπάλας

17:06

8': Πιο επιθετικός ο Πλατανιάς στο ξεκίνημα του αγώνα, ελέγχει τον ρυθμό

17:04

6': Κίτρινη κάρτα στον Ρομέου

16:59

1': Έναρξη του αγώνα